Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 440615 views
 
Go to page:  1  ... 61 62 63 64 65 66 67  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia andrei11

Către userul # ClaudiuL
Stimate coleg, toată discuția noastră off topic am șters-o, neavând nicio relevanță pentru topicul respectiv.
Totodată țin să te informez că dacă discut / critic o afirmație de-a ta asta nu înseamnă atac la persoană sau că jignesc colegii de forum.
Totodată insist ca pe viitor să folosești funcția despre care ți-am vorbit ( raportează acest mesaj ), este dreptul tău să o faci. Oricum funcția respectivă este folosită de colegii de forum pentru postări pe care le consideră neadecvate din diverse motive.

 


  • ClaudiuL
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia ClaudiuL

Sunt convins ca ai cele mai bune intentii.
Dar in momentul in care zici ca sunt stalinist aceasta este o jignire. Ca nu avea nicio logica in context asta nici nu mai conteaza.
Recomand mai multa moderatie. Moderatorul nu trebuie sa uite ca are alt nivel de responsabilitate fata de utilizatorii obisnuiti.
In termeni legali, m-ai supus oprobiului public. Nu este bine.

 


Re: Dialog cu administratia Cristi N

Am primit notificare pe mail ca am un mesaj privat dar nu pot accesa mesageria privata. Imi aduc bine aminte ca by default e dezactivata si trebuie sa ceara fiecare user in parte activarea?

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Teoretic se activeaza la promovarea in grupul Bronze sau mai sus. Probabil la tine nu s-a intamplat... rezolv acum.

 


Re: Dialog cu administratia Cristi N

Multumesc, acum merge.

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia Utilizator anonim

Salutare oameni buni, tin sa va anunt ca am revenit pe forum dupa vreo 4 ani de absenta, deci sa nu va „speriati” daca mai apar si mesaje de la mine pe aici, doar ca nu voi fi atat de activ ca pe vremuri din cauza ca imi aloc timpul foarte mult proiectelor personale, care tin tot de domeniul mobilitatii si transportului, doar ca sunt mai mult offline.

:ED38:  :ZUR:  :ZUR:  :ZUR:

 


Re: Dialog cu administratia georgica2704

Bine ai revenit.

 


Re: Dialog cu administratia survola

Salut, @Utilizator anonim.

 


Re: Dialog cu administratia ikarus13

Salutare si bine ai revenit :). Sper sa ne intelegem cu totii pe acest forum fiindca avem o pasiune frumoasa si daca suntem uniti poate reusim sa facem cumva, in timp desigur, niste schimbari in transportul in comun din tara noastra.

 


Re: Dialog cu administratia Valentin

Am urmatoare sugestie (in mod special pentru sectiunea RATB/Metrorex) si anume realizarea unui topic "Intrebari frecvente legate de proiect", in care sa se valorizeze intrebarile pe care orice cetatean le-ar avea in minte cand ar studia planurile statiilor/ traseu ales, etc.. Exemplul perfect este M5 unde sunt 500 de pagini de discutii si unde este greu de urmarit unde s-a raspuns la o intrebare anume.. Un alt clasic ar fi pentru M6 si anume intrebari referitoare la alegerea traseului..
Motivul? : sunt si vizitatori+ utilizatori noi veniti, care nu pot sta sa caute acul in carul cu fan pentru o intrebare comuna si asa ar putea avea acces facil la raspunsuri rapide... Evident ideea se poate imbunatatii/ modifica, etc.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Cel puțin la secțiunea metrou o să primești un răspuns din partea mea.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Poti folosi functia "search" cu cateva cuvinte cheie din intrebarea ta, e foarte posibil sa gasesti raspunsul. Daca nu, poti intreba punctual.

De principiu nu sunt impotriva ideii unui topic de FAQ dar problema e ca s-ar transforma in scurt timp intr-un al doilea topic de discutii generale. Si cand ai cateva sute de pagini impartite in doua topice, e si mai rau...

 


Re: Dialog cu administratia Valentin

Se poate incuia topicul si posta / actualiza la un anumit timp..

 


Re: Dialog cu administratia misterr

Record, înghesuială mare pe forum la ora asta:


General Error

SQL ERROR [ mysqli ]

Too many connections [1040]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

 


Go to page:  1  ... 61 62 63 64 65 66 67  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420556 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use