De toate pentru toțiComunitatea Metrou Ușor

 

Topic: Clubul "Flacara Rosiatica"

4351 posts, 886834 views
 
Go to page:  1  ... 197 198 199 200 201 202 203  ... 311
 
 

📖 Pagination options
Re: Clubul "Flacara Rosiatica" punmeister

Astra in primul rand are nevoie de un tert sustinator cum a fost Siemens in cazul tramvaielor Imperio daca vrea sa produca trenuri de metrou.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" Cristian

Daca tin eu bine minte sunt oricum cu Siemens. Tin minte ca am citit un articol in care se spunea ca alea facute la Arad au comanda si tractiunea de la Siemens. (sper c-am tinut bine minte si n-am scris vreo prostie)

Dar daca le baga conditii din alea aiurea in caietul de sarcini, ca sa aiba nu stiu ce cifra de afaceri si chestii de genul asta, atunci degeaba. Oricum, daca e sa "fluiere" si sa "tiuie", daca e sa fie zgomotoase sau mai stiu eu cum, macar sa fie produse la noi. Data viitoare au de unde sa invete, din aia 5-10% cat spun ei ca e marja de profit poate baga ceva in cercetare si invata sa le faca mai bune. Dar daca nu faci deloc, atunci nici n-ai vreo sansa sa progresezi.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" Florinds

Toti vrem sa fie produse la noi, dar sigur nu stim toate datele, adica daca nu cumva s-a hotarat la un alt nivel. ;) Sunt tot felul de grupuri de interese, a se vedea razboaiele pentru petrol, teoria conspiratiei cu 11.09...

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" abc_XC

Frumoasa atmosfera in Consiliul General al Municipiului Bucuresti. Scandal, tipete, expresii de mahala si un tip carunt care e in stare sa sara la bataie cand vede o camera de filmat. Indivizii astia decid soarta orasului si sunt platiti din bani publici. Acum dorm linistit, am vazut cine vegheaza pentru binele urbei. :popa:


 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" mcosmin

Imi aduce aminte de gardienii zelosi care lasa cersetoarele in tren dar nu si sa faci poze :))

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" punmeister

Nu stiu unde sa postez asta, am avut de ales intre Club, Sa mai si radem si Politica, asa ca prin tragere la sorti, postez aici.
Firea a declarat razboi Balenei Albastre! :twisted:


 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" andrei11

La observatia  colegului # punmeister pentru Urări s.a.m.d. avem topic dedicat.
viewtopic.php?f=104&t=3443

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" ByOnu

Nu credeti ca ar fi timpul pentru un thread Sa mai plangem si noi ? :roll:

http://stirileprotv.ro/stiri/inspectoru...atita.html

Camera ascunsa, administratia financiara:

Functionar: Pai nu e la noi, mama, la proprietati. A doua cladire in stanga, taxe si impozite locale. Ocoliti blocul verde si intrati acolo.
...
Functionar: "La camera doi, la registratura.
Reporter: Puteti sa-l indrumati? Dansul e nevazator.
Functionar: La camera doi la registratura. Nu am voie sa stau pe sala.
...
Functionar: Va trebuie sa completati certificatul si facuta o copie dupa buletin. Noi nu avem voie sa completam.
Reporter: Si nu exista cineva care sa il ajute?
Functionar: Nu.

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" Florinds

Ocoliti blocul verde... Va dati seama ca indivizii astia nu mai au niciun fel de creier sau empatie. Cred ca si un robot ar fi mai empatic decat ei!
Oamenii astia nu merita nici salariul minim, daramite nu stiu ce cresteri mai vor...

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" andrei11

De pe NET. Sait oarecare. Numai sa va faceti o idee.
4-23-2017 5-07-30 PM.jpg (128.53 KB; downloaded 2174 times)

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si a proiectului george39

vad pe aici unele persoane care fac numai mistoo de dna firea voi astia credeti ca sunteti mei breji ? ar trebui sa lasati sa isi faca treaba

 



Re: Discutii pe baza lucrarilor si a proiectului Robert24

george39 wrote:
vad pe aici unele persoane care fac numai mistoo de dna firea voi astia credeti ca sunteti mei breji ? ar trebui sa lasati sa isi faca treaba


:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
(Nu m-am putut abtine!!! ATAT!!!)
:bere:

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si a proiectului realistul

Pai și cine nu o lasă? Pai și ce lucrează, că nu se simte nimic în îmbunătățirea calității vieții bucureșteanului de rând.

 


Go to page:  1  ... 197 198 199 200 201 202 203  ... 311
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Comunitatea Metrou Ușor  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420538 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use