Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433369 views
 
Go to page:  1  ... 94 95 96 97 98 99 100  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia Lucian

Buna ziua! Am observat că s au înființat noi linii școlare (T5-10) în București. Se poate face un nou forum și despre ele, va rog?

 


Re: Dialog cu administratia orex

Topic ai vrut sa zici, nu?! ;)

 


Re: Dialog cu administratia Lucian

Dap. Scuze, nu sunt familiar cu termenii aceștia :)

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Stimate coleg Lucian,  nedumerirea ta e reglementată de pct 11 din Regulament.

 


Re: Dialog cu administratia orex

@Lucian
Cu scuzele de rigoare, avand in vedere ca ”bordul” forumului ti-a raspuns, printr-o singura voce autorizata.
DA, poti conform art. amintit mai sus, teza a doua, sa deschizi un topic nou. Dar, atentie, subiectul trebuie sa derive din firul logic al topicului radacina (de baza). Deci vezi unde iti alegi sa deschizi asa ceva ca s-ar putea ca postarile sa fie o simpla amintire a TA (vor fi sterse de cei din ”board” daca se considera off topic (adica in afara subiectului)). Cred ca ai luat la cunstinta si despre acestea, nu numai le-ai ”bifat”! ;)

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Lucian, o să deschid eu topic nou, dar spune-mi tot aici cam pe unde circulă traseele acestea T 5 - T 10 ?

 



Re: Dialog cu administratia cris_m

Din punctul meu de vedere, as zice sa existe un singur topic pentru aceste trasee scolare. Nu vad rostul separarii lor si nu vad ce s-ar discuta atat de mult despre ele.

 


Re: Dialog cu administratia Lucian

Și eu sunt de aceeași părere..

 


Re: Dialog cu administratia Dragos31

Personal - consider ca ar fi arhisuficienta redenumirea topic-ului de aici in Discuții despre liniile școlare ale STB (Tx)

 


Re: Dialog cu administratia Gabi23

Toate vor fi în același topic, nu e nevoie de topice separate. Am rezolvat și vă rog toate discuțiile (raționale) să fie în topicul dedicat viewtopic.php?f=228&t=4848&p=328732#p328732

 


Re: Dialog cu administrația Dragos31

În urma cu aproape 60 de minute am postat un mesaj aici --> viewtopic.php?f=12&t=39&start=364#p342977 - legat de autobuzul Mercedes-Benz Citaro Euro 4 - 6210.

În acest moment mesajul nu mai este (deci a fost sters de catre un membru al echipei administrative).

Ceea ce mă "framanta" pe mine este de ce, având în vedere că respectivul nu încalca niciun punct al regulamentului forum-ului/suplimentar al respectivei secțiuni. De menționat că mesajul  a și primit un răspuns de la @Albert.

 


Re: Dialog cu administrația Gabi23

Am văzut și eu mesajul respectiv cu 6210. Mesajul întradevăr acum nu mai e și am căutat să văd motivul: ți l-ai șters singur. De ce mai întrebi?  :think:

 


Re: Dialog cu administrația Dragos31

:?:

Eu sunt sigur 100% că nu l-am sters. De ce as fi postat și apoi aș fi șters un mesaj? :|

Asta doar dacă nu l-am sters din greseala - deși nu cred că am fost atât de neatent încât să apăs pe cele două butoane necesare pentru a sterge un mesaj.

 


Go to page:  1  ... 94 95 96 97 98 99 100  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419428 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use