Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2224 posts, 443406 views
 
Go to page:  1  ... 47 48 49 50 51 52 53  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia WT_fan06

Si eu am avut aceasta problema. Eram cat pe ce sa o semnalez mai devreme, dar apoi m-am gandit sa vad ce se intampla daca apas pe "marcati toate forumurile ca fiind citite". Asta mi-a rezolvat problema.

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia GPS

Asta se întâmpla pentru ca nu este afișat ultimul mesaj, in care colegul Chev Celios a scris istoria liniei 682.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

alexbuc wrote:
Solutia este ca in subforumul "Prezentarea rețelei de troleibuz din București" sa marchezi subiectele ca fiind citite si dispare semnalizarea cu rosu.

Da, asta e soluția câștigătoare. S-a mai întâmplat și în trecut și o să se mai întâmple...

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia GPS

Dacă doriți sa citiți mesajul colegului Chev Celios despre linia 682, puteți apasă "Postreply" și după sa va uitați la mesajele anterioare, unde îl veți găsi și pe acesta. Eu cel puțin așa am făcut.

 


Re: Dialog cu administratia WT_fan06

Ciudat e ca prima data cand mi-a aparut ca am mesaj nou in acel topic am putut citi mesajul lui #celios. Insa, dupa ce am dat pe altceva, subiectul a ramas rosu, dar cand am apasat din nou in topicul respectiv mesajul lui disparuse. #urbanlegends #fenomenestranii

 


Re: Dialog cu administratia cris_m

Si eu am patit :?

 


Re: Dialog cu administratia BodoMinea

Probleme cu accesarea forumului din Vodafone pe parcursul întregii zile de azi. Am încercat și direct de pe 4G de pe telefon și de pe un modem WiFi conectat tot la Vodafone... Digi/Orange nu aveau probleme.
Screenshot_20171002-125505.png (112.02 KB; downloaded 2209 times)

Screenshot_20171002-125720.jpg (210.12 KB; downloaded 2208 times)

Găsește IP-ul dar nu trece niciun pachet spre server, nici măcar cât să văd ce nod dă drop. E o problemă de peering/InterLan a agregării de rute spre compania de hosting. Să-și verifice EdgeRouter-ele.

 


Re: Dialog cu administratia Gabi23

Mie imi mi-a functionat ok de pe vodafone azi...

 


Re: Dialog cu administratia zapacitu

Subscriu la cele de mai sus: pare a fi o problema de peering a noului hosting.

PS - eu nu am probleme din Primetelecom.

 


Re: Dialog cu administratia cris_m

N-am avut probleme pe Vodafone. Am intrat pe la 10 sau 11.

 


Re: Dialog cu administratia WT_fan06

Eu am observat chiar o mica imbunatatire, de pe Orange.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Nu am schimbat hosting-ul din 2013. Deci nu e un hosting "nou".

Legat de problemele de mai sus, e posibil ca antene Vodafone diferite sa aiba rute diferite si atunci problema nu a fost resimtita de toti.

Imbunatatirea observata e reala si e efectul schimbarii IPului de saptamana trecuta.

 


Re: Dialog cu administratia stefan_br

Avem rugamintea catre cei care sunt mai noi pe acest forum sa consulte regulamentul nostru si sa fie atenti la redactarea mesajelor. Mesajele scrise pe forumul nostru trebuie sa fie coerente, scrise corect gramatical si sa sa aduca informatii utile comunitatii noastre.

Multumesc!

 


Re: Dialog cu administratia Puss in Boots

De curiozitate: in topicul "Supralargire Str. Luica si Str. Turnu Magurele" a fost cenzurat un cuvant recent, din patru litere. Incepe cu "bu" si se termina cu "ci". E chiar asa un cuvant urat de trebuie cenzurat? Mie nu mi se pare. Orice cenzurare cu **** ma duce automat cu gandul la prostii majore de genul f*** sau m*** sau p**** dar nu cuvantul recent cenzurat.
Ma rog, voi sunteti administratia dar cuvinte de genul ala mie nu mi se par nici jignitoare nici aducatoare de vreo ofensa si nici pe garduri nu le vezi scrise asa cum vezi prostiile adevarate cu p, de exemplu. Si mai apare si-n Dex. Ar trebui sa putem folosi cuvinte din Dex cat timp nu formam cu ele vreo injuratura  ;)

 


Go to page:  1  ... 47 48 49 50 51 52 53  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2282 forum members have written 421045 posts in 5245 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use