Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 441301 views
 
Go to page:  1  ... 90 91 92 93 94 95 96  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia Chev Celios

Da acum parca merge ceva mai bine. :D  Oricum de cand am scris mesajul si pana acum abia am reusit sa ajung la prima pagina. :lol:  :lol: ,dupa am intrat iar aici :lol:  :lol:

 


Re: Dialog cu administratia Andi_C

Bună ziua! De aproximativ o lună fourumul nu mi se mai încarcă pe date mobile. Țin să precizez că am mai avut această problemă în trecut și s-a rezolvat, dar ulterior a reapărut. Aveți idee ce aș putea face ?

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Legat de incarcarea lenta, e o problema ce se va rezolva in timp, am explicat mai demult ce presupune.

Legat de nefunctionarea pe date mobile, te rog sa intri pe http://arataip.ro cand nu merge forumul si sa imi spui ce IP iti arata, mai departe incerc sa rezolv la hosting.

 


Re: Dialog cu administratia Andi_C

Buna seara! Am gasit adresa IP, aceasta este: 213.233.110.180 . Vă mulțumesc pentru implicare și rapiditate. Sper că se va rezolva cat se poate de rapid problema !

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Am dat mai departe la hosting.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Au rezolvat, acum ar trebui sa mearga.

 


Re: Dialog cu administratia Andi_C

Vă mulțumesc! Acum merge și de pe date mobile!

 


Re: Dialog cu administratia Vatmanul constanțean

Acum ceva timp... in februarie, mai exact:

Puss in Boots wrote:
Cumva ar trebui schimbat la jud.Constanta RATC in CT BUS? Din titlul thread-ului.


...
Vatmanul constanţean wrote:
Deocamdata, inca nu se stie cat va mai dura transformarea RATC in CT BUS SA deci,nu. Momentan e bine asa ;) .


Clipa "mult asteptata" a sosit  :) .
RATC a devenit oficial CT BUS, de la 1 noiembrie. Asadar, rog un moderator sa modifice, daca se poate, titlurile actuale "RATC" in "CT BUS S.A."
Multumesc anticipat!  :bere:

 


Re: Dialog cu administratia Gabi23

Rezolvat  :yes:

 


Re: Dialog cu administratia Dragos31

Cu stupoare am descoperit în această seară pagina de Facebook - Tribuna STB-iștilor.

Pe respectiva sunt postate periodic fotografii de pe forumul nostru - FĂRĂ  a fi precizată sursa acestora și cu (majoritatea) fotografiilor care conțineau semnături decupate, astfel încât acestea(n.r. - semnăturile) să nu mai fie vizibile pe imagini.

Din ce am remarcat, fotografii de la mai mulți membrii ai forumului au fost postat acolo(printre care și ale mele, dar și ale lui @V2A, @Victor92, @Gabi23 și @Robert24)

Vine și întrebarea - Cum putem rezolva această problemă, astfel încât fotografii de pe forum să nu mai ajungă acolo fără precizarea sursei și fără "tăierea" semnăturii?

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Parerea mea e ca asta se intampla in foarte multe alte locuri cu foarte multe poze, in general, nu doar in comunitatea noastra. Si este un risc pe care oricine  publica orice pe internet trebuie sa si-l asume.

In cazul acela poti intai sa iei legatura cu pagina si sa ii rogi sa faca asta. Evident, nu o vor face, caz in care poti vedea faca poti raporta pagina pentru copyright infringement dar ma infoiesc ca e o optiune.

 


Re: Dialog cu administratia Dragos31

Deci, pe scurt, nu prea exista solutii. Am verificat, nu pot fi raportați pentru copyright infringement.

Multumesc oricum pentru raspuns! :bere:

 


Re: Dialog cu administratia cris_m

Si mie mi-au preluat chestii integral de pe forum, fara nici macar o remuscare ca nu au pus sursa...

 


Re: Dialog cu administratia Cristian P.

Observ că mesajul meu apare de 2 ori, deși l-am postat 1 singură dată...
Dacă se poate unul dintre ele ele să fie șters.
Multumesc.

viewtopic.php?f=394&p=336669#p336668

 


Go to page:  1  ... 90 91 92 93 94 95 96  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2278 forum members have written 420653 posts in 5242 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use