Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 440496 views
 
Go to page:  1  ... 80 81 82 83 84 85 86  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia andrei11

1) Regulamentul trebuie citit. Dacă noua generație ( pompos intitulată Z / blablabla ) are o lene intelectuală înnăscută de a NU citi treaba lor, să se descurce bazându-se pe  inteligența propriei generații. Până nu te izbești de pragul de sus nici nu știi că există.
2) Ghidul de solicitare de informații  seamănă leit cu acest topic, numai denumirea e alta.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Topicul, probabil, dar in primul mesaj este un model de cerere, probabil la aia se referea Cristi. O sa lucram zilele astea la treaba asta.

Legat de regulament, cand esti in casa cuiva, e de bun simt sa cunosti regulile. Ati obervat ca eu de fiecare data cand fac trimitere la regulament, niciodata nu dau link? :)

 


Re: Dialog cu administratia Cristi N

La acel model din primul post ma refeream, pe topicul respectiv este o centralizare a majoritatii solicitarilor de informatii publice adresate CNAIR.

Legat de regulament, nu pot sa va contrazic deloc.  :D

 


Re: Dialog cu administratia Cristian P.

Mă gândeam dacă este posibil ( și daca este o idee bună, bineînțeles) ca în subiectele orașului Ploiești să fie creat un topic nou unde voi posta poze din garajul TCE (în care apar autobuze diverse).

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Da, exista asemenea topice prin alte orase, inclusiv Bucuresti. Nu e o problema. Topicul il creezi tu, nu e nevoie de moderator / admin pentru asta.

 


Re: Dialog cu administratia orex

Costin sau oricare membru cu acelasi rang, v-as ruga sa revedeti mesajul lui Guru la sectiunea V. Argesului (15.06.2019 orele 00:31)! Nu ma plang, ca as fi avut ”arsenal” suficient, pentru a contracara abjectiile insinuante dar m-am abtinut! Conform ”codului etic”, asumat de NOI membri, nu se poate ca la unii limbajul colocvial sa derapeze fara sa fie amendat! In acest context, nu trebuie favorizati anumiti membrii ai ”gintei” cu ”state” vechi, oricare ar fi EI, ci sanctionati cel putin cu ”cartonas galben”, atunci cand calca pe bec! ;)
Multumesc anticipat!

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Am analizat situatia, mai mlti membri ai echipei de moderare... cu toata responsabilitatea spunem, nu e nimic in neregula acolo. Ce punct din regulament consideri ca inalca mesajul incriminat?

Pentru clarificari, e vorba de acest mesaj viewtopic.php?f=234&t=2126&p=318004#p317933 (ora nu imi este de mare ajutor, eu 'functionez' pe alt fus orar, dar am inteles la ce mesaj te referi).

 


Re: Dialog cu administratia punmeister

Vad ca forumul face fite...

 


Re: Dialog cu administratia Dragos31

Și la mine. M-am chinuit două minute să ajung din pagina principală la "Dialog cu administrația" când am văzut că a fost scris un mesaj nou...

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Acum merge normal...

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Către userulLinia143.
Raportul dvs - analizat cu atenție -  de la topicul Mentenanța troleibuzelor STB nu se confirmă, observația colegului Andrei17 fiind corectă.

 


Dialog cu administratia Andrei Andraș

Salut.
Întrucât m-am documentat mai bine, troleibuzele pt Cluj Napoca nu sunt Skoda 27Tr, ci sunt Solaris Trollino 18S. Așadar, trebuie modificat titlul în "Troleibuzele Solaris Trollino 18S ale CTP", dar și conținutul primului mesaj din "Primele fotografii cu primul troleibuz Škoda 27Tr, realizat pe șasiu Solaris IV" în "Primele fotografii cu primul troleibuz Solaris Trollino 18S". De asemenea trebuie înlocuit link-ul către specificațiile troleului Skoda cu cel ale troleului Solaris: https://www.solarisbus.com/en/vehicles/ ... s/trollino

Pt a fi mai ușor las și un link spre topic: viewtopic.php?f=74&t=4738

Multumesc

 


Re: Dialog cu administratia punmeister

Da, Skoda a contribuit doar cu electronica troleibuzelor.

 


Dialog cu administratia Andrei Andraș

Da, m-a indus în eroare faptul că exemplarul era la Plzen, la Skoda, dar uitasem că există și acele variante "S" ale Solaris.

 


Go to page:  1  ... 80 81 82 83 84 85 86  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420536 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use