Zona metropolitană BucureștiParcul de vehicule al operatorilor din București și IlfovVehiculele altor operatori

 

Topic: DLS

41 posts, 23365 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1 2 3
 
 

📖 Pagination options
Re: Compania DLS Axel

dj_exemplar wrote:
L-am vazut azi la stadionul Steaua...probabil acolo isi lua soferul pauza de masa, fiind venit dinspre capatul de la Ghencea


Probabil circula doar in ora de varf. ;)  
5:00-9:00>>Pauza>>15:00-21:00. ;)

 


Re: Compania DLS Axel

Poate i-a DLS-ul in viitor si linia 162 cu tot cu DAF-urile din Militari. :D  :twisted: ca vad ca le aranjeaza cat de cat ok autobuzele si nu s-ar mai merge nici moca dar pun pariu ca s-ar lasa cu geamuri sparte asa ca mai bine sa ramana o parere de a mea. ;) :roll:  

 


Re: Compania DLS Axel

B-878-DLS parcat in zona Granitul. :roll:
@dany stii cumva daca a revenit pe linia 410 deoarece eu am inteles ca numai face acea Cursa Speciala din nordul orasului care o avea pana acum. :?:  :)
B878DLS-GRANITUL,25.01.2013..jpg (102.19 KB; downloaded 6933 times)

 


Re: Compania DLS dany

Da a revenit pe 410.Am facut o poza cu el special ca sa o pun aici, dar am fost prea ocupat ca sa postez zilele astea.Stiu de el de 2 zile, il conduce un prieten de al meu.

 


Re: Compania DLS Axel

dany wrote:
Da a revenit pe 410.Am facut o poza cu el special ca sa o pun aici, dar am fost prea ocupat ca sa postez zilele astea.Stiu de el de 2 zile, il conduce un prieten de al meu.


;)
B878DLS-410,26.01.2013..jpg (106.49 KB; downloaded 6876 times)

 


Re: Compania DLS Axel

Recent compania DLS si-a achizitionat cateva autocare Mercedes-Benz Intouro. :)  8-)
B115DLS-Piata Constitutiei.jpg (87.45 KB; downloaded 6809 times)

 


Re: Compania DLS ByOnu

Au renuntat atat de repede la DAF-uri?  :(  Cate au mai exact?

 


Re: Compania DLS Axel

Daca si-au achizitionat cateva '' masini noi '' nu inseamna neaparat ca au renuntat la altele, dar oricum din cele 3 DAF-uri '' cosmetizate '' pot spune ca doar '' #869 '' este reusit acesta fiind cel mai des intalnit la strada fie pe '' conventii '' fie '' linia 410 '', ultima data l-am vazut parcat in zona Ministerului Transportului (martie),  probabil o fi inchiriat undeva. :roll:

Celelalte 2: '' #849''  si ''  #874 '' :  

''  #874 '' a luat foc in primele zile de circulatie.
'' #849 '' a circulat doar pe linia '' 303 ''.


Ele au fost doar cosmetizate dar au acelasi motor '' obosit ''  :!:

 


Re: Compania DLS Rathgeber2523

Stie cineva unde este garajul DLS???

 


Re: Compania DLS DAF SB220

Garaj nu cred ca au, ei tin vehiculele la strada.
Stiti cumva daca ele mai circula?

 


Re: Compania DLS crististeaua1312

Garajul DLS este langa Ministerul Transporturilor (Piata Matache cu Bvd. Uranus)

 


Re: Compania DLS DAF SB220

Am vazut in aceasta dimineata la ora 6 si un sfert, un autobuz DAF de la ei in fata garii Buzau. :) Stiti cumva ce rute fac aceste autobuze DAF?

 


Re: Compania DLS Gabi23

Microbuz al companiei DLS transporând angajații companiei Renault,  din orașul Voluntari la stația de metrou Pipera din București:

B 132 DLS - Bd. Dimitrie Pomopeiu - 22.05.2015.JPG (163.72 KB; downloaded 5410 times)

 


Re: Compania DLS Axel

Fostul DAF #874 (B-11-YAX) cumparat de la RATB in anul 2012 a ajuns la fier vechi  :popa:

 


Go to page:  1 2 3
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Vehiculele altor operatori  • 
Choose destination

Since our 2278 forum members have written 420646 posts in 5242 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use