MetrouTrenurile de metrou din București

 

Topic: Trenurile CAF Inneo (BM3)

3158 posts, 803163 views
 
Go to page:  1  ... 192 193 194 195 196 197 198  ... 226
 
 

📖 Pagination options
Re: Trenurile CAF Florinds

Goldmund, de multe ori produsele sunt mai scumpe la noi decat in V, deci nu cred ca e o regula cu calitatea in functie de pret. Cred ca doar s-au obisnuit ca noi nu tipam.

 


Re: Trenurile CAF shoppy

Se refera la automobile, si are dreptate, automobilele < 20k euro pentru Europa de Est sunt fabricate in Turcia si Maroc, alea pentru Europa de Vest sunt facute pe la ei.

 


Re: Trenurile CAF Florinds

Pai ca sa nu le care pe cele facute la ei incoace, e vorba de logistica... Ca ei sunt mai atenti, mai capabili, mai priceputi, mai seriosi, e alta poveste.

 


Re: Trenurile CAF bogdan5ful

Se pare că lumea a început să fure și bare...UT21 Nera, coada trenului, sens de mers Pipera. @puidemorosan, nu cred că se poate rezolva ceva, pentru că probabil garanția nu acoperă și așa ceva, dar doar anunț.
IMG_4772.JPG (912.07 KB; downloaded 3701 times)

 


Re: Trenurile CAF puidemorosan

Merci. Cumva o sa o rezolvam noi.

 


Re: Trenurile CAF TibiV

bogdan5ful,

stii ce bine "merge" inoxul, manchatias' ?....

 


Re: Trenurile CAF punmeister

Intrebarea mea ar fi urmatoarea... Cat de bolovan sa fii sa furi o bara? Nu de alta, dar ce profit poti scoate cu bara aia? E ca si cum ai fura o Dacie care-i vai mama ei.

 


Re: Trenurile CAF TibiV

Mai rau...
E ca si cum ai fura doar oglinda retrovizoare dreapta a Daciei...

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Trenurile CAF GPS

Scaune din 2302...
IMG_8235.JPG (1.21 MB; downloaded 3638 times)

IMG_8236.JPG (630.54 KB; downloaded 3638 times)

 


Re: Trenurile CAF mcosmin

Ma intreb ce facea paza...ca nu cred ca e tocmai rapid sa desfaci bara aia fara instrumente.

 


Re: Trenurile CAF cris_m

Nu pune la indoiala dexteritatea unor concetateni! ;) La cat de aglomerat e metroul, timp aveau suficient sa umble de la Pipera pana in Berceni...

 


Re: Trenurile CAF mcosmin

Ok si nu ii vedea chiar nimeni? Sa nu cumva sa fi facut asta printr-un depou/remiza.

 


Re: Trenurile CAF Victor92

1323 + 2323 - Cerna - La intrare in statia "Dimitrie Leonida"



 


Re: Trenurile CAF shoppy

La depou / remiza ar trebui sa aiba paznic cu detector de metale la iesire ca altfel fura aia intr-o veselie(bine, mai sunt si acolo tot felul de faze cu aruncatul pieselor la gunoi sau peste gard).

 


Go to page:  1  ... 192 193 194 195 196 197 198  ... 226
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Trenurile de metrou din București  • 
Choose destination

Since our 2279 forum members have written 420769 posts in 5243 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use