MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM5 Drumul Taberei - Eroilor - Iancului - PantelimonM5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020

 

Topic: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2

1522 posts, 391941 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 78 79 80 81 82 83 84  ... 109
 
 

📖 Pagination options
Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 Budy187

andrei11 wrote:
Despre ce placaj este vorba ?

Alucobondul acela gri-bej. Ultimul rand este chintesenta.

 


  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 sab

Viata bate filmul. Realitatea dura a executiei nu a mai batut cu proiectul. Nici randul acela nu a mai iesit, nici a treia scara n-a mai aparut la apel, nici castraverele nu s-a mai inchis... :lol:

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 George

Mie îmi place castravetele.
Am altă îngrijorare: nu cumva e prea frumoasă magistrala asta, de nu se îndură să o pună în circulaţie?

Poate cu plastic pe jos, să nu murdărească călătorii....

 


  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 sab

Sigur acesta este motivul. ....

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 orex

cca. 14 km de ”crama” (ambele fire, sa ne intelegem), nu fac nici 10% din drumurile subterane de la Cricova! :rofl:

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 cris_m

Aveti topic dedicat glumelor si mistourilor, nu transformati tot forumul intr-o gluma/mistocareala. Multumesc! :yes:

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 orex

1 Credeam ca stii ce adaposteste crama Cricova!  ;)
2 Foloseam hiperbole!! ;) Ce vrei, sa facem, doar, nenumarate matanii si rugi pana la taierea ”pamblicii” unui ciot de magistrala?! :lol:  :lol:  :lol:
PS
Nu vreau sa cred ca te voi vedea, si pe tine, cu toca si-n roba, inainte de a ne ”da”, toti, si pe M5.1! ;)

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 orex

Ghinion de nesansa! Toata lumea stie ca in stanga ai vrut sa iei si-un pic din castravete

 


Re: POZE - Statia Eroilor 2 andrei11

Cât de incult să fii ca să ai  o exprimare de genul ...iar stâlpii de protecţie sunt înclinaţi. Ziariști inculți, acesta e adevărul !  :twisted:
Click

 


Re: POZE - Statia Eroilor 2 subway guru

Sunt convins ca au deschis linia tot cu batrana doamna, daca trece IVA trece si bombardeaua!

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 orex

@guru
Dar ”șlițul” fiului ''CAF''', crezi ca trece prin statie, de bunicuta ”IVA” si de unchiul ”Bombardier”? ;)  :rofl:

 


  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 sab

andrei11 wrote:
Cât de incult să fii ca să ai  o exprimare de genul ...iar stâlpii de protecţie sunt înclinaţi.

Dar de aceastea ce spui ?
Pe deasupra ei (a statiei E2... :) ) trec Dâmboviţa şi stația Eroilor1.

"Duios" trecea o statie peste alta...poate cam cu viteza... :lol:
Totusi vorbim de ziarul Click, stim profilul.... De aceea nici nu am citat articolul...

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 zapacitu

Da, explimari de absolventi de bac. Asta e mai rau decat aia cu
(in nuvela "La Vulturi") sunt descrise aventurile unei alpiniste curajoase fugărite de turci şi copiii ei


Am trecut in weekend prin zona statiilor si tot un mare santier arata, din toate unghiurile. Au mai curatat dar nu pare sa se grabeasca cu refacutul suprafetelor...

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 oc7avian

Astăzi montau sticla la accesul pentru Apărarea locală Antiaeriană

 


Go to page:  1  ... 78 79 80 81 82 83 84  ... 109
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020  • 
Choose destination

Since our 2278 forum members have written 420666 posts in 5242 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use