MetrouȘtiri, noutăți și discuții despre metrou

 

Topic: Accidente / incidente

2541 posts, 575078 views
 
Go to page:  1  ... 84 85 86 87 88 89 90  ... 182
 
 

📖 Pagination options
Re: Accidente / incidente mcosmin

Ceva imi spune ca urmatoarea licitatie de trenuri va fi si pentru M4  :))

 


Re: Accidente / incidente andrei11

Parerea mea e ca  Dimetronicul de vină, dar n-am argumente solide.

 


Re: Accidente / incidente mcosmin

De vina in ce sens?

 


Re: Accidente / incidente andrei11

S-or face probe / interconectari, nu ma pricep prea bine si nu vreau sa ma dau in spectacol cu pareri aiurea.
Asa mi se pare mie.

 


Re: Accidente / incidente shoppy

Da, o noua noutate, au ajuns sa mearga pendula 1 Mai - GdN2 pe sensul de Straulesti.

 


Re: Accidente / incidente bogdan5ful

,,Stimați călători, din motive medicale, circulația trenurilor în zona stației Crângași, se desfășoară cu dificultate. Vă mulțumim pentru înțelegere." L.E.: La Basarab, trenurile spre Republica circulă doar la linia 2. LE2: La fața locului se află Smurd-ul și Poliția. Cineva(cred) că a leșinat în tren. Trenul de metrou se află în stație.

 


  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Accidente / incidente sab

Culmea este ca in momentul in care se auzea respectivul anunt in difuzoare, la PU1 o fata a fost scoasa pe brate dintr-un metrou de M1. Se pare ca si ea lesinase.

 


Re: Accidente / incidente andrei11

Ar trebui procedurile in asemenea cazuri simplificate...Este punctul meu de vedere.

 


Re: Accidente / incidente andrei11

Interventie moderator :
Stimati colegi,
In subsolul forumului exista un topic << exotic >>,
Adica aici : DE TOATE PENTRU TOTI / Comunitatea MetrouUsor / Diverse (transporturi, infrastructura, urbanism etc).
Acolo gasiti absolut toate postarile cu privire la persoanele lesinate, trenurile de metrou din Japonia, etc.
Nu va dau adresa, am deosebita satisfactie cine mai  vrea sa comenteze despre cum procedam la metrou daca lesina vreunul sa gasiti singuri topicul
Mii de multumiri.

 


Re: Accidente / incidente Costin

Cat pe ce sa va faceti de cap si dupa interventia lui Andrei. E ok, am intervenit eu, cu delete.

 


Re: Accidente / incidente MikeT

In jur de ora 8:30 anuntau in statii ca din cauza unei urgente medicale in statia Nicolae Grigorescu se circula cu dificultate. Detalii pe undeva?

 


Re: Accidente / incidente BodoMinea

"Stimați călători, începând cu ora 8:58 circulația pe Magistrala a 2a de Metrou se desfășoară în condiții normale."

Mesajul rulează pe display-urile de informare a călătorilor.

UPDATE: fotografii dintr-o postare din urmă cu 2 ore a domnului Mihai Deneș.
FB_IMG_1496044447941.jpg (73.54 KB; downloaded 2945 times)

FB_IMG_1496044445477.jpg (79.76 KB; downloaded 2945 times)

'Metroul de Pipera e blocat. Blocaj total la Piata Unirii!'

 


Re: Accidente / incidente Puss in Boots

Am auzit ca iar a lesinat cineva. Nu stiu de ce trebuie sa se blocheze traficul pentru asa ceva. Cazul e demn de toata atentia dar nu vorbim de o sinucidere totusi...

 


Re: Accidente / incidente andrei11

A, sa nu mai aud de lesinati in metrou.
Daca chiar te pasioneaza subiectul ia legatura cu# mcosmin dar nu aici, ci la << Diverse>>.
___________________________
Daca mai apare vreun comentariu la acest subiect, ce facem cu lesinatii, sterg absolut tot. Unicul loc unde puteti relua discutia la infinit e la Diverse
Evident ca se poate semnala evenimentul, dar doar atât, fără comentarii.

 


Go to page:  1  ... 84 85 86 87 88 89 90  ... 182
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Știri, noutăți și discuții despre metrou  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419394 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use