Despre asociație și site-urile metrouusor.comSite-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

 

Topic: Dialog cu administrația

2271 posts, 483372 views
 
Go to page:  1  ... 115 116 117 118 119 120 121  ... 163
 
 

📖 Pagination options
Re: Dialog cu administrația BodoMinea

Am întâmpinat și eu zilele trecute problema procesatorului de imagini cu certificat SSL self-signed, dar astăzi (acum), pe același PC cu același browser funcționează normal. Tot referitor la acest procesator, am încercat să ascund numerele de înmatriculare din imaginile atașate în acest mesaj - https://forum.metrouusor.com/ViewTopic?p ... ByPostId cu el dar nu a făcut nimic, am ajuns să le ascund tot cu Paint, deși erau destul de drepte / evidente.

 


Re: Dialog cu administrația Costin

@Andrei17 ai raportat mesajul de aici https://forum.metrouusor.com/ViewTopic?p ... ByPostId insa raportul nu se confirma.

 


Dialog cu administrația Andrei Andraș

M-am referit la remarca adusă de coleg.
Da, nu e în regulă ce făcuse respectivul director, dar colegul se putea exprima și în alt mod mai plăcut.

 


Re: Dialog cu administrația LucaTB

Dragi moderatori, am vrut să votez imaginea Christmas Sparks în Concursul Lunar ai lunii decembrie dar am votat din greșeală pe imaginea mea, se poate să am opțiunea să se anuleze votul meu ca să pot votez cu ce am intenționat să votez?

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Votul nu se poate anula. Mai mult, auto-votarea este penalizata conform regulamentului concursului, insa avand in vedere ca in situatia ta este clar o greseala si nu intentia explicita de a te autovota, lasam lucrurile cum sunt, fara penalizare.

 


Re: Diverse (transporturi, infrastructura, urbanism etc) Ionut

Baieti imi puteti spune cum vad (daca se poate si nu e secret) numarul total de membri ai forumului si numarul total de mesaje? Tin o evidenta a forumurilor de profil de mult timp (aici, pe PUM) si din noiembrie tema noua nu mai permite/nu mai poate raporta cifrele astea doua. Merci! (Scuze daca am scris aiurea, se poate muta/sterge, puteti sa-mi dati mesaj privat.)

 


Re: Diverse (transporturi, infrastructura, urbanism etc) PTMZ

Numărul total de membri se poate calcula: apeși pe "meniu", dai pe "membrii forumului" și vezi câte pagini ai. Sunt 20 de utilizatori pe o pagină, iar ultima pagină e incompletă. Spre exemplu, acum fiind 81 de pagini, iar pe ultima pagină fiind doar 3 membri, ai 1603 membri.
Cu numărul total de mesaje nu știu să-ți răspund altcumva decât să faci calculele luând fiecare topic în parte.

 


Re: Diverse (transporturi, infrastructura, urbanism etc) Costin

Nu le-am considerat ca fiind informatii esentiale, deci efectiv functionalitatea nu a fost inplementata. Probabil o sa apara pe undeva la un update viitor.

 


Re: Dialog cu administrația subway guru

Ar fi util si pentru noi dar si pentru admini pentru a evalua audienta si eficienta forumului, daca nu masori mergi orbeste si nu ai cum stii incotro te indrepti!
Nu ar fi cine stie ce mare filosofie sa implementezi asa ceva...
Hai, puneti mana la treaba, lasati vrajelile!

 


Re: Dialog cu administrația Costin

Am alte unelte de a masura audienta forumului. Care in sine nici nu e esentiala sau necesar sa fie publica. Ca va fi sau nu, vedem mai incolo.

 


Re: POZE lucrarile de adaptare in statia Eroilor 1. subway guru

Din pacate ati schimbat aiurea si in mod absurd regulamentul, inainte vreme era permis sa comentezi daca te refereai strict la imaginea postata...
Poate reconsiderati si reveniti la o abordare mai normala.
Altfel perpetuati comentariile sau lucrurile nelalocul lor ce insotesc imaginile, ceea ce nu e deloc in regula pentru un forum onorabil, iar lumea ramane cu impresia ca voi sprijiniti si incurajati ineptiile!
:bere:

 


Re: POZE lucrarile de adaptare in statia Eroilor 1. Costin

FALS. Asa a fost dintotdeauna.

 


Re: Discutii - Lucrarile de adaptare in statia Eroilor 1 subway guru

Ok dar nu va impiedica sa reconsiderati.

 


Re: Discutii - Lucrarile de adaptare in statia Eroilor 1 Costin

Nu ne impiedica, insa nu dorim sa o facem. Motivul este simplu - topicele dedicate (reportaje foto, stiri etc) sunt mult mai usor de urmarit si au si o valoare istorica mai mare (peste ani) decat daca ar fi poluate cu intrebari si comentarii.

 


Go to page:  1  ... 115 116 117 118 119 120 121  ... 163
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since our 2363 forum members have written 428487 posts in 5313 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use