MetrouLucrări de modernizare și extindere a infrastructurii pentru metrouM5 Drumul Taberei - Eroilor - Iancului - PantelimonM5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020

 

Topic: Discutii - Lucrari statia Favorit

832 posts, 255491 views
⚠  Forum Rules
 
Go to page:  1  ... 54 55 56 57 58 59 60
 
 

📖 Pagination options
Re: Discutii - Lucrari statia Favorit orex

Avansul declarat al lucrarilor din 07.10.2019!
FV-1-07.10.2019.jpg (1.28 MB; downloaded 3466 times)
FV-2-07.10.2019.jpg (607.21 KB; downloaded 3463 times)

 


Re: Discutii - Lucrari statia Favorit orex

@CataOT
Ai facut cumva acelasi demers catre Politia Rutiera si in cazul semaforizarii de la Favorit sau numai pentru Piata DT?!

 


Re: Discutii - Lucrari statia Favorit CataOT

Colegu nu am facut pentru Favorit. Am mai facut doar la Administratia Strazilor referitor la semaforul cu buton de la DT 34 , care da aproape instant verde la apasare de catre pietoni si dimineata este coloana de la piata DT pana acolo, fiind si scoala se apasa incontinuu. Trebuie doar sa il sincronizeze si verdele la apasare sa vina oarecum programat .

 


Re: Discutii - Lucrari statia Favorit orex

OK!
O sa initiez un demers similar cu al tau, pentru Favorit, ca pana sa zaci la Piata Drumul Taberei, trebuie sa ai nervii tari la Favorit! ;)
Sa vedem ce spun ”baetii”, ca nu stiu cum au reusit sa programeze semafoarele asa de prost ca le-a iesit din prima!!! Clar ca aia nu salasluiesc prin zona ca ar fi luat ”masuri” pentru remedierea situatei de cand functioneaza in halul asta! :lol:  :lol:  :lol:
Dovezile sunt de netagaduit!

 


Re: Discutii - Lucrari statia Favorit orex

Ehe, la Favorit deja era Las Vegas azi dimineata pe la orele 6.20. Trei dintre cele sase accesuri erau luminate de-ti luau ochii. E vorba de acces C, E si F. :bere:
PS
Sper ca n-au uitat lumina aprinsa peste noapte! :rofl:  :rofl:  :rofl:

 


  • sab
  • Posted:
  •  

Re: Discutii - Lucrari statia Favorit sab

andrei11 wrote:
Iar Stația Favorit are numerele alea pe pereți de la 1 la 9, habar n-am cu ce trebie să fac legătura ! ( Cu Loto - Prono ? ).

Cu filmul are legatura, nu cu Loto Prono. 9-8-7....1 si incepe filmul. Sau filmarea. Pe locuri, fiti gata, start ;) .
Un exemplu : https://www.youtube.com/watch?v=wZXx98Uz4sE&app=desktop

 


Go to page:  1  ... 54 55 56 57 58 59 60
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: M5 • Tronsonul Drumul Taberei - Eroilor • Lucrări în 2011-2020  • 
Choose destination

Since our 2277 forum members have written 420546 posts in 5240 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use