Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 440556 views
 
Go to page:  1  ... 84 85 86 87 88 89 90  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia andrei11

1) La Repartizarea autobuzelor dă și tu niște explicații, nu simpla informație, pe linia X azi au circulat 4 autobuze cu numărul A, B,C, D.
2) Stai liniștit, au mai fost șterse mesaje și altor colegi.
3) Ai înțeles ideea ?  Dacă circulă autobuze ieșite din RK, venite după o tamponare, după o defecțiune, care au stat mult în parcul rece, care aparțin altor autobaze, etc. Dar trebuie precizat în text. Astfel informația este fără valoare.
_________________
Cât privește Gyazo o să-ți răspundă alți colegi când vor intra pe forum. În speță Costin se ocupă de partea aceasta.
_____________________
Codul culorilor pe care-l folosesc eu ca și moderator este următorul :
albastru : Un dialog normal, o îndrumare, nimic grav
roșu : lucruri grave.
Când scriu cu negru intervin ca și user.
__________________
Aici poți pune orice întrebare, nu există întrebări incomode. Ți se va răspunde întotdeauna.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Habar nu am ce este Gyazo. Deci... ce este?

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Din ce am înțeles eu e un fel de flickr.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Nu pot trage o concluzie daca nu stiu cum se comporta. Daca pozele nu raman acolo pentru totdeauna si dispar aiurea cum se intampla pe photo bucket si altele, atunci nu e permis.

 


Re: Dialog cu administratia Mihai2005

Costin wrote:
Habar nu am ce este Gyazo. Deci... ce este?


Gyazo este aplicația pe care o folosesc eu pe PC ca să fac poze (screenshot-uri). Dacă nu ai încredere, poți încerca, e gratis. Pe mine nu m-a dezamăgit niciodată.

Cât despre poze, ele rămân, stai liniștit.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Nu am nevoie si nu e vorba de mine personal, ci de integritatea informatiilor publicate pe forum. Fie, foloseste-o, dar macar include imaginile corect in mesaje, nu doar arunca linkuri acolo. Apoi daca se dovedeste ca stocarea imaginilor la ei nu e de incredere, atunci ii vom interzice pe forum, acum e prea devreme pentru o decizie.

 


Re: Dialog cu administratia Mihai2005

Întrebare: Există un topic dedicat simulatoarelor pentru telefoanele mobile? Ar fi interesant dacă găsim oameni care se joacă jocuri tip simulator pe telefon. Pot să dau exemple de jocuri bune: Bus Simulator Ultimate, Public Transport Simulator, Proton Bus Simulator, Bus Simulator 2015/2017 etc.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Nu, nu există.  Deschide tu topic nou la << Comunitatea MetrouUșor >> ( E ultima rubrică, la sfârșit de tot ).
Orice user indiferent de rang poate dechide un topic nou. ( NEWTOPIC *,  e în stânga jos  sau stânga sus  scris cu roșu, dar întâi trebuie să ajungi la << Comunitatea MetrouUșor >>  )
Pune-i un titlu reprezentativ, chiar cel propus de tine, Jocuri tip simulator pe telefon  ( Sau ceva asemănător, dar titlul acesta mi se pare cel mai bun ).
Succes !

 


Re: Dialog cu administratia Mihai2005

Pot să pun și la categoria ,,Simulatoare''?

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Da, exact, e perfect  la Simulatoare.  :bere:

 


Re: Dialog cu administratia Mihai2005

Mă gândeam să fac un sub-forum cu numele ,,Simulatoare pentru telefoanele mobile'', iar acolo să fac topic-uri cu câteva jocuri disponibile. Merge?

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Deocamdată  un singur topic e suficient.  Dacă se dezvoltă prea mult și devine prea stufos și greu de urmărit o să-l regrupăm noi.

 


Re: Dialog cu administratia CiprianTRB

Ar putea cineva sa închidă topicul cu Achiziții de autobuze Euro 6? Având în vedere faptul ca nu se vor mai cumpăra autobuze Euro 6, topicul este inutil.

 


Re: Dialog cu administratia Mihai2005

Vreau să pun și eu aceeași întrebare pe care a pus-o și CiprianTRB. De ce nu închideți topic-ul ,,Achiziții de autobuze euro 6 în perioada 2017 - 2020''? Au venit deja majoritatea autobuzelor Otokar, deci nu cred că ar mai fi nevoie să se discute acolo.

 


Go to page:  1  ... 84 85 86 87 88 89 90  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420551 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use