Switch to full style
Alți operatori de transport din județul Ilfov (de stat sau privați), precum și traseele deservite de aceștia
Scrie un răspuns

Re: Linii Maxi-taxi

Joi, 27 Iul 2017, 22:43

Decenta as putea spune :)

Re: Linii Maxi-taxi

Sâm, 16 Sep 2017, 12:28

Si circula destul de des. Programul insa este destul de scurt. Acesta asigura legatura intre Dobroesti si Satele Florilor si Fundeni, pana in zona de blocuri aparuta in ultimii ani.
Ca sa nu mai spun ca in multe statii se gasesc si banci.

Re: Discutii generale despre operatorii privati din Ilfov

Mie, 29 Mai 2019, 00:44

O chestie pe care am observat-o in ultimele zile la cei de la STV. Acestia au pus numere de parc pe toate masinile lor, adica initial am vazut pe Berkoff numere de genul 80XX si am crezut initial ca sunt cele vechii de la fostul detinator, dar astazi am observat acelasi format si pe Isuzu care pana acum nu aveau numere de parc. Asta inseamna ca si numerele de parc sunt repartizate de catre ADTPBI ??

Mie, 29 Mai 2019, 10:26

Cand au venit VDL-urile la Voluntari, toate aveau indicative de genul: 41**si 42**, acum toate autobuzele VDL cat si Isuzu au alte indicative.

Mie, 29 Mai 2019, 19:53

Într-adevăr, la Isuzu am observat numere 803x (8032) și la VDL numere 805x (8051 și 8052).

Mie, 29 Mai 2019, 20:10

Chev Celios scrie:Asta inseamna ca si numerele de parc sunt repartizate de catre ADTPBI ??

Daca vor avea dispecerizare integrata (si la fel integrata si informarea calatorilor), atunci e foarte posibil ca ADTPBI sa vrea numere de parc unice.
Scrie un răspuns
Pagina
precedentă