Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2221 posts, 441305 views
 
Go to page:  1  ... 88 89 90 91 92 93 94  ... 159
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administratia Costin

Problema este "in discutii" in cadrul echipei dar parerea mea personala e ca nu se justifica. Nu avem atata informatie pentru fiecare magistrala in parte si nici nu se anunta vreun eveniment in viitorul apropiat care sa o genereze, astfel incat ramanem cu o gramada de categorii care imping pe toate celelalte mai jos in pagina, fara sa fie suficient de active sau consistente, plus ca implica un volum foarte mare de munca pentru a separa toate informatiile adunate la gramada timp de 10 ani pe forum...

 


Re: Dialog cu administratia Dragos31

Vin și eu cu o propunere către echipa administrativă.

La Traseele de transport public și evoluția mobilitatii în București și Ilfov - dacă, în loc să fie două topice separate, unul pentru Linia expres 781, și unul pentru Liniile expres 780, 782, 783, 784, nu ar fi mai util sa fie unul singur - Discuții despre traseele expres ale STB(78X)?

Mă gândesc că cele două topice nu au un volum atât de mare de informații încât să fie necesare două, în loc de unul singur :yes:

 


Re: Dialog cu administratia orex

Daca ne raportam la a ”coagula” toate comentariile pentru traseele express, e o idee salutara si nu cred ca-i desantata nicidecum!
Traseele express ( 780, 781, 782, 783, 784) apartin EXCLUSIV STB, ”dragos31” si asa trebuie sa ramana Companiei Municipale de Transport (sau cum se va mai vrea a se numi). In orice oras care se respecta, din lumea asta, constatam ca primordial, deplasarea la si de la..., se face, cu precadere, de compania locala, municipala!  :yes:

 


Re: Dialog cu administratia Dragos31

@orex, am ales titlul presupusului topic pentru a fi în "aliniament" cu celelalte deja existente ...

- Discuții despre traseele locale ale STB(din București)
- Discuții despre traseele regionale ale STB(R 4XX)
- Liniile de autobuze temporare ale STB(6XX)

Momentan, astept un raspuns din partea unui moderator/administrator.

 


Re: Dialog cu administratia Costin

Logica acolo e ca restul merg la aeroport si au ajuns asa topicele pentru ca pur si simplu asa au evoluat liniile respective. Acum mie mi se pare ok propunerea, mai stam putin sa o discutam "intern" si apoi revenim.

 


Dialog cu administratia Andrei Andraș

Hello. Cer mutarea mesajului viewtopic.php?f=80&t=276&start=420#p333334 în topicul viewtopic.php?f=389&t=3375 fiind vorba de repararea unui troleibuz.

 


Re: Dialog cu administratia cris_m

Rezolvat!

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

De o oră ( de pe la ora 20:00 ) se încarcă foarte greu forumul...

 


Re: Dialog cu administratia Victor92

Confirm cele spuse de Andrei mai sus. Merge foarte greu pe telefon, cat si la calculator.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Și-a dat drumul ! ( ora 21 :10 ).  :applause:

 


Re: Dialog cu administratia Costin

"E de la ei"... pana nu ne mutam cu totul, nu avem ce sa facem... dar e in lucru solutia!

 


Re: Dialog cu administratia Andrei98

La aceasta ora iar merge foarte greu forumul, mai nou si browserul a ajuns sa dea eroare ca dureaza prea mult incarcarea paginii si nu a putut fi accesata. Problema e ca in ultima vreme se intampla din ce in ce mai des.

 


Re: Dialog cu administratia andrei11

Confirm. Vezi ce a scris Costin deasupra ta.  :bere:

 


Re: Dialog cu administratia Andrei98

Am vazut, dar eu ma intreb de ce nu iau nici o masura? Adica ei primesc o suma de bani in schimbul unor servicii care le ofera mai mult sau mai putin bune.

 


Go to page:  1  ... 88 89 90 91 92 93 94  ... 159
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2278 forum members have written 420653 posts in 5242 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use