Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 440468 views
 
Go to page:  1  ... 65 66 67 68 69 70 71  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia punmeister

Firefox.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Faptul ca IE nu merge spune multe. Cred ca nu e ok PCul tau... eu folosesc Firefox si il recomand oricand.

 


Re: Dialog cu administratia mcosmin

TibiV wrote:
IE nu mai merge deloc...

Pot încerca să mai instalez alt browser... Ce îmi sugerezi?


Instaleaza windows 10 :)

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Avand in vedere ca am operat modificari la functionalitatile de editare a mesajelor (vedeti aici viewtopic.php?f=2&t=2870&p=283296#p283296) am rugamintea sa imi semnalati aici orice anomalii intampinati cu aceasta functie, indiferent de rang. Multumesc!

 


Re: Dialog cu administratia Beaver_27

De 2 zile nu imi mai merge site-ul pe mobil. Am încercat și cu Firefox și cu Chrome. Pe pc îmi merge fără problemă pe același cont.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Chiar in acest moment sunt pe mobil, de pe mobil iti raspund... nu cred ca e o problema cu site-ul. Ai observat si alte "indicii" cumva? De exemplu merge pe date mobile dar nu pe wifi?

 


Re: Dialog cu administratia Beaver_27

Nu, am încercat și pe wi-fi și pe date. Încearcă să se încarce și primesc eroarea "server not found".

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Poate ai un caracter gresit in adresa? Asta sau e ceva in neregula cu rezolvarea DNSurilor pe telefonul tau (habar nu am daca asa ceva se poate repara de oricine)

 


Re: Dialog cu administratia Beaver_27

Se pare că este de la date. Acum îmi merge pe wi-fi.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Pe date alte site-uri merg?

 


Re: Dialog cu administratia Beaver_27

Da, e sigurul care nu merge.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Foarte ciudat. Sunt aproape sigur ca nu e o problema cu IPul tau care sa fi fost blocat de serverul nostru (gasesti mai in urma discutiile). Dar ca sa fim 100% siguri, incearca sa accesezi forumul pe date mobile in alta locatie (adica vei folosi alta antena). Daca nici atunci nu merge, atunci sigur nu e de la noi. Daca merge, inseamna ca IPul antenei curente e blocat (il putem debloca).

 


Re: Dialog cu administratia Beaver_27

Tot nu merge, am fost la 10 km de locația în care eram, și tot nu mergea, cred că am o problemă cu datele în sine.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Cu siguranță nu e de la noi, imi pare rau...

 


Go to page:  1  ... 65 66 67 68 69 70 71  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420531 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use