MetrouTrenurile de metrou din București

 

Topic: Trenurile CAF Inneo (BM3)

3158 posts, 793266 views
 
Go to page:  1  ... 200 201 202 203 204 205 206  ... 226
 
 

📖 Pagination options
Re: Trenurile CAF Puss in Boots

O troncaneala ciudata se auzea azi de dimineata la trenul Trotus. Initial credeam ca e de prin statie ceva, dar cand metroul a plecat a trecut cu troncaneala pe langa mie si s-a dus. Era un zgomot pe care eu unul nu l-am mai auzit pana acum, la intervale regulate ca atunci cand cineva loveste cu ciocanul intr-o teava.

 


Re: Trenurile CAF shoppy

Poate sa fie captatorul cand ajunge la sfarsitul unui segment de sina a 3-a.

 


Re: Trenurile CAF MihaiB

Salutare,
CAF-ul 22 are o bara de sustinere care joaca destul de rău la prinderea in podea. Sens Pipera,vagon 5, usa 3.

 


Re: Trenurile CAF Puss in Boots

Usa 4 pe dreapta vag 3 la Bega scartaia din toate incheieturile la inchidere. Sper sa se ocupe cineva de ea la depou la noapte.

 


Re: Trenurile CAF confucius

Un prieten mi-a spus de o debarcare cu cantec pe M 2 vineri dupa amiaza, stie cineva ceva ????? :?:  :shock:
______________________

https://www.hotnews.ro/stiri-esential-2 ... eaza-penal

'Totodata, in perioada 15 - 18.02.2015, suspectii Picu, Sburlan si Andronescu au acceptat o calatorie in Spania, la sediul fabricii CAF din Beasain, platita de competitorul CAF SA Bilbao, aceasta fiind intermediata de catre suspectul Ovidiu Bancescu', mai arata DNA, care adauga ca, ulterior, Valeriu Picu a incasat de la Ovidiu Bancescu contravaloarea unor servicii de traducere, la pret supraevaluat "
Acesti oameni sunt inca la putere in posturi de directori la Metrorex .Crede cineva ca acestia vor trage la raspundere pe cei de la CAF vreodata ?????? Eu nu cred ,traim in Romania ce dracu ....... :oops:  :popa:

 


Re: Trenurile CAF punmeister

Tu vezi cand a fost publicat articolul?

 


Re: Trenurile CAF mcosmin

E vorba de a doua licitatie, cea pentru M5. Pentru prima serie de trenuri nu avem absolut nici o dovada ca ar fi fraudata/viciiata, deci, asadar, prin urmare, nu a fost nimic ilegal acolo.

:bere:

 


Re: Trenurile CAF andrei11

confucius wrote:
Un prieten mi-a spus de o debarcare cu cantec pe M 2 vineri dupa amiaza, stie cineva ceva ?

Așa, și  :?:  Ce ți-a spus prietenul respectiv ? Prea mult mister de multe ori e neproductiv.

 


Re: Trenurile CAF subway guru

confucius wrote:
Un prieten mi-a spus de o debarcare cu cantec pe M 2 vineri dupa amiaza, stie cineva ceva ????? :?:  :shock:
______________________

https://www.hotnews.ro/stiri-esential-2 ... eaza-penal

'Totodata, in perioada 15 - 18.02.2015, suspectii Picu, Sburlan si Andronescu au acceptat o calatorie in Spania, la sediul fabricii CAF din Beasain, platita de competitorul CAF SA Bilbao, aceasta fiind intermediata de catre suspectul Ovidiu Bancescu', mai arata DNA, care adauga ca, ulterior, Valeriu Picu a incasat de la Ovidiu Bancescu contravaloarea unor servicii de traducere, la pret supraevaluat "
Acesti oameni sunt inca la putere in posturi de directori la Metrorex .Crede cineva ca acestia vor trage la raspundere pe cei de la CAF vreodata ?????? Eu nu cred ,traim in Romania ce dracu ....... :oops:  :popa:

In afara de prostovanul/gainarul ala de Picu ceilalti au fost dezincriminati si nu e corect sa tot fie numiti <suspecti> atata vreme cat doamna cu bandaj pe ochi i-a declarat nevinovati prin decizie definitiva si indubitabila...

 


  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Trenurile CAF sab

CAF-ul 19 circula in aceasta dimineata fara afisajul luminos exterior si interior functional. Iar din anuntul audio functiona doar "Atentie, se inchid usile", fara "Urmeaza statia.. "

 


Re: Trenurile CAF puidemorosan

Stimati colegi.

Incepand cu data de 01/08/2018 voi parasi proiectul BM3 pentru a ma dedica unor noi proiecte pe alte meleaguri:

https://m.railjournal.com/index.php/rol ... hannel=529

https://m.railjournal.com/index.php/rol ... hannel=529

Va multumesc pentru faptul ca mi-ati dat posibilitatea sa-mi exprim opiniile pe acest forum  (uneori subiectiv) si va doresc sa aveti eleganta de a accepta in continuare toate parerile, indiferent daca acestea coincid cu ale voastre sau nu.

Data fiind aceasta situatie, pe langa urarile mele de bine, rog administratorii forumului sa-mi dezactiveze contul.

Multa sanatate.

 


Re: Trenurile CAF mcosmin

Esti sigur ca vrei sa iti stergi contul? Nu trebuie sa fii in proiectul BM3 ca sa postezi aici  :bere:

 


Re: Trenurile CAF Costin

De principiu, noi nu dezactivam conturi la cerere. La urma urmei e alegerea fiecaruia daca mai doreste sa intre pe forum si sa activeze sau nu, independent de starea contului (activ sau nu). Punem la dispozitia utilizatorilor optiunea de "a fi uitat" in sensul stergerii contului si a tuturor datelor asociate lui, mai putin mesajele. Dar sper sa nu fie cazul.

 


Re: Trenurile CAF subway guru

Bafta la noul job!
:bere:

 


Go to page:  1  ... 200 201 202 203 204 205 206  ... 226
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Trenurile de metrou din București  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419386 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use