Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri

Topic: Reorganizare structura forum

88 posts, 21289 views

Go to page:  1 2 3 4 5 6 7

📖 Pagination options
  • Author: subway guru
  • Membru Silver
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum subway guru

Am si eu o rugaminte la Admin-i...
Fitzi 'vigilentzi' si nu lasati sa se 'politizeze' forumul...pericolul e mare pt ca anul viitor e an electoral...
Concret, orice discutie 'strict politica' ar trebui imediat mutata in singurul loc unde e 'admisibila', adica la Club...
Ca masura imediata, topicul cu alegerile ar trebui desfiintzat de urgentza si toate mesajele mutate la 'Flacara rosiatica'...
Daca nu facetzi asta din vreme, o sa va trezitzi cu tot soiul de 'nasarambe' prin tot locul...
'Raul' trebuie starpit din fasa, altfel o sa ne trezim inundatzi si 'invadatzi'...

• Author: Costin
  • Site Admin
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Costin

Eu, eventual, as propune topic politic separat, tot la 'diverse', pentru a nu face o varza si  mai mare din 'club'...

• Author: Onofrei Sergiu-Gabriel
  • Membru Bronze
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Onofrei Sergiu-Gabriel

Sunt cu totul de-acord cu antevorbitorii de mai sus. Eu deja am primit amenintari grave din partea unui user de-aici de pe forum care este membru al partidului aflat la putere: PD-L. Desi am anuntat adminii acestui forum...vad ca nu am primit niciun raspuns din partea lor. Cu acestea fiind spuse, ofer detalii doar pe privat despre incidentul cu amenintarile. Inchei aici off-topicul!

• Author: George
  • Membru Gold
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum George

De acord cu subway guru! Nu ne trebuie postaci, nici rosii, nici portocalii, nici galbeni si nici de alte culori!  ;)

• Author: Marian Andrei
  • Membru Gold
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Marian Andrei

Sergabi34 wrote:
Sunt cu totul de-acord cu antevorbitorii de mai sus. Eu deja am primit amenintari grave din partea unui user de-aici de pe forum care este membru al partidului aflat la putere: PD-L. Desi am anuntat adminii acestui forum...vad ca nu am primit niciun raspuns din partea lor. Cu acestea fiind spuse, ofer detalii doar pe privat despre incidentul cu amenintarile. Inchei aici off-topicul!

Poti sa mai imi spui odata despre ce e vorba ?
Spun public ca oricine ameninta, inclusiv in privat, poate sa plece  ;)

• Membru Bronze
  • Posted:
  •  

Salut cu respect Marian! Este vorba despre userul Autob368!!! Ti-am trimis un PM si tot pe acea cale iti voi trimite print-screen-urile cu mesajele / amenintarile acestui user!!!

• Author: larus
  • Registered member
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum larus

Pentru admin
M-am uitat prin toate subiectele si deoarece nu am gasit un loc mai pe subiect, scriu aici pentru a-mi exprima o nedumerire.
Fiind curios sa aflu cateodata cati utilizatori si vizitatori urmaresc forumul la un moment dat, am constatat de cateva luni, ca sunt trecuti in subsolul paginii 0 utilizatori si 0 vizitatori. Curios, nici chiar eu care urmaresc in acel timp forumul, nu sunt trecut  nici ca utilizator, nici macar ca vizitator. Am facut si un PrintScreen pentru exemplificare. Care sa fie cauza ?
imag forum1.jpg (264.09 KB; downloaded 1863 times)

• Author: Dominatrix
  • Membru Silver
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Dominatrix

Nu cumva "lucrai invizibil" la acel moment, adica aveai setarea "ascunde indicatorul de conectare" activata in panoul utilizatorului? Fiindca in acest caz, e explicabil.

• Author: andrei11
  • Moderator forum
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum andrei11

Daca lucrezi "la invizibil" apare 1 buc la "invizibili". Verificat. Bine, nu am prins niciodata forumul acesta cu 0 utilizatori si 0 vizitatori, dar daca esti invizibil cu siguranta apari la invizibili.

• Author: Dominatrix
  • Membru Silver
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Dominatrix

Numarul de "invizibili" este contorizat doar pe pagina principala a forumului, nu in fiecare subforum individual. Deci daca "lucrezi" invizibil, si forumul pe care il vizitezi nu are nici un vizitator extern la acel moment, in josul paginii apare mesajul "Nici un utilizator inregistrat si 0 vizitatori", adica exact ca in print-screen'ul de mai sus.

• Author: andrei11
  • Moderator forum
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum andrei11

Da, asa e.

• Membru Bronze
  • Posted:
  •  

Astept totusi un raspuns din partea adminilor vis-a-vis de amenintarile userului Autob368. Repet, lucrurile nu le las asa. Macar sa vad un semn ceva din partea adminilor caci nu se pot trece cu vederea  amenintari grave la adresa mea, facute ieftin si fara a cunoaste un om!!! Eu inca astept,...si astept, pana cand ajung la Bucuresti si atunci nu ma opresc decat la sediul RATB!!!
Cu respect,Onofrei Sergiu-Gabriel!!!

• Author: Gabi23
  • Site Admin
  • Posted:
  •  

Re: Reorganizare structura forum Gabi23

Cu tot respectul Sergabi, stii foarte bine ca ti-am explicat cand ne-am cunoscut, ca nici mie nu imi plac conflictele si certurile idioate si fara sens. Sunt total de acord ca acel schimb de replici a fost unul total nepotrivit si chiar stupid, depasind orice limita. Insa, avand in vedere ca acest discutie aprinsa, a fost una privata, cred ca cel mai bine sa rezolvati aceasta problema ca doi oameni maturi si cu capul pe umeri tot in cadru privat. Fiecare face ce vrea, avand simtul raspunderii totodata pentru ceea ce spune si pentru faptele sale. Daca discutia s-ar fi purtat public s-ar fi luat cu singuranta masuri deosebit de drastice pentru respectivii "forumisti". Nu vreau sa o iei in nume de rau si sa ma consideri un dusman, dar cred ca cel mai bine macar daca nu faceti pace, ignorati-va reciproc  :roll:.

• Membru Bronze
  • Posted:
  •  

O amenintare venita din partea unui membru al partidului aflat acum la putere ( dupa afirmatia lui!) care imi viza serviciul ( ,,ca voi avea probleme"...etc.)asta NU POATE FI IGNORATA Gabi!!! Eu nu las lucrurile neplatite!!! Am sperat ca adminii vor lua masurile necesare, ori vad ca..pauza! Bun! O sa vin eu personal la Bucuresti si o sa ma interesez de acest individ si chiar i-am transmis ca vreau sa am o discutie fata in fata. Vad ca nici asa nu catadicseste sa spuna ceva...Se face ca ploua. Bun,..o sa ma fac si eu ca fulger si traznesc, sa vedem care pe care!!! Sun om matur si cordial pana cand un dobitoc ANONIM ( eu am bunul simt si ma semnez cu numele real si la descriere pe topicul aferent am scris aproape orice despre mine!!) ma calca pe coada, ma jigneste si mai mult decat atat prolifereaza  AMENINTARI asupra persoanei mele!!! Heeei! Vorbesc despre AMENINTARE frate,  nu despre o simpla discutie in privat! Adica daca in privat imi spui ca-mi faci rau ce pot sa cred de aici??? Ca poti bine-merci sa atentezi la sotia mea, la copilul meu, la integritatea familiei mele nu??? Ca un user care PUBLIC pozeaza in ,,sfantul Gherasie" iar in realitate in PRIVAT are apucaturi de grobian, asta nu poate pune un semn de intrebare domnilor????? Nu trebuie sa afle toti ce fel de individ este acest autob368 si-n privat???? Sau cu voi se poarta cu manusi de catifea roz iar cu altii scoate Kalasnikovul sau Bazooka???? Pai nu taticut, scot totul la iveala, sa vada toata lumea  si o sa postez si discutiile avute cu individul respectiv! Pai daca tot intreprinzi ceva, ITI ASUMI RASPUNDEREA asa cum fac si actualii guvernanti!! Raspunzi pentru amenintari baiatule!! Nu mi-e frica de nimic dar nu permit sa ma ameninti si apoi te faci ca ploua si te ascunzi cu capatana in nisip ca strutul!!! Pana nu rezolv problema asta nu ma las!!!
Cu respect, Onofrei Sergiu-Gabriel!

Go to page:  1 2 3 4 5 6 7

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Site-urile metrouusor.com: Regulament, informații, anunțuri  • 
Choose destination

Since , our 1712 forum members have written 335018 posts in 4002 topics and 416 subforums.
Refresh interval: 30 minutes.

© 2009 - 2021 Asociația „Metrou Ușor”

Terms Of Use