Zona metropolitană BucureștiTotul despre București

 

Topic: Sectorul 4

3190 posts, 673862 views
 
Go to page:  1  ... 43 44 45 46 47 48 49  ... 228
 
 

📖 Pagination options
Re: Sectorul 4 Florinds

Cred ca le trebuie tone de "holsuruburi". Cate patru pentru fiecare jucarie din asta. :lol: Cand ma gandesc la muncitorii care dau gauri in bordura, ma bufneste rasul la propriu! Baga si dibluri in borduri?  :D

 


Re: Sectorul 4 neb1

Mai bune puneau dastea cu luminite  :lol:  :lol:  :lol:  

https://www.alibaba.com/product-detail/High-Quality-Road-Kerb-Stones-Price_60436107663.html

Erau bune si de Craciun ,nu mai impodobeai cu toate kitchurile  :lol:

 


Re: Sectorul 4 Puss in Boots

Apropo, se vorbea acum ceva timp (nu mult) de o initativa de a reorganiza circulatia in zona sos. Berceni, Metalurgiei, se vorbea de sensuri unice etc etc. Se mai stie ceva?

 


Re: Sectorul 4 neb1

Intreaba-l pe Baluta pe Facebook,dar mi-e ca nici nu apuci sa pui intrebarea ca te si blocheaza.  :lol:

 


Re: Sectorul 4 Puss in Boots

:lol:

 


Re: Sectorul 4 realistul

Florinds wrote:
Cred ca le trebuie tone de "holsuruburi". Cate patru pentru fiecare jucarie din asta. :lol: Cand ma gandesc la muncitorii care dau gauri in bordura, ma bufneste rasul la propriu! Baga si dibluri in borduri?  :D

Pai nu ai văzut că au și dibluri? :))

 


Re: Sectorul 4 realistul

Acum de exemplu de manevrează maimuțoii de la intrare în parc :). Dragonul sălbatic :))
IMG_20170810_172421.jpg (773.06 KB; downloaded 2890 times)

 


Re: Sectorul 4 TibiV

"Traim in sectorul 4 si asta ne ocupa tot timpul !..."
:lol:  :lol:  :lol:

 


Re: Sectorul 4 neb1

Mai e careva sanatos la cap in orasul asta ? Ma refer la factorii de decizie .

 


Re: Sectorul 4 misterr

shoppy wrote:
Adica luam borduri deteriorate, facute din cel mai penibil beton gandit intentionat sa se degradeze, si dam gauri in ele sa prindem plastice, ce idee buna :lol: .
realistul wrote:
Florinds wrote:
Cred ca le trebuie tone de "holsuruburi". Cate patru pentru fiecare jucarie din asta. :lol: Cand ma gandesc la muncitorii care dau gauri in bordura, ma bufneste rasul la propriu! Baga si dibluri in borduri?  :D

Pai nu ai văzut că au și dibluri? :))

Eu cred că pun în fiecare gaură Poxipol (sau Picătura...) și atunci ține perfect, e lucrare durabilă și trainică.

 


Re: Sectorul 4 Florinds

:))) Pana calca o masina pe picatura aia si o sa fie cate un plastic lipsa din loc in loc. :)

 


Re: Sectorul 4 neb1

Cred ca cea mai buna varianta ''ultima fitza'' ar fi fost astea  da haur  :lol:
Vorba poetului ''sa moara bo$$ii '' ca nu are nimeni asa ceva  :lol:
Borduri da haur.jpg (43.18 KB; downloaded 2835 times)

 


Re: Sectorul 4 shoppy

Te deranjeaza dragonul salbatic? Dar de care dragon iti doreai?, domestic? :mrgreen:

 


Re: Sectorul 4 Puss in Boots

L-am auzit pe dom Primar zicand ca se pregateste o lucrare si la piata Sudului (la propriu). Poate dispare cumva hala aia verde, cine stie? :D
Acolo ar trebui o constructie noua care sa inglobeze ceea ce azi avem in BIG, piata si hala verde (daca nu putem trai fara ea si ce contine). Pe mai multe niveluri (cam cum e la Crangasi, pe modelul ala).

 


Go to page:  1  ... 43 44 45 46 47 48 49  ... 228
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Totul despre București  • 
Choose destination

Since our 2284 forum members have written 421016 posts in 5245 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use