Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2213 posts, 433333 views
 
Go to page:  1  ... 109 110 111 112 113 114 115  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Autobuze SOR NS 12 electric ByOnu

viewtopic.php?f=389&t=5068&p=357591#p357591
Andrei17 wrote:
dar nu ai cu cine vorbi..


Imi pare rau, esti moderator cumva? Te rog frumos sa-ti tratezi colegii mai respectuos. Poti sa corectezi si fara aroganta. :bleah: Pe langa asta, l-a corectat deja Costin, interventia ta a fost doar o rautate gratuita.

 


Re: Linii de autobuze temporare ale STB (6xx) PaulIP

Andrei17 are dreptate aici. De ce sa se posteze consecutiv aproximativ acelasi lucru de 2 useri diferiți? Cristi venise cu informatiile necesare, iar daca Dragos voia sa contribuie, putea doar sa puna pozele cu respectivele vehicule, fara sa mai faca eseu argumentativ redundant reiterand ce a spus Cristi.

 


Re: Autobuze SOR NS 12 electric PaulIP

In momentul in care ai cont pe forum si nu stii diferenta dintre SOR si Solaris (si ca unul e bus electric iar celalalt e troleu), dar vii cu truisme de genul ala, astfel de reactii mi se par intrucatva normale. Si daca e sa o luam asa, si intervenția ta ByOnu e cam inutila. Irony much?

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Am facut curat in subiectele originale de unde au fost extrase ultimele mesaje de mai sus, si am eliminat rautatile gratuite.

PaulIP, acest forum nu este destinat exclusiv expertilor in domeniu, deci este absolut normal sa nu stii unele lucruri si sa le intrebi. Asa cum este absolut normal ca toti membrii forumului sa contribuie la o atmosfera prietenoasa si deschisa. Atat tu cat si Andrei17 abordati ambele aspecte complet gresit si va recomand sa va revizuiti atitudinea. Multumesc.

 


  • V2A
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administrația V2A

În mesajul postat aici: viewtopic.php?f=15&t=253&start=56#p358997, vă rog să modificați din "Nu eram 100% că..." în "Nu eram 100% sigur că...". Mulțumesc  :) .

 



Re: Dialog cu administrația gexge

La finalul postării de aici: https://forum.metrouusor.com/viewtopic.php?f=228&t=2148&p=358990&hilit=tramvai#p358990 va rog sa adăugați (dacă se poate) : Sursa foto: Facebook- Valer Ciobănescu.
Multumesc!

 



Re: Dialog cu administrația CiprianTRB

Ar trebui creat un cod al culorilor și pentru autobuzele de la Depoul Bujoreni, pentru ca în prezent este folosita culoarea autobuzelor domiciliate la Autobaza Alexandria și pot exista confuzii.

 


Re: Dialog cu administrația Victor92

Propun: 7000 - sa fie in ton cu noile autobuze MB Citaro Hybrid.

 


Re: Dialog cu administrația cris_m

Pai da, dar se pot confunda cu Giurgiului/ex-Pipera. Sa vedem ce culori mai sunt disponibile si vizibile...

 


Re: Dialog cu administrația PTMZ

Am observat că în subforumul transportului în comun din Timișoara (aflat aici) 3 subiecte - vehiculele de intervenții, Skodele și microbuzele Trituro - au trecute în titlu "SPT", în loc de "STP" Timișoara, cum e trecut în titlurile celorlalte subiecte. Ar putea un administrator/moderator să remedieze această neconcordanță, vă rog?

 


Re: Dialog cu administrația andrei11

Acum e bine ?

 


Re: Dialog cu administrația PTMZ

L.E.: da, văd că s-a rezolvat. Mulțumesc frumos.  :bere:

 


Go to page:  1  ... 109 110 111 112 113 114 115  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2266 forum members have written 419428 posts in 5230 topics and 511 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use