Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2230 posts, 449019 views
 
Go to page:  1  ... 89 90 91 92 93 94 95  ... 160
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia Costin

Vor zice ca astea sunt limitele planului de hosting, ca mai bine ne facem upgrade. Dar nu vom face upgrade cata vreme noul forum (solutia de cloud) este deja facut in proportie de peste 50%. Stiu ca este neplacut, va rog doar sa aveti putina rabdare pana termin, nu mai dureaza mult.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Oricum și-a dat drumul...

 


Re: Dialog cu administratia Cristi N

In forumul Pasaj suprateran Doamna Ghica (parte din inelul median) mergem pe ideea clasica de topic de poze si topic de discutii sau deocamdata le lasam la gramada?
In al doilea rand, locatarii din zona fac destul de multe poze, le lasam pe facebook sau mai sigur le reuploadam pe imgur?

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Topic separat de poze. Așa e logic. L-am deschis eu.
Unele poze ar merita luate de pe Facebook. Nu toate, cele reprezentative. Sunt sigur că sunt multe poze << la dublaj >> adică același lucru pozat de mai mulți din același unghi sau unghiuri echivalente.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Da, puneti acolo poze in topic separat lunar, chiar daca nu sunt neaparat ale voastre, doar puneti link catre sursa asa cum cere regulamentul.

 


Re: Dialog cu administratia Cristi N

Ok, am notat, refac postarea atunci.  :D

 


Re: Dialog cu administratia PaulIP

Stiu ca forumul nu are destinatia potrivita ideii ce urmeaza, dar pot scoate la vanzare aceasta diorama punand anuntul aici?

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Mica publicitate este complet interzisa pe forum, conform regulamentului.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Așa e, deși aici nu e vorba chiar de << Mică Publicitate >>, omul încearcă să-și vândă propria machetă, nu are magazin de vânzare diorame.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Eu nu vad nici o diferenta si nici in regulament nu e prevazuta una.

 


Re: Dialog cu administratia PaulIP

Amandoi aveti dreptate. Poate sa vina altul dupa mine care sa-si vanda masina, fara sa fie samsar.
Pe de alta parte, la sectiunea de Modelism au mai fost intrebari despre machetele lui Utilizator anonim, intrebari la care raspundea in privat, si m-am gandit sa incerc marea cu degetul.
Ideea mea era sa "filtrez" clientela, fiind un forum de pasionati ai t.p.

 


Re: Dialog cu administratia Chev Celios

Ora 16:14 formul se incarca foarte greu si a dat si eroarerea de limita.

 


Re: Dialog cu administratia Chev Celios

Ora 16:14 forumul se incarca foarte greu si a dat si eroarerea de limita.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Și la mine, dar parcă și-a revenit acum.

 


Go to page:  1  ... 89 90 91 92 93 94 95  ... 160
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2295 forum members have written 421837 posts in 5255 topics and 514 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use