Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433316 views
 
Go to page:  1  ... 82 83 84 85 86 87 88  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia Costin

Trece cu refresh. Nu avem ce sa ii facem. Nu in viitorul apropiat oricum... Scuze pentru deranj, inteleg ca e frustrant, dar va rog mai aveti putina rabdare pana ajungem sa implementam niste modificari mai radicale pe partea tehnica. Multumesc pentru intelegere!

 


Re: Dialog cu administratia PTMZ

O întrebare: în subforumul "Operatori privați din România" s-ar putea schimba numele topicului din "Regional" în "Interregional Călători" (numele actual), iar pe lângă partea cu Via Terra Spedition să fie adăugată cu slash abrevierea folosită pe trenuri, IRC?

 


Re: Dialog cu administratia Gabi23

Rezolvat, bună sugestie!  :yes:

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Albert - relativ la acest mesaj viewtopic.php?f=20&t=654&start=182#p321815 si la raportarea acestuia. Nu se confirma. Da, ar putea fi flame, dar acest lucru se vede atunci cand discutiile aprinse au inceput deja, acum nu este cazul.

Da, nu este cel mai dragut mesaj ce se putea posta pe forum. Dar nu incalca nici un punct din regulament in acest moment.

Asa ca vin doar cu o recomadare pentru Nenea_titi pe aceasta cale. Incearca sa iti moderezi tonul, pentru ca nu este constructiv sa iti versi nervii pe forum. Nu castigi nimic, mai rau le dai altora de munca (de exemplu mie acum  :mrgreen: )

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia GPS

Se poate crea, în cadrul forumului Istoria transportului din Timișoara, un subtopic Muzeul Corneliu Mikloși, în care să pot realiza prezentările vagoanelor din acesta. Pentru început se pot muta prezentările vagoanelor Timiș 2.

 



Re: Dialog cu administratia Puss in Boots

Salut tuturor,
Avem cumva pe forum o sectiune cu adrese email si/sau numere de telefon (poate chiar nume de persoane) la care se pot sesiza diversele aspecte din teren? Sau ar fi util de avut asa ceva? Spatii verzi, circulatie etc orice. De pe site-urile institutiilor le iau si eu dar ma gandesc daca am putea avea un locsor de genul asta cu niste adrese clare si/sau persoane de unde userii forumului chiar au avut raspunsuri pt probleme din domenii diverse. Cu care sa mergem la sigur (pe cat posibil evident).
De exemplu am o sugestie de facut pentru niste modificari in trafic, cui i le transmit cel mai bine incat sa am vreo speranta de raspuns?
Multi dintre userii de aici au experienta mare in ceea ce priveste diverse adrese sau petitii facute cu diverse ocazii in diverse probleme si ma gandesc ca nu ar strica un fel de glosar de genul asta usor de accesat si la obiect si pentru ceilalti.
Merci!

ps. poate un sub topic la "Colaboratori si pagini utile" ?

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

Pe acest forum nu o sa vezi o asemenea lista!
GDPR!  :yes:

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia Utilizator anonim

Nu cred ca intra institutiile publice, primarii, directii etc sub incidenta porcariei de GDPR.

 


Re: Dialog cu administratia Robert24

Institutiile nu. Dar daca pui nume, sau adrese de e-mail personale ale unor persoane / angajati de acolo, se aplica GDPR.
Si nu e deloc porcarie!

 


Re: Dialog cu administratia Puss in Boots

Nu ma refeream la chestii ilegale, ok, GDPR, dar poate de avut ceva care sa ajute userii in caz de vor sa ridice o problema unde sa o faca si cui sa se adreseze. Reiau exemplul de mai sus: pentru propuneri legate de trafic cui trebuie sa ma adresez? Politiei Rutiere? Primariei de sector? PMB? Politiei locale? tuturor? Lucruri de genul asta. Ca un mic indreptar de lucruri utile, in functie de experienta fiecaruia. Persoanele banuiesc ca se pot nominaliza cat timp informatia e publica, nu cred ca e GDPR si aici. Pentru PCR-uri exista MP.

 


Re: Otokar Kent C - 18 Lucian

Am scris și eu un mesaj aici și cineva l-a șters...

 


Re: Otokar Kent C - 18 andrei11

Din partea moderatorului :
Numai un verde sau roșu ți-a șters postrarea...
1) Postarea încălca flagrant regulamentul / conținea erori grave gramaticale.
2) Era offtopic total.
3) A fost ștersă din greșeală.( Se mai poate întâmpla, suntem și noi oameni ! )
PS : Nu țin minte să-ți fi șters eu postarea.

 


Re: Otokar Kent C - 18 Gabi23

Este mutata la locul potrivit. Inainte să acuzi, citeste!

 


Go to page:  1  ... 82 83 84 85 86 87 88  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419427 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use