Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 441332 views
 
Go to page:  1  ... 70 71 72 73 74 75 76  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia cris_m

Intr-adevar, fiecare moderator isi face treaba pe felia lui si ia masurile care se impun, indiferent de utilizator. Din acest punct de vedere, Andrei nu are nimic cu tine, orex, te asigur. Doar isi face treaba. :)

 


Re: Dialog cu administratia orex

Fara putere de tagada e delicat sa urmaresti, cu sarguinta, toate postarile pe segmentul dedicat fiecaruia dintre dumneavoastra si sa puteti tine stocul, zilnic, uneori la multitudinea acestora.
@andrei11 nu m-am simtit vexat in niciun moment al interventiei tale asupra postarilor mele pana la ultimul cand mi-am spus "Ce abatere am comis?". Consider ca ai fost TU ceva ma intransigent si d-aia ai schimbat "macazul" pe acel post al meu. Singurul lucru care m-a deranjat, daca pot spune asa, a fost paradigma "rational" (cu sensul de prototip, model). Zic ca putea fi inlocuita cu succes de alte sintagme ca de pilda "mai rar", "nu este contextul", "se subantelege" etc., nu de alta dar sunt convins ca actiunile tale pot avea acelasi succes scontat, atunci cand ajustezi unele mesaje,  si daca dezacordul cu acestea este exprimat, la fel de franc, dar intr-o nota mai cordiala. Subsemnatul, sunt pe deplin convins ca fiecare dintre noi avem de invatat unii de la ceilalti si multumesc caracterului interactiv de care putem beneficia in cadrul acestei familii ce exista in spatiul vitual, atat timp cat suntem dezirabili!

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Voi ține cont de observațiile tale. Și de ale altora, evident.
În viitor dacă te mai deranjează ceva postează tot aici.

 


Re: Dialog cu administratia orex

Asa am si considerat corespunzator, sa ma adrezez in aceasta sectiune.
PS
Nu mi-o lua in nume de rau dar sintagma corecta era " Si de ale altora, evident".  :bere:

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

:lol:  :lol:  :lol:
Da, evident ai dreptate. Greșeala mea. Nici prin gând nu-mi trece să iau o observație în nume de rău.

 


Re: Dialog cu administratia orex

N-o iau ca pe o observatie ci ca pe o scapare, o eroare involuntara. Nu speculez astfel de situatii! E uman sa gresesti ca doar nu suntem INGERI!
Cand o sa aprobati "PM" o sa-ti exemplific un caz care n-a avut nicio miza pentru mine dar s-a soldat conform celor din prezent!

 


Re: Dialog cu administratia orex

@Costin
Totusi, si textul, asociat instantaneelor postate, e necesar sa fie cel corespunzator! Nu trebuie considerat un amanunt ce poate fi trecut cu vederea, nu de altceva dar poate induce in eroare vizitatorul, mai cu seama pe cel care nu are nicio legatura, directa, cu avansul anumitor lucrari. Ma refer la cei care in viata cotidiana nu se ''lovesc" de ele, nu cunosc detalii sau nu sunt de prin partile locului, si vizioneaza imaginile, nu de alta dar nu putem fi omniprezenti si atotstiutori. Aici, ne bazam pe contributia individuala, reciproca, a fiecaruia dintre noi, pentru o informare completa, concreta si corecta. Substratul principal asta cred ca este! Cred ca poti fi de acord si cu opinia mea.:)

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Textul poate fi citat la discutii, unde pot urma oricate alte mesaje lamuritoare.

 


Re: Dialog cu administratia orex

"O imagine valorează cât o mie de cuvinte". Sa n-o distorsionam!

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Către userul  Hygham. Dacă citești această postare rog să confirmi ( tot aici ).
Ai publicat două poze la << Tunelele de metrou între GdN și Basarab >>
Pozele NU au fost șterse ci au fost mutate  la locul lor în cadrul topicului, evident cu citarea sursei. Aici.

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia ADK

Bună seara, :) am primit și eu astăzi un mesaj privat dar când să-l văd mi-a apărut dialogul ”Nu sunteţi autorizat să citiţi mesaje private”, cum procedez? :oops:

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Cel care ți-a trimis mesajul privat NU a citit regulamentul forumului, sper să citească această postare.
1) Să trimită pe adresa admin@metrouușor.com  MP - ul  cu rugămintea să ți-l retrimită ție pe e mail-ul tău.
2) Numai roșii pot rezolva.
3) Greu cu regulamentele acestea, NU sunt citite  !

 


Dialog cu administrația Andrei Andraș

Salutare.
MAZ-urile din BV au fost cumpărate în 2004 (galbenele) și 2005 (verde). La numele topicului s-a scris 2002-201x, probabil cel ce a modificat rămăsese cu gândul la cele de la CT.
viewtopic.php?f=389&t=195

 


Re: Dialog cu administratia Gabi23

Salut,
Am luat în considerare ce scria Der Hofmeister, un brașovean implicat la vremea respectivă, în anul 2011, în topicul MAZ:
viewtopic.php?f=389&t=195#p59545
Der Hofmeister wrote:
Autobuzele MAZ 103.062, adica cele din primul lot adus in 2002 si echipate cu motor RENAULT si cutie de viteze manuala, au cazut in dizgratia regiei de cand cu invazia turcismelor. Au fost aduse special pentru a deservi, impreuna cu DAC-urile, liniile care, in trecut, intorceau la Piata Unirii: 4, 12, 14, 14B, 15, 15B, 16, 19 si 34. La inceput, ca orice autobuze noi, s-au comportat onorabil, insa cu timpul si luand in considerare si proasta intretinere, au inceput sa-si dovedeasca "proverbiala fiabilitate".

 


Go to page:  1  ... 70 71 72 73 74 75 76  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2278 forum members have written 420659 posts in 5242 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use