Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433206 views
 
Go to page:  1  ... 51 52 53 54 55 56 57  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia shoppy

Daca spui tu ca este o interpretare eronata atunci imi cer scuze, ai avut ghinionul sa pici victima colaterala intr-o situatie mai veche, orice inceput este mai greu.

 


Re: Dialog cu administratia drbm

Știu, stimate coleg, de aceea vă apreciez efortul scuzelor.

 


Re: Dialog cu administratia shoppy

Azi dimineata pe la 9 nu functiona forumul, dadea niste erori de sql.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Da, am vazut si am reparat. Nu am idee de cand sunt erorile, ca tot pe la 9 am intrat si eu pentru prima data azi...

 


Re: Dialog cu administratia 19jimmy84

Nu functiona de la 6 dimineata.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Merci. Din pacate n-avem un serviciu de monitorizare care sa ne alerteze cand ceva nu merge... O sa ma interesez despre asa ceva.

 


Re: Dialog cu administratia TibiV

Eu am pierdut legătura aseară pe la ora 23.30

 


Re: Clubul "Flacara Rosiatica" 19jimmy84

Fotografia anului de ce nu apare şi ea pe pagina principală a portalului? Nu ştiu, să apară undeva pe home-ul portalului. Consider că ar trebui afişată tot anul. ;)

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Fotografia anului o folosim la coperta calendarului, care va fi cat de curand gata. Am putea face si cum spui tu...

 


Re: Dialog cu administratia 19jimmy84

Mulțumesc pentru răspuns. :)

 


Re: Dialog cu administratia Puss in Boots

Nu mai stiu daca s-a discutat, dar ma gandesc ca in regulamentul foto ar putea fi pusa o mentiune cum ca pozele sa aiba legatura cu specificul forumului. Uneori sunt poze (frumoase dealtfel multe din ele) dar care nu au legatura cu retele de transport sau de infrastructura (de orice tip ar fi ea). N-ar fi mai logic si mai normal pt un concurs foto pe un forum de genul asta sa fie acceptate doar poze care au legatura? E doar o sugestie, nimic mai mult. Daca s-a mai discutat, cer scuze si inchid problema.

Si pt ca azi e 24, La Multi Ani Romania si La Multi Ani si noua tuturor!

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Am mai discutat, nu este necesar. Ori e tematic, ori e 'liber' concursul, preferam sa mergem pe a doua varianta.

La multi ani!

 


Re: Dialog cu administratia essco

Ok, mi s-a sters postul. Dar cu afirmatia mincinoasa ce facem?
shoppy wrote:
Nu ti-am rastalmacit nimic, ai afirmat ca montarea unui PSD produce obligatoriu asfixierea pasagerilor din tunel in caz de incendiu, de aici rezulta ca oricine si-a montat PSD obligatoriu isi asfixiaza pasagerii din tunel in caz de incendiu..

Unui user mai vechi i se permite orice?

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Stimate coleg # essco, am analizat cu foarte mare atenție raportul dvs ( referitor la această postare ) și se pare că se confirmă ceea ce susțineți.
Colegul # shoppy având MP - ul ( mesageria privată ) activată am luat legătura cu dumnealui prim MP.
Întrebarea adresată este următoarea :
Unde a afirmat colegul essco  
ca montarea unui PSD produce obligatoriu asfixierea pasagerilor din tunel in caz de incendiu,

_____________
Răspunsul lui o să-l aflați și dvs în acest topic ( dacă va răspunde ).

 


Go to page:  1  ... 51 52 53 54 55 56 57  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2265 forum members have written 419374 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use