Dialog cu administratia

Totul despre site-urile din rețeaua metrouusor.com.

Re: Dialog cu administratia

Mesajde orex » Lun, 26 Noi 2018, 18:59

Exemplificarea facuta nu se probeaza in varianta expusa de tine, in contextul ultimului meu mesaj activ si stiu ca intelegi pe deplin acest aspect! ;) Daca folosesti ''micrometrul", fa-o in toate cazurile, fara exceptie, si cred ca nimeni n-ar avea ceva impotriva unui astfel de etalon! :)
orex

Mesajde andrei11 » Lun, 26 Noi 2018, 20:01

Chiar o fac, dar ține seama că suntem 6 ( șase ) moderatori și fiecare din noi avem în supraveghere anumite topice, în așa fel încât să acoperim tot forumul. Pe << felia mea >> aplic aceleași regului, indiferent de rangul userului respectiv. În continuare dacă credeți că e ceva în neregulă spuneți problema aici, s-o discutăm și să găsim o soluție constructivă. :bere:
andrei11
Moderator forum

Mesajde cris_m » Lun, 26 Noi 2018, 20:04

Intr-adevar, fiecare moderator isi face treaba pe felia lui si ia masurile care se impun, indiferent de utilizator. Din acest punct de vedere, Andrei nu are nimic cu tine, orex, te asigur. Doar isi face treaba. :)
cris_m
Moderator forum

Mesajde orex » Mar, 27 Noi 2018, 20:44

Fara putere de tagada e delicat sa urmaresti, cu sarguinta, toate postarile pe segmentul dedicat fiecaruia dintre dumneavoastra si sa puteti tine stocul, zilnic, uneori la multitudinea acestora.
@andrei11 nu m-am simtit vexat in niciun moment al interventiei tale asupra postarilor mele pana la ultimul cand mi-am spus "Ce abatere am comis?". Consider ca ai fost TU ceva ma intransigent si d-aia ai schimbat "macazul" pe acel post al meu. Singurul lucru care m-a deranjat, daca pot spune asa, a fost paradigma "rational" (cu sensul de prototip, model). Zic ca putea fi inlocuita cu succes de alte sintagme ca de pilda "mai rar", "nu este contextul", "se subantelege" etc., nu de alta dar sunt convins ca actiunile tale pot avea acelasi succes scontat, atunci cand ajustezi unele mesaje, si daca dezacordul cu acestea este exprimat, la fel de franc, dar intr-o nota mai cordiala. Subsemnatul, sunt pe deplin convins ca fiecare dintre noi avem de invatat unii de la ceilalti si multumesc caracterului interactiv de care putem beneficia in cadrul acestei familii ce exista in spatiul vitual, atat timp cat suntem dezirabili!
orex

Mesajde andrei11 » Mar, 27 Noi 2018, 21:05

Voi ține cont de observațiile tale. Și de ale altora, evident.
În viitor dacă te mai deranjează ceva postează tot aici.
Ultima oară modificat de andrei11 pe Mar, 27 Noi 2018, 21:21, modificat 1 dată în total.
Motiv: Greșeală de exprimare observată de colegul orex. Mulțumesc de atenționare.
andrei11
Moderator forum

Mesajde orex » Mar, 27 Noi 2018, 21:18

Asa am si considerat corespunzator, sa ma adrezez in aceasta sectiune.
PS
Nu mi-o lua in nume de rau dar sintagma corecta era " Si de ale altora, evident". :bere:
Ultima oară modificat de orex pe Mar, 27 Noi 2018, 21:41, modificat 1 dată în total.
orex

Mesajde andrei11 » Mar, 27 Noi 2018, 21:20

:lol: :lol: :lol:
Da, evident ai dreptate. Greșeala mea. Nici prin gând nu-mi trece să iau o observație în nume de rău.
andrei11
Moderator forum

Mesajde orex » Mar, 27 Noi 2018, 21:22

N-o iau ca pe o observatie ci ca pe o scapare, o eroare involuntara. Nu speculez astfel de situatii! E uman sa gresesti ca doar nu suntem INGERI!
Cand o sa aprobati "PM" o sa-ti exemplific un caz care n-a avut nicio miza pentru mine dar s-a soldat conform celor din prezent!
orex

Mesajde orex » Mar, 04 Dec 2018, 17:18

@Costin
Totusi, si textul, asociat instantaneelor postate, e necesar sa fie cel corespunzator! Nu trebuie considerat un amanunt ce poate fi trecut cu vederea, nu de altceva dar poate induce in eroare vizitatorul, mai cu seama pe cel care nu are nicio legatura, directa, cu avansul anumitor lucrari. Ma refer la cei care in viata cotidiana nu se ''lovesc" de ele, nu cunosc detalii sau nu sunt de prin partile locului, si vizioneaza imaginile, nu de alta dar nu putem fi omniprezenti si atotstiutori. Aici, ne bazam pe contributia individuala, reciproca, a fiecaruia dintre noi, pentru o informare completa, concreta si corecta. Substratul principal asta cred ca este! Cred ca poti fi de acord si cu opinia mea.:)
orex

Mesajde Costin » Mar, 04 Dec 2018, 19:32

Textul poate fi citat la discutii, unde pot urma oricate alte mesaje lamuritoare.
2018: 630 km feroviari / 2968 rutieri. 2017: 1690km feroviari / 2087 rutieri. 2016: 2586km feroviari / 1354 km rutieri. 2015: 3541km feroviari / 3299km rutieri. 2014: 4253km feroviari / 2264km rutieri.
Costin
Site Admin

Mesajde orex » Mar, 04 Dec 2018, 19:37

"O imagine valorează cât o mie de cuvinte". Sa n-o distorsionam!
orex

Anterior

Înapoi la Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri