Dialog cu administrația

Totul despre site-urile din rețeaua metrouusor.com.

Re: Dialog cu administrația

Mesajde Michael_ARI » Mar, 28 Ian 2020, 21:48

Ceea ce mă irită teribil, dragă „orex” este capacitatea noastră a românilor să ne dăm cu părerea anticipat înainte să vedem despre ce este vorba! Sunt deschis la orice sugestie ori critică însă numai după ce ai „temele” făcute, adică să-mi citești munca. Nu e musai să o faci, însă nici cu părerea nu prea ai cum să îți dai. Am sau nu am dreptate?

În altă ordine de idei, oare cum te-ai simți și mai ales cum ar fi trebuit să reacționezi dacă ai fi fost în locul meu. Întreb și eu așa... de amorul artei.
Michael_ARI

Mesajde orex » Mar, 28 Ian 2020, 22:14

AM FOST PUS LA COLT fara probleme!!
Inca de acum 5(cinci) ani si...am decis sa raman, in pofida tuturor vicisitudinilor si iata-ma si astazi, dupa aproape un cincinal, cand.... ce sa vezi PUTEM DIALOGA ONORABIL, nu?!! Deci, nu mai recurge la judecati de valoare inoportune asupra membrilor, ci da dovada de combativitate si, daca exista soliditate(temeinicie), o sa vezi ca ai succes, garantat!! ;)
PS
Vezi ca virgula o folosesti scolastic, nu ca o pauza intre propozitii! Stii tu unde ai facut-o! ;)
orex
Membru Silver

Mesajde Michael_ARI » Mar, 28 Ian 2020, 22:58

Am fost orbit de spiritul „combativ”... :popa:
Michael_ARI

Mesajde andrei11 » Mie, 29 Ian 2020, 12:23

Stimate coleg, două exemple care îmi confirmă faptul că vreți să ne băgați revista pe gât...
Primul exemplu, cel cu metroul, ne dați o <<momeală>> ( banală de altfel, arhicunoscută ). Cine vrea să știe continuarea trebuie să achiziționeze revista de la chioșc...La fel și exemplul doi. Un titlu, niște rânduri drept momeală, cine vrea continuarea 12 lei la chioșc...
Fişiere ataşate
uiu.jpg
uiu.jpg (122.32 KiB) Vizualizat de 631 ori
andrei11
Moderator forum

Mesajde andrei11 » Mie, 29 Ian 2020, 12:30

Din partea moderatorului :
Ca să stopăm această dispută inutilă.
Aveți două opțiuni :
a) Publicați integral povestea dvs în topicul adecvat.
b) Vă abțineți să ne dați numai momeli și să vă promovați revista.
andrei11
Moderator forum

Mesajde Michael_ARI » Mie, 29 Ian 2020, 14:34

andrei11 scrie:Din partea moderatorului :
Și da, deocamdată în acest forum eu moderez topice iar dvs sunteți user începător. Nu invers.

Puteai să menționezi asta din start! Era mai simplu și zic eu clar pentru toți!

Doi la mână, nu este revista mea! Semnez doar articolele cu pricina. „Momeala” de care vorbiți este în fapt intro-ul articolului. Normele deontologice presupun stimate „moderator”, preluarea unui anumit număr de semne/cuvine, indiferent că vorbim de o postare pe Facebook ori de o trimitere la gazetă. Din păcate, opțiunea oferită:
a) Publicați integral povestea dvs în topicul adecvat.

încalcă regulile de bun simț, normele deontologice, cât și legislație în vigoare, astfel că răspunsul meu este foarte simplu: NU, MULȚUMESC!

Dacă te face să te simți mai bine, șterge, te rog, cele două postări cu articolele mele. Cred că ar fi o lume mai bună fără ele!
Michael_ARI

Mesajde Costin » Mie, 29 Ian 2020, 21:02

Sorin62,

Aici: viewtopic.php?f=148&t=601&start=3612#p345242

Logurile forumului arata ultima interventie asupra unui mesaj de-al tau, realizata de un moderator, ca fiind o editare in 17 decembrie. Iar ultima stergere a unui mesaj de-al tau ai facut-o chiar tu, pe 13 decembrie. Parerea mea, fara nici o suparare, e ca ne confunzi cu un alt forum :)

Sper sa te lamureasca datele astea. Daca e vorba de ceva dinainte de 13 decembrie, continuam sa investigam. Te rog confirma ca ai citit mesajul, ca sa stim daca mai pastram "cazul" deschis.
Costin
Site Admin

Mesajde Dragos31 » Sâm, 01 Feb 2020, 20:21

Eroarea de mai jos mă întâmpină de mai bine de 8-10 ore la momentul în care intenționez să postez un mesaj pe forum ...
Fişiere ataşate
20200201_201820.jpg
20200201_201820.jpg (95.23 KiB) Vizualizat de 465 ori
Dragos31
Membru Bronze

Mesajde Mihai2005 » Sâm, 01 Feb 2020, 20:28

Am pățit și eu acest lucru de multe ori când postam mesaje. Probabil ai folosit emoticoane care nu sunt acceptate pe acest site.
Alte motive nu pot invoca.
Mihai2005

Mesajde Costin » Sâm, 01 Feb 2020, 21:04

Mihai2005 are dreptate, folosesti emoticoane din telefon in loc pe cele ale forumului, atunci intampini eroarea asta.
Costin
Site Admin

Dialog cu administrația

Mesajde Andrei17 » Vin, 07 Feb 2020, 14:14

Rog modificarea numelui topicului viewtopic.php?f=80&t=4449 în „Licitații pentru troleibuze noi”, dat fiind faptul că pe lângă primele 26 de troleibuze vor mai sosi altele 25 care vor fi identice, diferența fiind doar proveniența banilor dedicați achiziției, unii de la MDRAP, unii accesați prin POR și consider inoportună crearea unui alt topic.
! SUSȚIN ÎNFIINȚAREA ȘI / SAU DEZVOLTAREA TRANSPORTULUI ELECTRIC CU TROLEIBUZE !
Andrei17
Membru Silver

Mesajde cris_m » Vin, 07 Feb 2020, 14:21

Si sunt pe aceeasi procedura sau separat? Ca nu am urmarit.
Semnează și tu petiția pentru Muzeul Transportului Bucureștean!
cris_m
Moderator forum

Dialog cu administrația

Mesajde Andrei17 » Vin, 07 Feb 2020, 14:34

Primele 26 sunt prin MDRAP, iar pentru celelalte 25 s-a semnat azi contractul de finanțare prin POR.
! SUSȚIN ÎNFIINȚAREA ȘI / SAU DEZVOLTAREA TRANSPORTULUI ELECTRIC CU TROLEIBUZE !
Andrei17
Membru Silver

Mesajde Gabi23 » Vin, 07 Feb 2020, 15:18

Modificat.
Gabi23
Site Admin

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri