Zona metropolitană BucureștiTraseele de transport public și evoluția mobilității în Bucuresti și Ilfov

 

Topic: Discuții despre transportul regional din Ilfov (4XX)

2309 posts, 771523 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 80 81 82 83 84 85 86  ... 165
 
 

📖 Pagination options
  • V2A
  • Posted:
  •  

Re: Discuții despre traseele regionale ale STB (R 4XX - Ilfo V2A

Şi eu m-am întrebat de ce au fost scrise acolo, am crezut că s-a modificat ceva între timp şi nu vor mai fi ale STV, ci ale STB.

 


Re: Discuții despre traseele regionale ale STB (R 4XX - Ilfo dany

Mi se pare o idee buna trecerea tuturor liniilor pe aceeasi placuta insa cu mentiunea ca sus pe placute sa fie trecut ADTPBI si nu STB, ce rost avea sa pui placute pentru fiecare operator in parte?

 


Re: Discuții despre traseele regionale ale STB (R 4XX - Ilfo Daniel2000

Mi s ar parea o idee buna ca si liniile care vor fi operate de STV sa aiba programul pe site ul STB si sa poata apărea si pe aplicația InfoSTB.

 


Re: Discuții despre traseele regionale ale STB (R 4XX - Ilfo dany

Raman tot la ideea de a fi publicate pe site-ul ADTPBI si de a avea o aplicatie ADTPBI care sa adune toate liniile de transport.

 


Re: Discuții despre traseele regionale ale STB (R 4XX - Ilfo Daniel2000

Andrei17 wrote:
Vezi aici viewtopic.php?f=25&t=102&p=314605#p314583

Asta inseamna ca de maine apar regionale noi. :?:

 


  • V2A
  • Posted:
  •  

Re: Discuții despre traseele regionale ale STB (R 4XX - Ilfo V2A

Faptul că R450 și R473 au fost scrise pe plăcuța STB mai ridică o problemă. Capătul actual al liniilor din Voluntari (Complex Băneasa) este în zona KFC-ului din parcare. Vor să le mute în terminalul STB? Ar fi o prostie, deja e arhiplin acolo.

 


Re: Discuții despre traseele regionale ale STB (R 4XX - Ilfo alexxd_31

Deci sa imi iau gandul de la R445 si R409.
(Am corectat R445 nu R455)

 


Re: Discuții despre traseele regionale ale STB (R 4XX - Ilfo Daniel2000

R455 exista si este linia dinspre Dobroiesti...

 


Re: Discuții despre traseele regionale ale STB (R 4XX - Ilfo Daniel2000

La stația " Doamna Ghica " pe plăcuțele de la statie au fost trecute liniile R467 si R468.

 


Re: Știri despre transportul regional (spre și dinspre Ilfov Daniel2000

De liniile R417 sau R403 ce sti?

 


  • V2A
  • Posted:
  •  


Re: Știri despre transportul regional (spre și dinspre Ilfov Costin

Pentru toti cei din acest subiect (si altele "vecine"), va rog nu mai intrebati intr-una ce se stie despre o linie sau alta, ca nu e ca si cum stim dar nu vrem sa spunem. Cand stim, anuntam.

 


Re: Discuții despre traseele regionale ale STB (R 4XX - Ilfo ticker

R445 se va da la pachet cu R443, R444 si inca un traseu privatilor care au participat la licitatia pentru lotul 1 de trasee (nu mai gasesc linkul de SICAP...)

 


Re: Discuții despre traseele regionale ale STB (R 4XX - Ilfo dany

Se vor da doar daca privatii au masini care sa corespunda cu cerintele caietului de sarcini, daca nu tot la STB vor ajunge. Asteptam sa vedem ce noutati ne mai aduce 1 iunie, dar daca s-a prelungit iar termenul de implementare e clar ca va mai fi si un 1 iulie, 1 august si tot asa...

 


Go to page:  1  ... 80 81 82 83 84 85 86  ... 165
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Traseele de transport public și evoluția mobilității în Bucuresti și Ilfov  • 
Choose destination

Since our 2278 forum members have written 420646 posts in 5242 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use