Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 441565 views
 
Go to page:  1  ... 39 40 41 42 43 44 45  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia Costin

In principiu e ok. Mi-ar placea sa vad sursa, daca e posibil. Doar din curiozitate, nu fac nimic altceva cu ea.

 


Re: Dialog cu administratia abc_XC

La infrastructura feroviara din Romania, la Coridorul IV https://forum.metrouusor.com/viewforum.php?f=316 in acest moment CFR SA are in desfasurare 4 licitatii: Tronson 3: Gurasada - Simeria
Tronson 2: 2A Cap Y Barzava - km 614  2B Cap Y Barzava - Cap Y Iteu si 2C Cap Y Iteu - Gurasada
Din acest motiv consider ca ar fi utila realizarea unui topic Simeria - km 614 (sau 2 Simeria - Gurasada si Gurasada -km 614) mai ales ca CFR SA emite periodic comunicate de presa.
Probabil din neatentie si din lipsa unui topic dedicat, colegul TibiV a pus ultimele stiri la tronsonul Brasov - Sighisoara, aceste mesaje facand referire la tronsoanul Sighisoara - Coslariu si Coslariu -Simeria: https://forum.metrouusor.com/viewtopic.php?f=291&t=3248#p231149 respectiv km614 - Cap Y Barzava https://forum.metrouusor.com/viewtopic.php?f=291&t=3248#p232062.

 


Re: Dialog cu administratia TibiV

abc_XC are dreptate.
Am gresit "distinatarul". :(
Rog un moedrator sa mute postarile in topicul corect.

Multumesc.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Trebuie subforumuri noi, ceea ce se face din panoul administratorului, care nu are interfata de mobil. O sa ma ocup cand sunt la un PC, e delicata interventia si prefer sa n-o fac de pe mobil ca sunt sanse mari sa apas undeva pe langa :) .

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Subforum nou creat. Momentan avem un topic "la gramada". Cand mai apar informatii oficiale (fie stiri, fie documentatie tehnica), vom face la momentul respectiv alte topice mai specializate.

 


  • sss
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia sss

Am primit un mail care ma anunta ca am un mesaj privat nou, dar la incercarea mea de a vedea mesajul, primesc raspunsul 'Nu sunteţi autorizat să citiţi mesaje private.' Probabil am mesajeria privata inactiva. se poate rezolva?
Multumesc  :bere:

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Rezolvat.

 


Re: Dialog cu administratia mcosmin

viewtopic.php?f=246&t=3955

Daca stau prea mult acolo, pana se incarca toate pozele, brusc chrome imi da zoom 50% la pagina.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Mobil sau desktop?

Tocmai am incercat si cu chrome si cu firefox pe desktop si merge normal...

 


Re: Dialog cu administratia mcosmin

Desktop.

Eu am si default 175%. Unele imagini nu fac resize corect, le vad zoomed in (cele cu scara rulanta spre exemplu), iar altele apar foarte mici (cele cu tunelele).

EDIT: acum imi randeaza si mie corect, probabil pentru ca a apucat sa faca cache la poze. Daca le incarci pt prima oara, se intampla niste lucruri ciudate cu zoomul.

 


Re: Dialog cu administratia mcosmin

504 gateway timeout pe vodafone 3G/4G bucuresti.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Acum merge...  :roll:

 



Re: Dialog cu administratia Costin

Scriu acest mesaj de pe mobil, Vodafone, Bucuresti, Aurel Vlaicu, ora 14.17.

 


Go to page:  1  ... 39 40 41 42 43 44 45  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2279 forum members have written 420712 posts in 5243 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use