MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM5 Drumul Taberei - Eroilor - Iancului - PantelimonM5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020

 

Topic: Discutii - PSS Opera

278 posts, 100204 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 9 10 11 12 13 14 15  ... 20
 
 

📖 Pagination options
Re: Discutii - PSS Opera andrei11

A, deci ai trecut pe acolo si aivazut  ca s-au apucat de defrisari. Asa e ok. Degeaba te superi, dar cand spui ca << umbla bârfa >> se intelege ca ai auzit, nu ca ai vazut. Si când vezi ceva cu ochii tăi asta nu se mai numeste bârfă, se numeste certitudine.

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - PSS Opera 133 313

Am zis ca umbla pentru ca io am trimis-o la plimbare. Sub foma de barfa pentru motivat lenesii. :twisted: Si lenesii au preferat mura in gura. Foarte nasol. Data aviatoare procedam altfel.

 


Re: Discutii - PSS Opera andrei11

Aici  incalci niste reguli de bun simt si o sa-ti spun direct.
Adica sa inteleg ca daca noi nu trecem pe la Eroilor suntem lenesi ? Uite ca eu nu trec desi fac 70 km cu masina zilnic prin Bucuresti. Am alte trasee decat Piata Operei. Sorry ca de dezamagesc, ma incadrez in grupul lenesilor.  Si nici pe la BIG Berceni nu trec. Pe la BIG stiu eu de ce nu trec, prefer variante de ocolire, dar pe la Opera chiar nu am treaba.

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - PSS Opera 133 313

Strategiile mele nu sunt rebut.  :twisted: Am obtinut filmari aeriene la NG, Piata Sudului si Eroilor din strategie pura. So please get off my toes.  :P

 


Re: Discutii - PSS Opera abc_XC

Copacii au fost taiati si sunt 3 paznici care pazesc zona imprejmuita. Nu sunt semne ca s-ar lucra.

 


Re: Discutii - PSS Opera andrei11

133 313 wrote:
Am obtinut filmari aeriene la NG, Piata Sudului si Eroilor din strategie pura.

:lol:  :lol:  :lol:
Meritul acolo in totalitate e al lui Ionut. Hai sa nu dezvoltam subiectul, nu stiu ce strategie pura ai folosit când ele erau disponibile deja pe You Tube si stiai de ele de dincolo.

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - PSS Opera 133 313

Poi pe Ionut am reusit sa-l motivez.  :twisted:  Pe voi in schimb nu va misca nici sfanta Varvara...  :roll: Nu-i nimic, ma ocup io. Rebut, nerebut... cine n-are flickr n-are parte.  :twisted:
Si acum.. intrebare de baraj: de ce se auzeau din PSS Elefterie picoane cu ecou?  :P

 


Re: Discutii - PSS Opera icee

Azi un excavator sapa de zor in parcul Operei.  :D

 


Re: Discutii - PSS Opera zapacitu

Probabil scot radacinile, boschetii si aleile, ca mulati nu avem.

 


Re: Discutii - PSS Opera icee

E posibil ca in mai 2017 sa avem tunelele gata. :twisted:

 


Re: Discutii - PSS Opera zapacitu

E posibil ca in decembrie 2017 sa avem magistrala gata de deschidere. Oare o fi si probabil? :D

 


Re: Discutii - PSS Opera ByOnu

Inverseaza probabil cu posibil si vice versa. ;)

 


Re: Discutii - PSS Opera t530

Astazi era o armata de oameni cu veste.

 


  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - PSS Opera 133 313

Deci, cine se baga la pereti mulati? Terrateshtii mai au mult si bine pe Coposu.  :twisted:

 


Go to page:  1  ... 9 10 11 12 13 14 15  ... 20
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020  • 
Choose destination

Since our 2265 forum members have written 419374 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use