MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM5 Drumul Taberei - Eroilor - Iancului - PantelimonM5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020

 

Topic: Discutii - Lucrarile de adaptare in statia Eroilor 1

832 posts, 191753 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 54 55 56 57 58 59 60
 
 

📖 Pagination options
Re: Discutii - Lucrarile de adaptare in statia Eroilor 1 subway guru

Iesirea spre municipal e mai importanta decat cea spre statuia Eroilor Sanitari…

 


  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - Lucrarile de adaptare in statia Eroilor 1 sab

O fi, dar si scările care funcționează si cele care nu funcționează dau fix in același loc, aka pasajul minunat de deasupra stației. Este vorba doar de orientarea lor către pasaj, sunt oprite cele marcate cu roșu. ;)
Eu cred ca s-au prins si ei (dă-i romanului mintea cea de pe urmă...) cam câți calatori folosesc acel pasaj pentru care am distrus parcul si in care s-au investit sume enorme. Si, ca atare, luat decizia logică de a opri jumătate dintre scări pe motiv că se uzează și consumă energie electrică degeaba...
scari E1.jpg (103.64 KB; downloaded 738 times)

 


Re: Discutii - Lucrarile de adaptare in statia Eroilor 1 shoppy

Ei au proiectat pentru capacitate maxima, adica vine trenul pe M5 plin si toti vor sa schimbe pe M1.

 


Re: Discutii - Lucrarile de adaptare in statia Eroilor 1 aztec

Cred ca scarile alea, suparate, au intrat in greva. Sau concediu fara plata.
Idem si alte 3 de la Eroilor 2.

 


  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - Lucrarile de adaptare in statia Eroilor 1 sab

Astăzi funcționau scările. Poate cineva citește ce scriem noi pe aici...

 



Go to page:  1  ... 54 55 56 57 58 59 60
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020  • 
Choose destination

Since our 2288 forum members have written 421249 posts in 5247 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use