Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

Topic: Reorganizare structura forum

88 posts, 21320 views

Go to page:  1 2 3 4 5 6 7

📖 Pagination options
  • Author: andrei11
  • Moderator forum
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum andrei11

Parerea mea este ca te agiti degeaba. Orice pusti / nepusti care "te ameninta '' ca te da afara taicul lui de la servici, scuza-ma, dar e copilarie. Cum ar fi sa ma apuc eu sa "ies'' pe forum cu tot felul de ineptii, ca daca nu-mi fac "ei" statie de metrou la "Matasari" o sa vada pe  :twisted: .  Si asta peste 2 ani, nu la Sfantu Asteapta.
Am inteles ca tu esti galatean, iar Autob368 este din Bucuresti. Cam slabe amenintarile cu datul afara din servici. Parerea mea. Oricum subiectul cred ca trebuie sa-l muti in alt topic, nu are nici o legatura cu reorganizarea forumului.

• Author: Onofrei Sergiu-Gabriel
  • Membru Bronze
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Onofrei Sergiu-Gabriel

Acest autob368, pe unul dintre forumuri avea trecute la locatie doua orase: Bucuresti  si Galati. Deci are oaresce tangente si cu Galatiul. In fine...Inchei aici subiectul. O sa merg pe cont propriu.

• Author: Costin
  • Site Admin
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Costin

larus wrote:
Pentru admin
M-am uitat prin toate subiectele si deoarece nu am gasit un loc mai pe subiect, scriu aici pentru a-mi exprima o nedumerire.
Fiind curios sa aflu cateodata cati utilizatori si vizitatori urmaresc forumul la un moment dat, am constatat de cateva luni, ca sunt trecuti in subsolul paginii 0 utilizatori si 0 vizitatori. Curios, nici chiar eu care urmaresc in acel timp forumul, nu sunt trecut  nici ca utilizator, nici macar ca vizitator. Am facut si un PrintScreen pentru exemplificare. Care sa fie cauza ?

Nici un utilizator si nici un vizitator nu se uita la forumul la care te uiti tu (in cazul din printscreen, la istorie). Asta nu inseamna ca nu sunt utilizatori si vizitatori care nu se uita in alta parte ;)

• Author: aztec
  • Membru Silver
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum aztec

O intrebare, nu am vrut sa deschid alt topic pt ca poate nu e asa important. Se poate sterge dupa ce primesc raspunsul.
Am fost anuntat pe mail ca am primit un mesaj privat, numai ca nu reusesc sa intru in casuta sa vad ce si cum, pt ca "nu sunt autorizat".
Trebuie  bifat vre-o functie pe undeva prin setari si mie imi scapa?

• Moderator forum
  • Posted:
  •  

Vorbeste cu Gabi sau Marian Andrei si se rezolva in cateva ore.

• Author: Marian Andrei
  • Membru Gold
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Marian Andrei

Am rezolvat.

• Membru Bronze
  • Posted:
  •  

Da!
Am primit mesaj pe tramclub de la userul de aici ,,autob368". Nu citez mesajul caci m-a determinat sa inchei conflictul cu el! Am inteles ca era suparat, a spus-o la nervi si, fiind incapatanat ca si el, nu am cedat pana acum niciunul din noi. A facut-o autob!! Drept care, apreciez acest lucru si il inteleg de ce a facut-o!! Bun,...eu nu pot fi naiv sa fiu sigur 100% de ceea ce a scris in acel mesaj!!! Este omeneste asa ceva!!! Dar faptul ca a recunoscut si pana la urma a dat curs -chiar daca tarziu- unui dialog civilizat, am facut pace si nu mai am ce sa impart cu dansul!! Pana la urma suferinta familiei lui,...coincide cu a mea si asta m-a determinat sa-l inteleg! Si eu urasc comunistii dar sa simpatizez actuala guvernare pdl-ista, NICIODATA!!! Toti au furat din 1989 pana azi, dar astia de azi, au castigat deja doua campionate universale ( nu mondiale). Drept care, aici ii raspund userului Autob368.
Omule, mi-ai trimis un mesaj  pe un forum (tramclub), unde -hilar, nu??? :)))- ...eu sunt banat de mai bine de 1 an de zile (  Ca de-altfel si pe transira!)  de catre grobianul de s t f p si deci nu ti-am putut raspunde acolo. De aceea o fac aici. Te inteleg si stai linistit ca nici eu nu apelam la violenta sau alte alea. Am 35 de ani si merg pe 36, dar crede-ma, in toti acesti ani, NICIODATA nu am impartit pumni, palme, suturi,etc. Nu am dat, nu am primit si nici nu am determinat pe cineva sa faca acest lucru desi conflicte am avut ca orice om. Dar am stiut sa opresc un conflict la stadiul de...vorbe si discutii !!! Atat!!!Nimeni poate nu a inteles ca in realitate sunt un om linistit. Insa da,...raspund la provocari dar...nu alea venite de pe net la nervi!!! Ne-am fi intalnit, am fi discutat si incheiam cu o sedinta foto la materialul rulant prezent in Gara de Nord, ori nu cu..ochi vineti, buze sparte sau...dinti in borseta!!! Da,...nu mi-ai putut raspunde aici caci intr-adevar,...te-am adaugat la lista de persoane neagreate. Dar, te-am sters din acea lista!!! Deci, comunicam aici cand este nevoie prin mesaje private!!!
Asadar, cu acestea fiind spuse, imi cer si eu scuze ca nu ti-am dat dreptul la replica si rog adminii acestui forum, pentru acest lucru care incalca flagrant o Lege scrisa in Codul Civil, macar o excludere de o saptamana sa mi se aplice ca pedeapsa!!! Asta e rugamintea mea! Si sa nu creada cineva ca asta este o...umilinta a mea ci fiind un om care mizeaza pe dreptate, cer la modul cel mai serios aceasta sanctiune! Deci, am facut pace cu userul Autob368 si, ca sa inchei cu un pasaj vesel: ,,Cu cine am avut onoarea autob368?" :)

Cu deosebit respect, Onofrei Sergiu-Gabriel.
PS= Rog adminii sa-mi schimbe pseudonimul in numele meu real: Onofrei Sergiu-Gabriel. Daca se poate!
Va multumesc anticipat!!!

• Moderator forum
  • Posted:
  •  

Parerea mea sincera este sa muti acest mesaj de aici la Club.

• Author: Marian Andrei
  • Membru Gold
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Marian Andrei

Sergabi34 wrote:
PS= Rog adminii sa-mi schimbe pseudonimul in numele meu real: Onofrei Sergiu-Gabriel. Daca se poate!
Va multumesc anticipat!!!

Se poate bineinteles  ;) O rezolvam la ora 23:00, ca sa stii cand te poti loga cu noul user name.
Vreau sa va multumesc ca ati reusit sa rezolvati pasnic aceast conflict, nu merita atatea certuri pentru jegurile care ne conduc.  ;)

• Membru Bronze
  • Posted:
  •  

Corect Marian!!
Doar ma stii catusi de putin ce fel de om sunt...si nu cred ca ma stii sa vin de la Galati, la Bucuresti  inarmat cu altceva decat: tren, aparat foto si rucsacul cu accesorii!!
Toate cele bune!!!

• Membru Bronze
  • Posted:
  •  

Multumesc Marian! Merge! Ramane sa stabilesti sanctiunea pentru mine, caci asa mi se pare pertinent! Am incalcat dreptul la replica unui om incluzandu-l la lista de persoane ignorate, si deci asta nu face bine intr-o societate libera pe care tocmai eu o laudam exemplificand eroii din decembrie 1989 care si-au data viata pentru Liberatea Cuvantului!!! Deci, fara sentimentalisme, astept fie prin PM sau public decizia dvs!!
Cu respect, Onofrei Sergiu-Gabriel!!!

• Author: subway guru
  • Membru Silver
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum subway guru

Stai omule linistit, ca noi te 'recunoastem' ca fiind de-ai nostri...
Ce rost are sa te 'autoflagelezi'???
Tzi-ai 'pledat' cauza...perfect normal...si 'intzelegem'...
Case closed!
'Achitat'!
Sa fi tu sanatos...
Bine ca atzi cazut 'la pace'...
Un singur lucru te rog...'politichia' ...doar la Club...

• Author: bercenicity
  • Membru Silver
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum bercenicity

O mica problema tehnica: cand apas la un topic pe "Vezi ultimul mesaj necitit" se mai intampla (cam 5-10% cazuri) sa ma lase cu o pagina inainte de unde este ultimul mesaj necitit...  :roll: Asta da cand forumul s-a mutat pe server in Romania.

• Author: larus
  • Registered member
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum larus

cos wrote:
Nici un utilizator si nici un vizitator nu se uita la forumul la care te uiti tu (in cazul din printscreen, la istorie).

OK, subiectul era ca nu eram vizibil la utilizatori, desi eram inregistrat si nu eram trecut invizibil (si in prezent e aceeasi situatie).
Nu trebuie sa te legi de subiectul acelei pagini, am ales-o tocmai fiindca incap toate informatiile pe un singur ecran si am putut astfel sa-i fac un Printscreen.

Go to page:  1 2 3 4 5 6 7

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since , our 1714 forum members have written 335440 posts in 4003 topics and 416 subforums.
Refresh interval: 30 minutes.

© 2009 - 2021 Asociația „Metrou Ușor”

Terms Of Use