Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433186 views
 
Go to page:  1  ... 49 50 51 52 53 54 55  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia WT_fan06

Astazi am incercat toata ziua sa ma loghez pe forum folosind wifi-ul, fara succes. Abia acum cand am ajuns acasa am putut sa ma loghez de pe calculator. Sunt pe Orange.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

O sa dau mai departe la hosting.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Problema pare a fi de la firewall. Se investigheaza.

 


Re: Dialog cu administratia shoppy

Imi cer scuze ca am cauzat o decizie atat de dura.
Consider ca este mai benefic sa citesc ce posteaza colegii decat sa risc sa fiu banat pentru o virgula, daca vreodata va trece supararea atunci va rog sa ma anuntati.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

E bine sa stii ca nu e vorba de o decizie punctuala pe o situatie punctuala.  Adevarul e ca ai cauzat sau alimentat cateva conflicte si in trecut, ce-i drept ai stiut sa te retragi inainte sa explodeze situatia, dar deja cam tarziu (si deja "ardea" si era nevoie de interventia noastra). De aici si decizia noastra. Pe de alta parte, e decizia ta sa contribui cat si cum vrei, iar acum ti-am raspuns in ideea de a te ajuta sa intelegi unde trebuie "sa lucrezi" pentru o imbunatatire, daca doresti sa faci asta.

 


Re: Dialog cu administratia zapacitu

A aparut un nou "rand" la header-ul paginii, cu link-uri spre portal de stiri, facebook. Se poate cumva pentru a nu manca spatiu suplimentar? Eventual urcate link-urile pe randul imediat superior (unde e panoul utilizatorului, de ex)?

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Am ceva in vedere dar trebuie sa studiez putin ce rezolutii folosesc vizitatorii nostri ca am impresia ca ideea mea nu merge pentru ecrane prea mici. Nu e vorba de telefoane, avem tema separata acolo, ci doar de monitoare 3:4 de exemplu. O sa mai dureze putin, scuze.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

1. Legat de conectivitate: Toate IP-urile blocate de firewall au fost sterse deci totul ar trebui sa functioneze bine acum.
2. Legat de meniul de sus: e ok acum?

 


Re: Dialog cu administratia Florinds

Acum cinci minute am avut un patrat mare albastru, acum e OK, multumim.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Inca lucram la el atunci, scuze.

 


Re: Dialog cu administratia 19jimmy84

Trebuie ales şi un font (ex: tahoma), care să recunoască diacriticele din header-ul paginii.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Dar le recunoaste... pe be browser/device ai problema asta?
Capture1.JPG (82.79 KB; downloaded 2397 times)

 


Re: Dialog cu administratia 19jimmy84

Acum le vede, dar nu cu acelasi font. E de pe chrome. S-ar putea la mine sa fie problema.
capture.JPG (39.4 KB; downloaded 2350 times)

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Asta se randeaza acum
font-family: Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif;
Poate nu le ai instalate?

 


Go to page:  1  ... 49 50 51 52 53 54 55  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2265 forum members have written 419370 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use