MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM5 Drumul Taberei - Eroilor - Iancului - PantelimonM5 • Discuţii, planuri, ştiri

 

Topic: Intalnire inaugurare M5

34 posts, 10315 views
⚠  Forum Rules

 

Chestionar: La ce ora ne vedem?

Chestionarul a fost închis:
1. Ora 16 6 voturi (31.58%)
2. Ora 17 5 voturi (26.32%)
3. Ora 18 3 voturi (15.79%)
4. Ora 19 3 voturi (15.79%)
5. Ora 20 2 voturi (10.53%)

 

 
Go to page:  1 2 3
 
 

📖 Pagination options
Intalnire inaugurare M5 cris_m

Intrucat a sosit mult-asteptatul moment al inaugurarii, ce ziceti sa ne intalnim maine in parcul Eroilor si sa ne plimbam cu metroul? Evident, respectam toate masurile de protectie necesare, distanta, masca, dezinfectant...  

In functie de cati doritori sunt, putem stabili si o ora exacta. Banuiesc ca multi dintre voi ati prefera dupa-amiaza, fiind la serviciu in timpul zilei.

 


Re: Intalnire inaugurare M5 SirVlady

Daca e dupa ora 13 e perfect. Pana ies de la liceu, pana ma duc acasa si pana ajung la Eroilor dureaza.  :mrgreen:

 


Re: Intalnire inaugurare M5 George

Eu as putea dupa 17, dar nu va luati dupa mine, stabiliti voi si vad daca ma pot ralia sau nu....

 


Re: Intalnire inaugurare M5 cris_m

Am creat un chestionar pentru ora. Incercati sa votati de pe site-ul vechi!

 


Re: Intalnire inaugurare M5 Chev Celios

Prezent maine la orice ora.

 


Re: Intalnire inaugurare M5 subway guru

George wrote:
Eu as putea dupa 17, dar nu va luati dupa mine, stabiliti voi si vad daca ma pot ralia sau nu....

Se admit si inspectii private la fata locului!
:applause:

 


Re: Intalnire inaugurare M5 cris_m

Pai daca ne adunam cativa, poate ne "ghidezi" :)

 


Re: Intalnire inaugurare M5 subway guru

E mai bine sa descoperiti singuri, neghidati de cineva. Eventualele nedumeriri le putem comenta ulterior.

 


Re: Intalnire inaugurare M5 BGP2597

"Partikip!" Ora îmi este indiferentă, las la latitudinea voastră.

 


Re: Intalnire inaugurare M5 Stefan28

Auzeam astazi de la un paznic ca se deschide fie la 3 fie la 5, deci cu atât mai bine!  ;)

 


Re: Intalnire inaugurare M5 cris_m

Majoritatea vad ca ati votat pana acum pentru ora 16, momentan ramanem asa. Ma gandesc ca nu o sa fie asa de aglomerat la ora aceea. Daca intervine ceva anunt aici. Locul as propune inainte de „castravete”. :)

 


Re: Intalnire inaugurare M5 Lixandru Dragos-Liviu

Iată că a venit şi momentul mult aşteptat pe care nu-l mai vedeam, cel puţin după cum erau prognozele multora! Ne vedem, dacă ajută Dumnezeu, în această după-amiază  :)  :)  :bere:  :bere:  în jur de 17, la „castravete“ sau, unde găsiţi voi mai bine. :applause:

 


Re: Intalnire inaugurare M5 georgica2704

La ora 16 sau 17? Eu oricum la ora 16 o să fiu acolo.

 


Re: Intalnire inaugurare M5 cris_m

16. Eu cel putin sunt deja prin zona.

 


 
Go to page:  1 2 3
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M5 • Discuţii, planuri, ştiri  • 
Choose destination

Since our 2279 forum members have written 420769 posts in 5243 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use