Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433264 views
 
Go to page:  1  ... 52 53 54 55 56 57 58  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia andrei11

Rezultatul anchetei în urma raportului colegului # escoo referitor la această postare.
Afirmația colegului # shoppy cum că colegul # escoo ar susține   cămontarea unui PSD produce obligatoriu asfixierea pasagerilor din tunel in caz de incendiu,  nu se confirmă.
Colegul # escoo a folosit în această postare două fraze pe care le-am considerat atacuri la persoană, fraze pe care le-am șters.

 


Re: Dialog cu administratia essco

Pot sa fac si eu un rezumat al anchetei?  :lol:
Fapte:
-shoppy spune o minciuna despre mine
- eu raspund cu un adevar.
Adminul imi da dreptate dar:
- adevarul meu este sters.
- minciuna lui shoppy este tot acolo...
OK, vad partea umoristica a anchetei. Consider incidentul inchis.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

:lol:
Deci,
shoppy spune un neadevăr  despre o afirmație de a ta, nu despre tine.
Tu l-ai atacat pe shoppy, nu afirmația lui. ( De aceea ți-am șters postul tău ).
_____________
Îți spun  foarte sigur că am analizat cu atenție circa o oră ( adică  circa 60 minute  ) cele reclamate și am decis în cunoștință de cauză.
La final  :bere:
_____________
Știu că nu ai încă MP - ul activat, dar dacă vrei să discutăm ( despre orice) caută-mă la Club, beau de multe ori o apă minerală acolo.  :D

 


Re: Dialog cu administratia essco

andrei11 wrote:
Știu că nu ai încă MP - ul activat...

De unde stii?  :D   Zona crepusculara.



(N-am modificat acum)

 


Re: Dialog cu administratia TibiV

Fix la 100 de mesaje se activeaza....
:lol:  :lol:  :lol:

 


Re: Dialog cu administratia Costin

MP-ul e activ de la rangul bronze in sus, ce vezi acolo e irelevant. Poti primi mesje dar nu le poti citi.

 


Re: Dialog cu administratia essco

andrei11 wrote:
:lol:
Deci,
shoppy spune un neadevăr  despre o afirmație de a ta, nu despre tine.
---

Care afirmatie? N-am afirmat nimic. A mintit. E simplu.
Intr-o zi o sa scriu: "andrei11 a spus ca Metrorex a terminat si a dat aseara in folosinta M5 intreaga, pana in Pantelimon"
Tu, pe buna dreptate, o sa spui: "unde puii mei am spus eu asta?"
Dupa asta sunt sigur ca iti vei sterge singur postul, pentru ca m-ai atacat - nu? Iar pe al meu o sa il lasi in pace, pentru ca, nu-i asa? - e doar un neadevar despre o afirmatie de-a ta!
Promit ca nu mai revin pe acest subiect.  :bere:

 



Re: Dialog cu administratia orex

Citeste cineva, din staff, mesajele transmise pe contact@metrouusor.com?

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Da, evident. Consiliul director al asociatiei are acces la acea adresa si e folosita pentru comunicarea oficiala cu asociatia.

Mai e si admin@metrouusor.com la care am acces doar eu si care e folosita pentru probleme tehnice cu forumul, site-ul sau portalul.

 


Re: Dialog cu administratia orex

Deci trebuie ca mesajele mele sa fie redirectionate in consecinta! O voi face si pe aceasta cale ca nu e fair play ceea ce mi s-a atribuit deunazi. Cred in celeritatea admini-lor.
PS
Am descris in 08.02.2018, respectiv 13.02.2018 anumite "clisee" si din pacate n-am avut niciun feed-back! Deci cred ca numai dumneavoastra, in limita timpului disponibil, puteti decela!

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Răspuns către colegul architengi
architengi wrote:
@colegul moderator: Chiar nu cred ca este asa cum scrieti. Puteti sa explicati unde anume era postarea mea "total politica" si mai ales "off topic" cand se referea la proiectul de infrastructura care este intarziat din cauza taierii platii de catre Primarie?

Ce am subliniat eu cu roșu e politic 100 %.
Singura frază care ar fi meritat să rămână e cea subliniată cu verde.
3-23-2018 9-01-43 PM.jpg (241.5 KB; downloaded 2359 times)

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Din partea administrației:
Nu uitați în seara asta când vă culcați  să schimbați ora forumului ( UTC + 3 ).
Mulțumim.

 


Re: Dialog cu administratia BodoMinea

De ceva timp, probabil o lună și ceva, am început să mă lovesc de o problemă destul de supărătoare în utilizarea forumului pe telefonul mobil. La fiecare câteva acțiuni (scrierea unui răspuns, navigat prin pagini), sunt nevoit să mă autentific în cont din nou. Practic, într-un interval de câteva minute sunt delogat și de 3-4 ori, deci citesc forumul ca și vizitator și mă loghez doar când postez. Dar chiar și așa, un simplu refresh al unei pagini mă poate forța să mă autentific DIN NOU... Este ca și cum aș pierde cookie-ul de sesiune, dar evident că nu se întâmplă. Bifez mereu opțiunea de a rămâne logat, dar oricum sunt delogat automat în termen de minute/ore. Acest lucru se întâmplă doar pe mobil (Android), indiferent dacă sunt pe WiFi sau 4G, pe două telefoane diferite (brand-uri diferite, versiuni de OS diferite), pe două browsere diferite (Chrome și Mozilla). Este atât de enervant încât forumul este aproape inutilizabil când sunt „în deplasare”. Also, se întâmplă și dacă intru pe forum tastând link-ul, și dacă folosesc un shortcut spre topicurile mele.
În schimb, pe desktop nu întâmpin niciun fel de problemă. Ce nu am încercat... să folosesc tema desktop pe mobil să văd dacă mai pățesc același lucru, dar nu cred că este aceasta cauza...
problema_autentificare_forum.png (1.69 MB; downloaded 2486 times)

Mai pățește cineva așa ceva sau un impediment similar? Idei privind ce aș putea verifica pentru a găsi sursa problemei (dacă aceasta este la terminalele mele)?

 


Go to page:  1  ... 52 53 54 55 56 57 58  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419390 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use