Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

Topic: Reorganizare structura forum

88 posts, 21290 views

Go to page:  1 2 3 4 5 6 7

📖 Pagination options
  • Author: telvanni
  • Membru Silver
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum telvanni

Am vazut ca a disparut topicul cu poll pentru alegeri. De ce a fost sters? Deranja pe "cineva"?

• Author: Marian Andrei
  • Membru Gold
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Marian Andrei

Subiectul nu mai era de actualitate si oricum topicul ala nu a fost chiar ok, existand unele conflicte. La alegerile viitoare nu se va mai discuta nimic pe forum.

• Membru Gold
  • Posted:
  •  

Va anunt oficial ca in momentul in care euro depaseste 4,7 lei nu voi mai achita gazduirea forumului deoarece si aceasta va depasi 300 lei, fata de 210-230 actuali.

• Author: ikarus13
  • Membru Gold
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum ikarus13

Marian Andrei wrote:
Va anunt oficial ca in momentul in care euro depaseste 4,7 lei nu voi mai achita gazduirea forumului deoarece si aceasta va depasi 300 lei, fata de 210-230 actuali.

Eu pot ajuta cu ceva bani daca este nevoie. Si cred ca putem pune toti cate 5 sau 10 lei(sau poate chiar mai mult) pe luna pentru a mentine forumul.  Sper ca nu pun o intrebare stupida, dar plata este lunara sau anuala? :roll:

• Membru Gold
  • Posted:
  •  

Lunara, acum platesc pe 3 luni pentru august, septembrie, octombrie ca sa fiu sigur ca mai prind cotatie buna. Mai departe vad eu...

• Author: Celestin Draganescu
  • Membru Gold
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Celestin Draganescu

Marian Andrei wrote:

Multumeste incompetentilor ce ajuta sa se intample acest lucru.... :evil:

• Author: lecter
  • Membru Bronze
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum lecter

Poate ca ar fi util un buton Paypal de "Donate" astfel incat oricine vrea/poate sa ajute din cand in cand sa poata sa o faca simplu si rapid?

• Author: SPA29
  • Membru Gold
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum SPA29

Dupa referendum sunt sanse sa scada euro, dar va ramane la 4,5 RON, conform spuselor "expertilor". Pacat ca si pretul la mancare va creste + alte forme de energie pe care le importam si le platim in euro vor avea pretul crescut :x .

• Author: Dr2005
  • Registered member
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Dr2005

Euro va rămâne la un curs mare, pentru că exportatorii forţează cursul... toate guvernele doar la exportatori s-au gândit, de restul populaţiei i-a durut în fund. Asta cu toate că din cauza incompetenţei ultimelor guverne (mai ales Băesescu-Boc, dar nici Ponta nu-i mai breaz) România a trebuit să se împrumute din afară în... Euro (dar BNR mai intervenea, acum nu mai intervine, probabil ca să facă în ciudă PSD-ului), iar creditele alea acum trebuie plătite, evident mai scump. Toată lumea câştigă, numai oamenii de rând nu.
Mai sunt şi o groază de speculanţi care au cumpărat euro ca să-i vândă mai scump.

• Author: Catalin
  • Registered member
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Catalin

Nu uitati ca valoarea accizelor, in special la carburanti, energie etc, se calculeaza in functie de cursul EURO din octombrie.
E, "intamplator" (sau nu) aproape intotdeauna cursul Euro atinge un "maxim istoric" exact in perioada aia.
Din cauza imbecililor politici succedati din '89 si pana in prezent, tot noi platim oalele sparte, eu, de exemplu, am platit cateva zeci de lei in plus la rata doar pentru ca dobitocii astia de B. P. si A, se cioranesc ei, unul sa ramana la ciolan, altii sa-i ia ei ciolanul!
Ah, poate o veni ea vremea ca intrega clasa politica sa pateasca ce-a patit Ceausescu!

• Author: Dr2005
  • Registered member
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Dr2005

Românilor le-au trebuit 35 de ani ca să-l ciuruiască pe Ceauşescu... şi încă mai zic unii că, de fapt, sovieticii au aprins scânteia.

• Author: ikarus13
  • Membru Gold
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum ikarus13

De ce a fost inchis topicul "Mentenanta troleibuzelor RATB"?

• Author: 3mil
  • Membru Gold
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum 3mil

Daca citesti ultimele mesaje, iti vei da seama.

• Author: mastocitu
  • Registered member
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum mastocitu

Am o intrebare, de fapt o nelamurire. Dominatrix a disparut de pe forum definitiv? Poate este altundeva raspunsul , dar nu l-am gasit.

Go to page:  1 2 3 4 5 6 7

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since , our 1712 forum members have written 335019 posts in 4002 topics and 416 subforums.
Refresh interval: 30 minutes.

© 2009 - 2021 Asociația „Metrou Ușor”

Terms Of Use