Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 441102 views
 
Go to page:  1  ... 73 74 75 76 77 78 79  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia Costin

Mie imi merge foarte bine. Te rog detaliaza ce fel de probleme. Unde se incarca greu, pe mobil sau pe desktop, in ce retea esti etc.

 


Re: Dialog cu administratia Chev Celios

Peste tot se incarcau greu paginile pe desktop. Eu sunt la Digi la cel mai mare abonament de internet pentru desktop.Mentionez ca pe alte pagini de internet nu avem probleme.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Eu sunt la Romtelekom și merge fără nicio problemă !

 


Re: Dialog cu administratia Chev Celios

Acum da merge bine si la mine.

 


Re: Dialog cu administratia Vatmanul constanțean

Buna ziua/seara! Aș dori o mică modificare a mesajului meu postat in topicul ,, Autobuze MAZ 203’’ din Constanța, pe data de 7 februarie 2019, ora 13:12, întrucât am descoperit o greșeală in lista de inmatriculari. Am scris ,din greșeală, CT 10 FBK . Trebuia sa scriu CT 10 EXH.
Mulțumesc!

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Rezolvat, verifică și tu, dar pe viitor dă linkul unde trebuie făcută modificarea, e mai ușor,
Deci ceva de genul << Vă rog, blablabla, linkul postării este  viewtopic.php?f=392&t=211&p=299927#p299927
sau este acesta sau ceva echivalent.
Repet, mai verifică odată și spune dacă e bine sau nu.
:bere:

 


Re: Dialog cu administratia Vatmanul constanțean

E bine acum, mulțumesc! :bere:

 


Re: Dialog cu administratia alchimistul

Sunt curios ce a fost in neregula cu mesajul despre soferul de pe 312 care nu a oprit in statie, desi intentionam sa urc. De ce a fost sters ? Se protejeaza interesul cuiva? Multumesc

 


Re: Dialog cu administratia Gabi23

Salut alch3mist. Mesajul este ok și nu a fost șters, doar a fost mutat într-un alt topic mai potrivit postării: viewtopic.php?f=228&t=104&p=301719#p301719. Nu cred că e o discuție strict despre Otokar 10, ci mai de grabă despre comportamentul unui șofer de pe o linie STB  :evil: . Dacă s-a întâmplat așa mi se pare reprobabil, dacă făceai sesizare și exista interes rapid, la STB, cred că s-ar fi putut verifica cele relatate prin sistemele cu care este prevăzut autobuzul respectiv.

 


Re: Dialog cu administratia alchimistul

Multumesc. Voi face sesizare, chiar daca sunt 24 de ore de atunci

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: Dialog cu administratia GPS

În topicul Județul Timiș, topicele dedicate transportului în comun, ar trebui modificate, în loc de RAT Timișoara ar trebui pus STP Timișoara, ca urmare a transformării RATT în STPT.
viewforum.php?f=58

 


Re: Dialog cu administratia Gabi23

Rezolvat.

 


  • GPS
  • Posted:
  •  


Re: Dialog cu administratia BodoMinea

Adineauri
Screenshot_20190227-144609__01.jpg (41.68 KB; downloaded 2080 times)

 


Go to page:  1  ... 73 74 75 76 77 78 79  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2278 forum members have written 420646 posts in 5242 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use