Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 441498 views
 
Go to page:  1  ... 85 86 87 88 89 90 91  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia andrei11

Răspunsul e  banal de simplu, dacă nu mai e nimic de postat pur și simplu nu se mai postează în topicul respectiv...Dacă ai răbdare și o să cercetezi  o să observi că sunt multe topice deschise care ar trebui să fie închise, de exemplu Mesaj cu ocazia Sarbatorilor de Iarna 2012 . ( Dar mai sunt și alte topice ). Cine crezi că mai postează la topicul de Crăciun 2012 acum ? Oricum dacă ar posta cineva am sesiza imediat și am sterge postarea pentru că evident este Offtopic !

 


Re: Dialog cu administratia Mihai2005

Păi și nu ar trebui să închideți acele tipuri de subiecte pentru a evita viitoarele mesajele de tip off-topic?

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

În general un topic NU se închide pentru că mai pot fi user cu idei.  Mesaje off topic în topicul de genul Crăciunul 2012 nu s-au postat ( repet, mai sunt topice de același gen deschise ). Oricum dacă postează cineva acum la Crăciun 2012 va lua sancțiune ( avertisment ) iar dacă insistă va fi banat definitiv, dând dovadă de neseriozitate totală.
De unde știi că nu se vor mai face achiziții euro 6 până în 31 Decembrie 2020  în București ?  Sau că nu are un user o observație interesantă  cu privire la subiect ?
Să știi că actuala echipă de moderatori și admini care fac și oficiul de moderatori au lecția învățată și-și cunosc atât topicele  active /inactive cât și userii care postează în ele.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Nu inteleg cu ce incurca faptul ca nu e inchis... nu e nici un motiv ca sa fie inchis topicul respectiv. Topicele se inchid cu motiv, de ex concursul foto a expirat, topicul de reportaje lunare e din luna trecuta, topicul e strict unul informativ si nu de discutii etc. Alte motive nu sunt.

 


Dialog cu administratia Andrei Andraș

Mihai2005 wrote:
Păi și nu ar trebui să închideți acele tipuri de subiecte pentru a evita viitoarele mesajele de tip off-topic?

Colegu' calma, ca să stai liniștit topicul cu busuri diesel se va închide, cel mai probabil, pe 01.01.2021. Hai salut.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

@Albert, am verificat raportul de la Otokar 12 si NU se confirma.

@Andrei17 nu te impacienta, topicul se inchide doar cu motiv, cum am explicat mai sus. Motivul, in cazul nostru, nu exista.

 


Re: Dialog cu administratia Albert

Poate un moderator sa facă in așa fel încât sa apăra filmulețul de pe YouTube din aceasta postare: viewtopic.php?f=58&t=4442&p=326021#p326020 ?

 



Re: Dialog cu administratia Costin

Cu tagul youtube poate face oricine asta. Exista si tutorial pe aici pe undeva.

 


Re: Dialog cu administratia Gabi23

Despre atașarea youtube:
viewtopic.php?f=2&t=394

 


Re: Dialog cu administratia Mihai2005

Ummm... De ce mi s-a șters mesajul de pe topicul ,,Mentenanța autobuzelor STB''? M-am abătut de la subiect?

 


Re: Dialog cu administratia CiprianTRB

Am voie sa pun poza câștigătoare de la Concursul Foto din Iulie
"On a hill I'm here to say goodbye" ca Poza de Coperta la Pagina mea de Facebook daca pun link-ul postării și numele autorului pozei?

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Mihai 2005 mai mult ca sigur ai pus o întrebare care nu-și avea rostul sau o remarcă banală. Dacă o mai ții  minte reposteaz-o și o să-ți explic aici de ce a fost ștersă. Posibil chiar de mine.

 


Re: Dialog cu administratia Mihai2005

Țin minte că am zis că din cauza tinerilor și a rromilor care vandalizau tramvaiele de pe 41 sunt vandalizate acum și autobuzele pe care le-a pozat colegu' Gabi23 în 641/642.

 


Go to page:  1  ... 85 86 87 88 89 90 91  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2279 forum members have written 420704 posts in 5243 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use