Fotografii de topConcursul foto lunarEdițiile anilor trecuțiConcursurile anului 2018

 

Topic: 92. Noiembrie 2018

24 posts, 8080 views

 

Chestionar: Fotografia lunii Noiembrie 2018

Chestionarul a fost închis:
1. 19jimmy84 - I'll wait for you even if it's a raining night. 5 voturi (8.93%)
2. Andrei17 - Un nou început... 0 voturi (0%)
3. Victor92 - Ultima călătorie 18 voturi (32.14%)
4. Dragos31 - Cum mai e vremea-n țară? 1 vot (1.79%)
5. iliutu - Peisaj nocturn din Oradea. 1 vot (1.79%)
6. Marian Andrei - Germania vs Turcia 9 voturi (16.07%)
7. GPS - Nuanțe de Noiembrie 4 voturi (7.14%)
8. Wt_fan06 - "Someone keeps searching and shatters your life" 18 voturi (32.14%)

 

 
Go to page:  1 2
 
 

📖 Pagination options
Re: 92. Noiembrie 2018 WT_fan06

SPA29 wrote:
Sunt cumva versuri din melodii?

:mrgreen:

 


  • ADK
  • Posted:
  •  

Re: 92. Noiembrie 2018 ADK

Celestin Draganescu wrote:
Eu am dat un vot pur emotional in aceasta luna, pentru autobuzele ce mi-au marcat o parte din copilarie.

shoppy wrote:
Are ceva zgomot, dar vot Victor 92.

Acelaşi vot şi din partea mea. :cry:

 


Re: 92. Noiembrie 2018 ByOnu

A fost un vot dificil intre Victor si WTfan. Am votat pentru Ikarus, dar daca le-as fi putut alegele pe ambele, as face-o. :D Felicitari si succes tuturor!

Vreau sa adaug aici un comentariu pe care ma toooot abtin sa-l fac de jumatate de an, cred. Iar avem o fotografie cu Tatra pe Progresu. Luna trecuta au fost doua! Inainte au mai fost. Dragi colegi, consider ca putem schimba peisajul putin. Iubesc Tatra, iar Sos. Pogresu arata intr-adevar mega fotogenica, mai ales dupa montarea gazonului, dar zau, s-a fumat deja acum cel putin 1 an cand o fotografie asemanatoare a castigat. Sunteti extraordinar de talentati si nu pricep de ce va limitati la a repeta la infinit aceleasi cadre. :(

 


  • GPS
  • Posted:
  •  

Re: 92. Noiembrie 2018 GPS

Am ales ceva din ce aveam... luna asta nu a fost prea productivă, din punctul meu de vedere. ;)

 


Re: 92. Noiembrie 2018 sethsteeman

Vot Utilizator anonim  ;)  ;)  :)

 


Re: 92. Noiembrie 2018 Dragos31

Vot Utilizator anonim. :)

 


Re: 92. Noiembrie 2018 Vatmanul constanțean

+1 vot de la mine pentru WT_fan06.
ByOnu wrote:
Vreau sa adaug aici un comentariu pe care ma toooot abtin sa-l fac de jumatate de an, cred. Iar avem o fotografie cu Tatra pe Progresu. Luna trecuta au fost doua! Inainte au mai fost. Dragi colegi, consider ca putem schimba peisajul putin. Iubesc Tatra, iar Sos. Pogresu arata intr-adevar mega fotogenica, mai ales dupa montarea gazonului, dar zau, s-a fumat deja acum cel putin 1 an cand o fotografie asemanatoare a castigat. Sunteti extraordinar de talentati si nu pricep de ce va limitati la a repeta la infinit aceleasi cadre. :(


Ce ziceti de statia de metrou Obor, sau un Bombardier in preajma depoului Berceni ;) ?

 


Re: 92. Noiembrie 2018 TibiV

Strâns, dom'le, strâns scorul...

Ce poză aţi vrea să aveți pe birou pentru luna noiembrie în calendarul de anul viitor?...

 


Re: 92. Noiembrie 2018 19jimmy84

TibiV wrote:
Strâns, dom'le, strâns scorul...

Ce poză aţi vrea să aveți pe birou pentru luna noiembrie în calendarul de anul viitor?...


Poza lui Victor. E de noiembrie, clar. :mrgreen:

 


Re: 92. Noiembrie 2018 cris_m

Castigatorul lunii noiembrie este WT_fan06!
Lupta stransa luna aceasta, felicitari tuturor pentru fotografiile realizate! ;)

 


Go to page:  1 2
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Concursurile anului 2018  • 
Choose destination

Since our 2288 forum members have written 421261 posts in 5248 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use