MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM5 Drumul Taberei - Eroilor - Iancului - PantelimonM5 • Discuţii, planuri, ştiri

 

Topic: Stiri despre proiect

1308 posts, 516845 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 82 83 84 85 86 87 88  ... 94
 
 

📖 Pagination options
Re: Stiri despre proiect Adrian Rosca

Haide bre, astia nu sunt in stare sa deschida un acces finalizat de mai bine de o luna. Si acum se chinuie sa finalizeze CV de interstatie AM-Eroilor 2 desi au inceput sa lucreze la ea de peste doi ani, iar lucrarile la CV PdT-TV sunt de abia la inceput, mai mult ca sigur ca nu termina anul asta. Fara CV-uri ISU nu semneaza receptia.

 


Re: Stiri despre proiect orex

Salut CataOT! Din pacate nicio veste! La tine cat a durat pana ai primit raspunsul?

 


Re: Stiri despre proiect Adrian Rosca

Vezi ca dupa 30 de zile poti sa le trimiti o reclamatie administrativa. Daca o trimiti, trebuie sa o adresezi direct lui Sodolescu.

 


Re: Stiri despre proiect orex

Mai sunt mai putin de doua zile si voi initia demersul sesizat de Adi! Numai ca adresa lui Sodoleanu de mail, directa(pe persoana juridica), nu cred c-o cunoaste multa lume!
PS
In CV dansului afisat pe metrorex.ro este contact@metrorex.ro, deci... putin probabil o adresare cat mai directa dar voi incerca (http://www.metrorex.ro/Resurse/Organiza ... scu-RO.pdf)

 


Re: Stiri despre proiect Adrian Rosca

Trimite pe contact@ si cere si numar de inregistrare. Uite mai jos un model de reclamatie, presupunand ca ai trimis cererea initiala prin e-mail:

Către: Metrorex S.A.
 În atenţia: Domnului Director General Dumitru Şodolescu  
 Data ..........

  Stimate domnule Şodolescu,

  Prin prezenta formulez o reclamaţie administrativă, conform Legii nr. 544/2001 privind liberul acces la informaţiile de interes public, întrucât la cererea subsemnatului din data de ................ nu am primit informaţiile solicitate în termenul legal, stabilit de lege. Informaţiile de interes public solicitate erau următoarele: ...................................................

  Informaţiile solicitate se încadrează în categoria informaţiilor de interes public, întrucât se referă la un obiectiv de investiții finanțat din fonduri publice.
  Prin prezenta solicit revenirea asupra deciziei de a nu primi informaţiile de interes public solicitate în format electronic, considerând că dreptul meu la informaţie, conform legii, a fost lezat.

  Vă mulţumesc pentru solicitudine,

  ...................................
  (semnătura petentului)

  Numele petentului .......................
  Adresa ............................................

 


Re: Stiri despre proiect subway guru

Constructorul pomenit de Cuc e Alstom...nu Astaldi.

 


Re: Stiri despre proiect Adrian Rosca

Alstom fara Astaldi e #nimic.  :lol:

 


Re: Stiri despre proiect subway guru

Astazi de la ora 14:00 inspectie Cuc+Firea pe M5

 


  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Stiri despre proiect sab

Firea? Ce cauta, sarme?

 


Re: Stiri despre proiect aztec

De aceea ceva agitatie cam pe toate santierele...sa para ca se munceste?

 


Re: Stiri despre proiect andrei11

Ce crezi, e  vreo diferență între vizitele de lucru sociocomuniste și cele capitaliste  ?   :twisted:

 


Re: Stiri despre proiect aztec

Da.


Atunci le era si ceva frica....
Acum doar imagine...

 


Re: Stiri despre proiect aztec

A fost sau nu a fost?
Ca exceptand vanzoleala pe santiere, nu am gasit informatii... Dar nu ma-am uitat la TV...online..
Si lipsa lor e ciudata dupa ahtiatii de imagine...daca a fost.

 


Re: Stiri despre proiect subway guru

Speram sa ploua ca sa poata spune ca ne scot din noroaie!!!

 


Go to page:  1  ... 82 83 84 85 86 87 88  ... 94
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M5 • Discuţii, planuri, ştiri  • 
Choose destination

Since our 2279 forum members have written 420769 posts in 5243 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use