De toate pentru toțiComunitatea Metrou Ușor

 

Topic: Clubul "Flacara Rosiatica"

4352 posts, 891376 views
 
Go to page:  1  ... 246 247 248 249 250 251 252  ... 311
 
 

📖 Pagination options
Re: Clubul "Flacara Rosiatica" andrei11

:shock:
S-a înjumătățit  timpul reclamelor  la seriale !!!! ( Cele care întrerupeau filmul ). Sunt puse la sfârșit. Reclamele care întrerup filmul au 2 maxim 2,5 minute în loc de 5. De ce ?

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" misterr

Pentru că acum se golesc magazinele și fără reclame. Nici nu mai au timp să pună marfa la raft.
Coronavirusul e cea mai bună reclamă, au crescut cumpărăturile mai mult ca de sărbători!

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" orex

Gen, odinioara, magazinele XXL! :lol:  :lol:  :lol:
PS
Daca repercuteaza ”dimesiunea” reclamelor e clar, suntem ”robii” lor! ”Marketingul”, de orice natura, si-a atins tinta!  ;)

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" aztec

Pt ca e... criza.
Dispar bugetele de publicitate.
De ce sa faci reclama daca ai magazinul inchis?
Ai alta treabă cu bugetul de reclama...
Idiotii cate nu inteleg ca treaba e groasa nu fac altceva decat sa adanceasca criza economica pe langa cea medicala.
Din care ne revenim probabil in ceva timp cu un mare noroc...dar o sa vina cea economică, si va lovii imens...cea din 2008 va fi doar o adiere pe langa viscolul ce urmeaza.

Daca guvernantii au intelepciune si or sa mai aiba bani, va fi o oportunitate economica de viitor la noua asezare globala.
Dar sa nu vina lacomii care sunt acum pe bara si sa profite de situatie.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" orex

Sa multumim Coreei de Sud pentru sprijinul acordat noua, pentru gestul facut!
https://www.realitatea.net/stiri/actual ... 66534ec943
https://stirileprotv.ro/stiri/sanatate/ ... e-sud.html
Jos palaria, pentru munca asidua a promotorilor acestui demers, oricare ar fi ei, din zona privata sau din cea publica din Romania!! Asta da veste! :applause:  :applause:  :applause:
_____________________
Toti cei care au contribuit la un astfel de demers ar trebui decorati cu ”Ordinul National STEAUA ROMANIEI in grad de COLAN”! De ce?! Simplu! Avand in vedere ce se intampla pe mapamond, unii dintre noi... ROMANI, au fost in stare sa faca TREABA ASTA, in pofida altor STATE, mult mai puternice, care cu siguranta ca nu precupeteau niciun efort pentru a LE AVEA!!

 


Re: Metrou File de Poveste subway guru

Nu-ti poate lua nimeni titlul de inginer chiar si daca esti <repauzat> la Domnul!
E ca la militari, generalul ramane general...

 


Re: Discutii generale pe baza lucrarilor si a proiectului Adrian Rosca

@orex, profit de off si te intreb ceva: pana la urma care e treaba cu ghilimelele? Le folosesti tot timpul si as zice ca abuzezi un pic de ele   :yes:

 


Re: Discutii generale pe baza lucrarilor si a proiectului orex

Ai MP...cu mine! Puteai sa-l folosesti cu incredere! ;)
”Zicerile” tale sunt subiective!

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" andrei11

Întreb pentru un grup de prietene
De Dincă, monstrul din Caracal ce se mai știe ?
De vreun viol, ceva, nimic, nimic ?
Nu mai sunt violuri în Ro  de aproape două luni ?
Mi-e dor de << Știrile de la ora 5 >>. Au dispărut cu totul !
Ce ți-e și cu manipularea asta tv !
Apropo, pe glob nu se mai moare decât de Cora. Așa deduc !

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" ByOnu

andrei11 wrote:
Apropo, pe glob nu se mai moare decât de Cora. Așa deduc !


Motivele uzuale (etatea, bolile cunoscute, crimele, razboaiele, refugiatii/migrarea etc.) nu prea intereseaza pe nimeni. Si este perfect natural. Sa ridice mana cel care nu poate pune noaptea capul pe perna de grija victimelor civile din Siria, spre exemplu. Hai! Nimeni?

Este si normal sa ne intereseze de un virus care accelereaza imbolnavirea celor cu situatii preexistente. Ce ti se pare atat de absurd in asta?



 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" andrei11

Mi se pare absurd că absolut toate celelalte probleme au dispărut. Asta înseamnă să fi mafiot, să decizi TU ( mass media ) pentru MINE ce mă interesează. Și n-ar fi nimic, dar TU ( mass media ) decizi pe criterii pur speculative să-mi dai TU ( mass media ) informația care face CEL MAI MARE RATING. Că doar TU ( mass media ) ești plătită după numărul de auditori.
Evident că există o problemă cu Covid-19, dar vreau o informație obiectivă. Nu de genul șoferului de TIR de la Rădăuți pozitiv și care a fost accidentat mortal de TIR - ul pe care încerca să-l repare. Moartea lui a fost trecută la capitolul Covit-19. Întreb și eu ca prostu, cu-i folosește ? Nu RATINGULUI ?

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" TibiV

Corect este RATING, adica fara E - nu reating...

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" andrei11

:bere:  Am corectat.

 


  • Michael_ARI
  • Posted:
  •  

Re: Metrou File de Poveste Michael_ARI

Părerea mea este că vă cramponați de niște detalii absolut banale...

Pe subiect: „fostului inginer” este o construcție lexicală prin care se face referire la faptul că persoana respectivă nu mai era în activitatea, fără însă a-i minimaliza titlul ori meritele profesionale.

Poate dacă ați (mai) șterge filtrul prin care vedeți lucrurile, ați avea surprize (plăcute)!

 


Go to page:  1  ... 246 247 248 249 250 251 252  ... 311
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Comunitatea Metrou Ușor  • 
Choose destination

Since our 2284 forum members have written 420985 posts in 5244 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use