Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 440612 views
 
Go to page:  1  ... 75 76 77 78 79 80 81  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia Dragos31

Ma puteti ajuta cu ceva? Cand incerc sa adaug imagini in topicele de autobuze din Brasov(mai am de pus niste BMC-uri si Menarini-uri), primesc urmatorul mesaj :oops: :

Sorry, your attachment quota has been reached. Please delete some of your previous attachments and try again.

 


Re: Dialog cu administratia cris_m

Fiecare utilizator, in functie de rang, are repartizata o "memorie" pe server-ul forumului. Tu, din pacate, ai atins-o in acest moment. Asadar, ca unica solutie pana la o posibila avansare, ar fi sa folosesti un site de gazduire extern. Noi recomandam Imgur in acest moment.

 


Re: Dialog cu administratia Dragos31

Multumesc de lamurire! Credeam ca s-a suparat forumul pe mine :lol: .

 


Re: Dialog cu administratia cris_m

Nu, nu, e limita destul de mica (50MB) la utilizatorii nou-inregistrati, se atinge destul de repede limita cu cateva poze mai mari ca dimensiune.

 


Re: Dialog cu administratia Andrei98

Iar nu îmi merge de pe Vodafone... Ce se tot întâmplă? Este destul de enervant...

 



Re: Dialog cu administratia BodoMinea

Se vede ora
Screenshot_20190327-190838__01.jpg (47.33 KB; downloaded 1786 times)

 


Re: Dialog cu administratia Dragos31

A aparut si la mine mai devreme.

 


Re: Dialog cu administratia SirVlady

Si la mine s-a intamplat, trebuia sa dau refresh de 2 ori ca sa intru pe forum, idem si cand am intrat pe topic-ul cu vehiculele STB..

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Stimate coleg Albert, am analizat raportul dvs cu privire la această postare, observația dvs NU se confirmă.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

La noapte trecem la ora de vară. Când vă culcați nu uitați să setați ora corectă pe forum. Mulțumiri !

 


  • anndrei
  • Posted:
  •  

Re: Discutii diverse anndrei

Mesaj pentru admin: ora site-ului este in urma. Nu a fost modificat fusul orar :!:

 


Re: Discutii diverse punmeister

Il modifici din panoul utilizatorului...

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

CA 205 cu privire la reclamația făcută pentru această postare se analizează și se va corecta dacă este cazul. Mulțumim pentru sesizare.

 


Go to page:  1  ... 75 76 77 78 79 80 81  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420556 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use