Zona metropolitană BucureștiGeneralități despre transportul în comun din București și Ilfov

 

Topic: Accidente / incidente

4880 posts, 1262596 views
 
Go to page:  1  ... 202 203 204 205 206 207 208  ... 349
 
 

📖 Pagination options
Re: Accidente / incidente 19jimmy84

Acum, la Sf Gheorghe. Circulația tramvaielor blocata. Sir de 25 tramvaie.
IMG_20181105_162450.jpg (1002.55 KB; downloaded 3015 times)

 


Re: Accidente / incidente shoppy

Nu se poate, minune, au indraznit sa ridice o masina.

 


Re: Accidente / incidente Robert24

Nu s-ar fi dus la Sf. Vineri... Lasa sa facem coloana, mai bine sa nu muncim...  :x

 


Re: Accidente / incidente BodoMinea

"Ups, s-a stricat TRAMVAIU' 41! Nu s-a blocat decat jumatatea de vest a orasului... :("
FB_IMG_1541576118511.jpg (112.92 KB; downloaded 2794 times)

Elena Băltărețu în grupul de Facebook 'Munikipiul 1.0'.
https://www.facebook.com/groups/3561908 ... 044512175/
Pasaj Lujerului...

 


Re: Accidente / incidente shoppy

Azi, pe la 17:30, un sofer de pe 133 cu autobuzul plin de oameni, a oprit intre statii, l-a pus pa avarie, a coborat si a intrat intr-o casa de pariuri, dupa vreo 5min s-a intors si a continuat cursa ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.

 


Re: Accidente / incidente andrei11

Număr de parc ? Locul întâmplării ?
Fără număr de parc / unde s-a întâmplat ți s-a părut.  ;) Sorry...

 


Re: Accidente / incidente rosetti61

Poate ca a intrat nu sa joace ci a avut treaba cu cineva acolo si nu putea altfel (sau o "urgenta" imposibil de negociat  :mrgreen: ).

 


Re: Accidente / incidente MikeT

shoppy wrote:
Azi, pe la 17:30, un sofer de pe 133 cu autobuzul plin de oameni, a oprit intre statii, l-a pus pa avarie, a coborat si a intrat intr-o casa de pariuri, dupa vreo 5min s-a intors si a continuat cursa ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.

Acum vreo 18 ani am vazut acelasi lucru cu un sofer pe 116 care a oprit sa isi cumpere paine de la un chiosc aflat intre statii, pe Sos. Giurgiului.  :lol:

 


Re: Accidente / incidente WT_fan06

Se întâmplă şi la Foişorul de Foc, în timp ce efectuează stația şi semaforul e roşu. Sincer, în cazul ăsta îi înțeleg.

 


Re: Accidente / incidente dany

Blocaj pe linia de tramvai in urma cu 10 minute pana in pasajul Muncii, sens spre Obor, erau stationate aproximativ 7-10 tramvaie, nu cunosc motivul.

 


Re: Accidente / incidente zapacitu

Eu am trecut pe la 7:30 prin pasajul Muncii catre Obor iar la iesire am dat prioritate unei masini de service RATB remorcase un vagon. Presupun ca il ducea fie la Colentina fie la Victoriei. Coada de tramvaie de la Muncii era semnificativa chiar si atunci.

 


Re: Accidente / incidente alliens

---------------------------------------------------------

 


Re: Accidente / incidente andrei11

Stimate user, dacă nu aveți respect în redactarea unei știri din punct de vedere al ortografiei așa vor păți absolut toate postările dvs.

 


Re: Accidente / incidente Costin

Pe la ora 8:15 linia 1 circula pe Sos. Giurgiului (vazut mergand dinspre Progresul, ceea ce nu prea are sens, dar in fine). Probabil si linia 10, dar nu am vazut nici un tramvai pe 10. Pe de alta parte, e posibil sa fi fost printre ultimele tramvaie deviate din vreo cauza sau alta, pentru ca vedeam 1 / 10 circuland si pe Oltenitei, in acelasi timp.

 


Go to page:  1  ... 202 203 204 205 206 207 208  ... 349
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Generalități despre transportul în comun din București și Ilfov  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420531 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use