Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2223 posts, 442860 views
 
Go to page:  1  ... 108 109 110 111 112 113 114  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația cris_m

Rezolvat! Topicul este de acum general in ceea ce priveste statiile.

 


Re: Sectorul 4 Mihaitza07

Despre această postare este vorba.
Ia cineva masuri impotriva lu cumatru Andrei 11 ?
Eu daca i-am raspuns la mesaje, imediat am primit sanctiuni, mustrari, avertismente pe motiv ca as fi raspuns tendentios sau jignitor. Faptul ca ma catalogheaza dupa gandirea sau mintea lui care nu mai spun cum este si ca ma jigneste facandu-ma public nesimtit, nu deranjeaza si nu sesizeaza pe nimeni.
Ce ii da lui acest drept, in detrimentul altor useri ?
Chiar nu se poate observa ca omul are probleme specifice varstei, frustrarile vietii, ale copilariei si ale familiei cel mai probabil si le revarsa pe acest forum impotriva userilor pe care-i prinde ca au alte opinii si nu sunt de acord cu aberatiile ce le insira pe aici ? Ca nu le stie pe toate, nu are habar in nimic, doar improsca ura si superioritate, el fiind 0 ?

 


Re: Sectorul 4 andrei11

Ești unul dintre bizoni care probabil foloseai intens linia de tramvai, depășeai coloana de mașini care așteptau la semafor pe benzile destinate, dacă binevoiai să nu o iei prin stânga stație de tramvai forțai ca nesimțitul intrarea în coloană, cred că n-ai respectat în viața ta un galben / început de roșu, etc, etc.
Concluzia e clară, ești unul din bizonii traficului bucureștean.

Asta NU e o jignire, este o constatare de-a mea !
Nu știu cum ai dedus că gardurile / separatoarele încurcă traficul. Chiar au aerisit circulația tramvaielor. Virulența cu care critici gardurile m-a dus la concluzia că ești unul dintre bizoni. Chiar tu ai folosit acest cuvânt prima dată. Nici până acum  pe majoritatea arterelor cu tramvai n-aveai voie pe linia de tramvai. Deci de unde concluzia că aceste garduri încurcă traficul ?????

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Mihaitza07, si daca Andrei zicea 'cei' in loc de 'bizoni' era fix acelasi lucru, cu atat mai mult cu cat termenul iti apartine. Insa ce spui acolo cu directie clara la persona lui Andrei este fix atac la persoana. Cum mai ai un avertisment pe acelasi motiv, acum iei vacanta 30 de zile.

 


Re: POZE - Statia Eroilor 2 Costin

Stefan28 wrote:
:rofl:  :rofl:  :rofl:  :popa:


Ai citit regulamentul, punctul I.7 ?

Confirma te rog citirea mesajului, apoi facem curat aici.

 


Re: POZE - Statia Eroilor 2 Stefan28

Dragă Costin, se vede că ai ceva cu mine în mesaje. Dacă după tine acolo este abuz de emoji...

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Da, este abuz. Cu atat mai mult cu cat o faci in aproape toate mesajele pe care le scrii.

 


Re: Dialog cu administrația Stefan28

Ok, cum zici. O să fiu atent la acest detaliu de acum încolo. ;)

 



Re: Dialog cu administrația orex

Cu parere de rau, n-am regasit un alt topic cu o astfel de ”trecere”, cu impact, direct la subiectul in cauza!
”Stefan28
Nimeni din BOARD n-are nimic cu niciun membru, ca-i debutant sau ca are ”state” mai vechi pe aici!
Nu trebuie sa fi timorat de niciun mesaj provenit de la vreun ”verde” sau ”rosu”, atat timp cat respecti regulamentul, pe care, noi toti, deopotriva, se presupune ca ni l-am insusit la inrolare, AICI, si n-am dat o simpla ”bifa” in a ne afilia, numai de dragul de trece!
Subiectivismul va exista perpetuu, din partea tuturor, chestiunea e, cum te feresti de EL, SI IL faci sa transceanda!

 



Linii de autobuze temporare ale STB (6xx) Andrei Andraș

viewtopic.php?f=228&t=371&start=532#p358480
Dacă Cristi postase înainte același lucru pe care l-ai menționat și în postarea ta, ce rost mai avea postarea asta kilometrică. Nu impresionezi pe nimeni cu nimic.

 


Re: Linii de autobuze temporare ale STB (6xx) cris_m

Cine cauta pe site informatii, sa fim seriosi. Pe aplicatie macar le-au modificat, dar degeaba daca nu se pot printa 10 foi A4...

 


Re: Linii de autobuze temporare ale STB (6xx) Costin

Nu esti singurul cititor al forumului, Andrei17. Nu te-a impresionat - ghinion. Cum ar fi sa reactioneze asa fiecare utilizator al forumului? Nu te-a impresionat, treci peste.

 


Go to page:  1  ... 108 109 110 111 112 113 114  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2283 forum members have written 420939 posts in 5244 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use