MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM4 Străulești - Gara de Nord - Gara ProgresulM4 • Tronsonul Parc Bazilescu - Străulești • Lucrări în 2013 - 2017

 

Topic: Discutii: statia Straulesti

406 posts, 117079 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 22 23 24 25 26 27 28 29
 
 

📖 Pagination options
Re: Discutii: statia Straulesti subway guru

Medalii au fost 250 dar afluxul de vizitatori a fost de peste o mie, cu mult peste asteptari...
:bere:

 


Re: Discutii: statia Straulesti TibiV

sab wrote:
E ca la anumite magazine, cand la inaugurare se dadea un salam gratis pentru primii X vizitatori. :)

Un salam gratis la 4 vizitatori... :)

subway guru wrote:
Medalii au fost 250 dar afluxul de vizitatori a fost de peste o mie, cu mult peste asteptari...

Ceea ce este un semn bun....
Inseamna ca nu sunt doar cateva zeci de forumisti (dintre care probabil au ajuns acolo mai putin de 10...) pe care ii intereseaza viitorul...
Este grozav ca si "civilii" vor sa stie, sa se implice.
Si sunt in numar tot mai mare...
:bere:

 


Re: Discutii: statia Straulesti shoppy

Nu era nimeni obligat sa va faca ziua portilor deschise, eu ma uit cu jind de 20 de ani de peste garduri, pai daca imi zicea careva sa venim sa dam gratis cu matura ca face ziua portilor deschise pai eram primul  acolo. Mai mult, au zis sa va faca si suvenir desi nu era obligat sa faca nimeni  si nu a fost nici o chestie jenabila ci una foarte ok, voi acum ca de ce nu au fost 2000 de medalii, daca nu vi se pare ca discutia asta e in plus rau atunci avem o problema.

 


Re: Discutii: statia Straulesti Slasher1985

Oh, dar nu a fost cu suparare ca n-am prins, in niciun caz. De ce ar fi, ca doar nici nu am stiut pana acum de acele medalii. :D

Am fost impresionat atat de organizare cat si de faptul ca o fost interes relativ mare, chiar si copii adusi de parinti, ca doar ei sunt viitorul si e bine sa fie interesati de progresul infrastructurii. Si da, subscriu la datul cu matura pentru a vedea stadiul lucrarilor.

 


Re: Discutii: statia Straulesti subway guru

Sugestie...daca mai doriti astfel de 'evenimente' si pe viitor nu ar fi de prisos un 'feedback' pe adresa de email a Metrorex...parerea mea!
:ugeek:  :ugeek:  :ugeek:

 


Re: Discutii: statia Straulesti BodoMinea

Ok, asta fac mai pe seară când ajung acasă   :mrgreen:

 


Re: Discutii: statia Straulesti cris_m

Ok. Eu am trimis cerere de prietenie paginii de Facebook "Metroul Tanar", mi-au acceptat-o si mi-au share-uit albumul de pe cont. O sa trimit si eu mail, maine :mrgreen:

 


Re: Discutii: statia Straulesti Adrian Rosca

Ce frumos. Dar sa raspunda la cereri de furnizare de informatii de interes public si la reclamatii administrative nu stiu s-o faca.



 


  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Discutii: statia Straulesti sab

Este mult mai complicat decat sa dai "'Accept'''si "Share"' :D

 


Re: Discutii: statia Straulesti shoppy

Pai sa incepem sa scriem reclamatiile direct pe facebuc, sa le vada toata lumea, nu sa ajunga direct la gunoi ca in formularul de pe http://www.metrorex.ro unde ti se garanteaza raspunsul.
Sa vedeti cum ajung eu sa-mi fac facebuc doar ca sa fac reclamatii :mrgreen: .

 


Re: Discutii: statia Straulesti andrei11

Ultimele discutii off topic au fost mutate la Discutii Diverse.

 


Re: Discutii: statia Straulesti subway guru

cris_m wrote:
Ok. Eu am trimis cerere de prietenie paginii de Facebook "Metroul Tanar", mi-au acceptat-o si mi-au share-uit albumul de pe cont. O sa trimit si eu mail, maine :mrgreen:

Ala nu e nici al constructorului si nici al metrorex, e administrat de firma de P.R. angajata pe bani europeni din cate stiu eu...
8-)

 


Re: Discutii: statia Straulesti subway guru

Adrian+shoppy
Meritul si bataia de cap apartin constructorului, pentru asta am zis ca merita 'feedback'...
Daca ma intrebi pe mine, astfel de 'porti deschise' pentru tot 'boborul' nu organizeaza nimeni in lume, din multiple motive, ca un santier in lucru nu e 'expozitie cu public'
Se organizeaza, e adevarat dar numai atunci cand totul e terminat, receptionat, cu probe facute si personalul operatorului 'pe pozitii', inainte cu cel mult o saptamana de punerea efectiva in functiune, deci practic 'fara costuri suplimentare' si fara perturbarea 'contractelor in derulare'...
:bere:

 


Re: Discutii: statia Straulesti andrei11

Nu s-a perturbat nici un contract in desfasurare. Santier santier, dar presupun ca duminica e zi libera si pentru ei. Adica nu se lucreaza. Ca au trebuit sa asigure permanenta corect, dar fi sigur ca majoritatea isi vor lua o zi libera << mai incolo >> când au nevoie.

 


Go to page:  1  ... 22 23 24 25 26 27 28 29
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M4 • Tronsonul Parc Bazilescu - Străulești • Lucrări în 2013 - 2017  • 
Choose destination

Since our 2288 forum members have written 421266 posts in 5248 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use