MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM5 Drumul Taberei - Eroilor - Iancului - PantelimonM5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020

 

Topic: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2

1522 posts, 388652 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 47 48 49 50 51 52 53  ... 109
 
 

📖 Pagination options
  • 133 313
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 133 313

Ce aprilie-mai? Mey, iar visam la mos Craciun? Unde e CV DT34-Parc? Unde e PSS Opera? Usurel, toate pe rand, ca golurile alea tehnologice de la Academia Militara nu se inchid asa intr-o luna pac pac.  :|
P.S. Azi noapte s-au schimbat din nou fundamental si datele problemei. You'll see.

 



Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 TibiV

Nu l-as numi "pesimist".

Stii ce este un pesimist ?...

Ei bine... Conform unei vechi zicale, un pesimist este un optimist bine informat !
Si de duminica de la ora 21 suntem cu totii mult-prea-bine-informati... :(

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 mindmasster

Avem sanse reale sa circulam cu "chestia pe sub pamant " in decembrie 2017?

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 survola

Eu zic că da, dacă se găsesc trenuri  :D

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 andrei11

Oameni buni, abtineti-va de la politica, nici nu e profilul forumului si am si mari rezerve ca va si pricepeti cu adevarat. Pe  mine nu ma intereseaza politica, de aceea m-am si inscris si activez in acest forum.
Nu mai cautati mesajele respective, le-am sters cu totul.
Daca aveti o gandire politikă, ceva ce tine de această gândire aveti topic dedicat si postati acolo.

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 mcosmin

Cumva linia de legatura intre Eroilor 1 si Eroilor 2 da in linia 3 de la Eroilor 1? Am observat ca se lucreaza la o strapungere in apropierea macazului ce uneste liniile 1 si 3 la Eroilor 1. Este observabila din toate trenurile care intra si ies din Eroilor 1, dar cel mai bine se vede din trenul de Republica, care trece cel mai aproape de locul respectiv.

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 andrei11

Amorsa aceea e acolo de cand s-a dat in functiune statia Eroilor 1.

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 mcosmin

Esti sigur ca nu are legatura cu M5? Pt ca acum este luminata si se lucreaza ceva acolo.
Are si un grilaj rosu  :lol: .

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 subway guru

Pai tocmai ce v-am anuntat sambata ca se darama 'zidul Berlinului'!!!
Lumina ce se vede e din linia de legatura M5/M1, la ora asta ar trebui ca strapungerea sa fie complet finalizata...
:bere:

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 TibiV

mcosmin wrote:
Esti sigur ca nu are legatura cu M5? Pt ca acum este luminata si se lucreaza ceva acolo.


Ai ratat pozele lui guru de aici: https://forum.metrouusor.com/viewtopic.php?f=234&t=3563&p=226711#p226683
Mai exact poza asta:


 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 mcosmin

Ok, multam pentru link :)) sunt atat de multe topicuri aici ca ma ratacesc in ele  :bere:

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 icee

Se circulă pe b-dul. Eroilor.

 


Re: Discutii - Lucrari statia Eroilor 2 Atal

Azi am vazut ca au aparut marcaje in Parcul Eroilor.

 


Go to page:  1  ... 47 48 49 50 51 52 53  ... 109
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020  • 
Choose destination

Since our 2265 forum members have written 419376 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use