MetrouȘtiri, noutăți și discuții despre metrou

 

Topic: Accidente / incidente

2561 posts, 586072 views
 
Go to page:  1  ... 103 104 105 106 107 108 109  ... 183
 
 

📖 Pagination options
Re: Accidente / incidente survola

Stroe?

 


Re: Accidente / incidente subway guru

Pai cine?
Nu ne-am distrat destul???
:lol:  :lol:  :lol:
Asteptam metroul de Constanta-Eforie...est...cu escala obligatorie la farul Tuzla si intermodal de feribot...
Cu punere in functiune...maine ori poimarti si finantare pe bonuri de masa si vouchere de vacanta!...si bilete gratis spre Madagascar?
:bere:

 


Re: Accidente / incidente TibiV

Nu te rade, guru !...

Azi maine se lanseaza metroul de Videle...

:lol:

 


Re: Accidente / incidente subway guru

Accidente incidente?
Provocatorule!
Esti cumva ‘paralel’ acoperitule?
De ce n-am baga metrou pe petrol si gaze???
Hai ca ti-am tras-o!
:bere:

 


Re: Accidente / incidente bogdan5ful

Mai devreme, un tren spre Republica a staționat 2 minute în tunelul dintre Izvor și Piața Unirii. Ajuns în stația Piața Unirii, a staționat alte 3 minute, deși peroanele sunt vizibil mai pline decât de obicei. Știe cineva ce se întâmplă? O nouă tentativă de suicid cumva?

 


Re: Accidente / incidente Puss in Boots

O tentativa provoaca intarzieri mai mari. Parerea mea.

 


Re: Accidente / incidente mihai565

TRAGEDIE LA METROUL bucureștean! A MURIT în urmă cu puțin timp la stația Apărătorii Patriei. Detalii de ULTIM MOMENT (VIDEO)

http://www.b1.ro/stiri/eveniment/traged ... 10708.html

 


Re: Accidente / incidente Costin

Eu unul refuz sa citesc un articol care are un asemenea titlu.

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Accidente / incidente GPS

mihai565 wrote:
TRAGEDIE LA METROUL bucureștean! A MURIT în urmă cu puțin timp la stația Apărătorii Patriei. Detalii de ULTIM MOMENT (VIDEO)

http://www.b1.ro/stiri/eveniment/traged ... 10708.html

Când am coborât la metrou (7:30) încă îi făceau masaj cardiac... păcat.
Dumnezeu să-l odihnească în pace!

 


Re: Accidente / incidente Florinds

Astazi 30.01, ora 8:30, intre Iancului si Muncii trenul Atena a facut vreo 10 minute, cu un mers incet si sacadat.

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Accidente / incidente GPS

Tot astăzi un CAF a avut probleme cu închiderea ușilor (anunțul "Atenție, se închid ușile" a fost repetat de cel puțin 4 ori fără succes) în stația Tineretului, iar trenul din spate 1317-2317 a staționat aproximativ 5 minute în tunel înainte de intrarea în stație. (Ocazie cu care am observat ca pe fiecare bolțar din tunel era inscripționat numărul 1002.)

 


Re: Accidente / incidente abc_XC

Pe M1 intre Gara de Nord si Crangasi se circula doar pe firul 2 (adica Crangasi-Gara). La Gara calatorii sunt debarcati si asteapta tren pt continuarea calatoriei spre Dristor 2. Daca circulati cu metroul ar fi bine sa plecati mai devreme de acasa daca folositi M1 si M3.

 


  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Accidente / incidente sab

Iar pe M3 la Eroilor catre Militari metroul a venit la interval de 9 minute si jumatate. Interval normal la ora de varf (ora 8:40)...
Mi se pare mie sau au luat metrouri de pe M3 si le-au dus pe M1?

 


Re: Accidente / incidente Puss in Boots

La extrem ar trebui sa bage IVA nu? Nu sa mute metrouri de colo colo ca nicio magistrala nu da pe-afara de trenuri in circulatie.

 


Go to page:  1  ... 103 104 105 106 107 108 109  ... 183
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Știri, noutăți și discuții despre metrou  • 
Choose destination

Since our 2282 forum members have written 421055 posts in 5245 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use