MetrouTrenurile de metrou din București

 

Topic: Trenurile CAF Inneo (BM3)

3175 posts, 847081 views
 
Go to page:  1  ... 13 14 15 16 17 18 19  ... 227
 
 

📖 Pagination options
Re: Trenurile CAF subway guru

Dragul meu, hai sa fim mai precisi, nu e vorba de rame, e vorba de trenuri de sase vagoane...ramele erau doar glorioasele IVA!

 


Re: Trenurile CAF puidemorosan

Trenurile 1 și 2 au plecat pe data de 18.11 din Franta. Sa vedem când ajung. Astăzi sa recepționat preliminar în Spania și trenul 3.
La anul mai este o licitație pentru o serie de trenuri. Așa se explica frenezia în a ataca CAF-ul.

 


Re: Trenurile CAF subway guru

Da, se pregateste licitatia pentru primul lot de trenuri pentru M5...lupta mare...in pregatire...sper sa fie si o lupta dreapta!

 


Re: Trenurile CAF puidemorosan

Corect. Așa ca sa va mai așteptați la mesaje de genul "probleme majore" și altele în aceasta nota. Când nu te poți bate direct cu competitorul tau, este tipic romanesc sa arunci cu noroi. Poate, poate....

 


Re: Trenurile CAF Robert24

Nu e vorba de aruncat cu noroi. E vorba de realitate. Fiabilitatea acestor trenuri cam lasa de dorit!
Si sincer, eu m-am saturat de aceasta musamalizare! Nu suntem copii mici sa ne duceti cu zaharelul! E vorba ce ceva public, nicidecum privat! Unde este transparenta?
Admiteti ca exista deja un tren complet la IMGB de o luna si jumatate. Sunt prea multe persoane care l-au vazut.

 


Re: Trenurile CAF Robert24

A, si de ce mareata companie CAF nu a fost in stare sa respecte niste termene asumate? Pentru asta ar trebui sa fie penalizata zdravan!

 


Re: Trenurile CAF subway guru

Robert24 wrote:
Nu e vorba de aruncat cu noroi. E vorba de realitate. Fiabilitatea acestor trenuri cam lasa de dorit!
Si sincer, eu m-am saturat de aceasta musamalizare! Nu suntem copii mici sa ne duceti cu zaharelul! E vorba ce ceva public, nicidecum privat! Unde este transparenta?
Admiteti ca exista deja un tren complet la IMGB de o luna si jumatate. Sunt prea multe persoane care l-au vazut.

Nu arunca cu vorbe...ca nu e niciun tren CAF la IMGB...aici nu joci cinstit!
Cum poti afirma ceva despre fiabilitatea unui tren ce nu a intrat inca in probe??? :twisted:  :twisted:  :twisted:
Putina onestitate n-ar strica pe acest topic destul de delicat! :mrgreen:

 


Re: Trenurile CAF puidemorosan

Eu renunț în a-i mai răspunde lui Robert. Pentru mine este evident de partea cui joaca. Iar cu concurenta nu voi intra în discuții inutile.
Sa aveți o noapte superba.

 


Re: Trenurile CAF Robert24

Eu cred ca sunt destul de onest!
Am dreptul sa informez corect. Nu doresc musamalizare!
Nu am nicio treaba cu concurenta! Doresc doar transparenta, si vad ca tocmai asta nu se ofera!
Si doresc produse performante (daca se pot compara cu ce exista deja)!

 


Re: Trenurile CAF Gabi23

Eu ştiu din surse total diferite de cele ale lui Robert! Un tren este sosit de la sfârşitul lui septembrie 2013, mai întâi la Militari şi apoi a fost dus la Berceni! Chiar nu îmi pasă cine e pt CAF şi cine e pt Bombardier, asta vom vedea în timp! Hai să terminăm odată cu circul asta ieftin! Minciuna are picioare scurte! :evil:

 


Re: Trenurile CAF subway guru

Gabi, pe mine ma poti considera o 'sursa' nepartizana?
Eu iti zic cu cea mai mare siguranta ca trenul CAF nr.1 nu e inca in tara...
Cine zice altceva, sa puna o poza=dovada...
Restul...sunt vorbe degeaba...

 


Re: Trenurile CAF puidemorosan

Întreb și eu ca prostu'. Chiar credeți ca cineva este atât de nebun sa-si duca produsul în "casa" contracandidatului?

 


Re: Trenurile CAF Robert24

CAF nr.1 nu inseamna neaparat primul tren sosit!
Nu cred ca cineva a facut referire exact la cel cu seria 01

 


Re: Trenurile CAF Robert24

puidemorosan wrote:
Întreb și eu ca prostu'. Chiar credeți ca cineva este atât de nebun sa-si duca produsul în "casa" contracandidatului?


:shock:  :shock:  :shock:  :shock:
Vrei sa spui a beneficiarului?!?

 


Go to page:  1  ... 13 14 15 16 17 18 19  ... 227
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Trenurile de metrou din București  • 
Choose destination

Since our 2340 forum members have written 426206 posts in 5298 topics and 516 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use