Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433327 views
 
Go to page:  1  ... 97 98 99 100 101 102 103  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația cris_m

Andrei17 wrote:
Primele 26 sunt prin MDRAP, iar pentru celelalte 25 s-a semnat azi contractul de finanțare prin POR.

Intrebam pentru ca as fi vrut sa introduc asta in titlu. Gabi vad ca a apucat sa modifice simplu. Nu stiu daca mai are sau nu rost sa pun si ce spuneam eu.

 


Dialog cu administrația Andrei Andraș

E mai bine așa general, titlu scurt sugestiv decât un titlu kilometric.

 


Re: Dialog cu administrația CiprianTRB

Care va fi codul culorilor pentru autobazele Berceni și Giurgiului?

 


Re: Dialog cu administrația cris_m

Eu la Giurgiului as lasa asa, vedem daca e cazul de alta culoare la Berceni. Nu cred ca e urgenta 0 acum...

 


Re: Dialog cu administrația Mihai2005

Am o întrebare:
Credeți că ar fi bine dacă aș face mai târziu un topic dedicat exclisiv noilor troleibuze Sileo S12 dacă tot a fost atribuită licitația? Dacă da, solicit câteva sugestii de un prim mesaj, dacă se poate.

 


Re: Dialog cu administrația Andrei98

Nu prea cred ca ai ce sa pui in acel topic momentan, din cauza ca modelul respectiv nici macar nu exista nici nu stim cum o sa se numeasca exact.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Ai ce sa scrii in topicul ala? Nu deschizi un topic asa, "puneti aici"... ci doar cand TU ai ceva de zis.

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația Utilizator anonim

Daca se face acum topicul, pana vin primele detalii despre model va fi un mega offtopic.

 



Transportul în comun în Feteşti Andrei Andraș

Ba chiar o am, acum îmi arată "0 mesaje noi". Doar nu ai fi singurul cu care am comunicat așa.

 


Re: Dialog cu administrația PaulIP

Asa era si ieri, dar nu m-a dus capul sa fac screenshot  :oops:
Untitled.png (295.01 KB; downloaded 1867 times)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Dar in dreptul unui mesaj scris de Andrei vezi, sub avatarul lui, optiunea de MP?

 


Re: Dialog cu administrația Dragos31

Eu pot confirma ca (cel putin la mine) functia PM nu este vizibila la mesajele lui @Andrei17.

20200306_093135.jpg (385.36 KB; downloaded 1825 times)

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Andrei, e posibil sa fi atins limita maxima de mesaje private. Setarea corecta este aceasta:

mp.JPG (98.19 KB; downloaded 1814 times)


Poti verifica cate mesaje primite ai, si ce setare ai pentru cand atingi limita?

 


Go to page:  1  ... 97 98 99 100 101 102 103  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419427 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use