MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM5 Drumul Taberei - Eroilor - Iancului - PantelimonM5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020

 

Topic: Discutii - PSS Opera

278 posts, 101086 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 14 15 16 17 18 19 20
 
 

📖 Pagination options
Re: Discutii - PSS Opera andrei11

TBM - urile mai sunt << jos >> sau și-au  luat  << zborul >> ?

 


Re: Discutii - PSS Opera subway guru

De ce nu dai o fuga la fata locului?

 


Re: Discutii - PSS Opera andrei11

Să știi că am fost câteva zile la rând și n-am văzut nici un brontozaur la margine de drum...Sau am ratat momentul sau le-au încărcat foarte repede în camioane...

 


Re: Discutii - PSS Opera subway guru

Inca nu s-a deschis 'stagiunea'...

 


Re: Discutii - PSS Opera George

Ceva se intampla atat aici cat si la Academia Militara...macarale mari in actiune... :)

 


Re: Discutii - PSS Opera t530

La statia AM se strang jucariile  :)

 


Re: Discutii - PSS Opera subway guru

Pai trebuie sa se mute cu catel si cu miel nu cu purcel in Turcia, iar Erdogan nu se tine de glume si nici nu se odihneste prelung prin Brazilia.

 


Re: Discutii - PSS Opera survola

Să îsi termine repede treaba acolo si să vină înapoi la noi :-)

 


Re: Discutii - PSS Opera shoppy

Erdogan e nebun, cand o sa termine de demolat tot ce era bun prin tara aia, o sa se apuce de construit metrou, probabil o sa declare razboi sfant impotriva abatajului, atunci sa vezi cum pica recordurile de constructie ale metroului romanesc, si pre si post decembriste.

 


Re: Discutii - PSS Opera TibiV

Andrei, ai prins finalul ?...

 


Re: Discutii - PSS Opera andrei11

În mod normal săptămâna viitoare scot piesa cea mai grea, eu am trecut spre ora 17,00 ( vineri 1 Septembrie ) și oamenii nu se agitau deloc.

 


Re: Discutii - PSS Opera Florinds

Trebuie sa imi exprim din nou amaraciunea ca nu am fost in stare sa continuam ce am inceput... In cazul asta chiar e bine ca PSS-ul nu a fost la Universitate, am fi avut doua santiere in perioade diferite... Opera poate suporta asta, Iancului nu prea cred, dar la Universitate am mai avut si santierul cu parcarea lui Oparescu.

 


Re: Discutii - PSS Opera George

Acum macarale grele la PSS Opera...

 


Re: Discutii - PSS Opera icee

Aici se betoneaza huda sau ce asteptam?  :roll:

 


Go to page:  1  ... 14 15 16 17 18 19 20
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020  • 
Choose destination

Since our 2279 forum members have written 420712 posts in 5243 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use