Zona metropolitană BucureștiLucrări de modernizare și extindere a infrastructuriiLucrări finalizate începând cu anul 2006Pasajul Suprateran Basarab (INAUGURAT 18.06.2011)

 

Topic: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3)

1420 posts, 275862 views
 
Go to page:  1  ... 96 97 98 99 100 101 102
 
 

📖 Pagination options
Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) Cata MCMLXXXVII

Urrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Urrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaa!! Urraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Nu credeam ca apuc momentul. Sincer.

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) Goldmund

Ati facut o serbare f. f. frumoasa!  Bravo bucurestenilor!! A iesit totul superb si pozele lui @iliutu, m-am simtit alaturi de voi

 



Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) Terapeut71

Din nefericire a trebuit sa plec din Bucuresti si am revenit abia acum, seara, obosit...
Maine, insa, imi iau sotia si fetita si dam cateva ture cu masina. Voi face si cateva poze pentru a "surprinde" traficul in prima zi de circulatie auto pe pasaj.
Ati stabilit vre-o intalnire si pe la ce ora?

P.S. Multumesc pentru pozele postate de cei ce au fost astazi acolo. Ati surprins o atmosfera vie, entuziasta si plina de culoare.
Ma-nclin!

 


Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) Goldmund

A iesit totul superb si pozele lui @iliutu, m-am simtit alaturi de voi
Ps
pozele nu sunt facute doar de @ iliutu, dar el a deschis un nou subiect, Ziua portilor deschise - 18.06.2011, unde fiecare poate pune pozele facute astazi, la inaugurare...
De curand am vizionat acolo si filmul facut de @dr2005.Ii fac reclama pt. ca mi-a placut

 


  • Utilizator anonim
  • Posted:
  •  

Re: Discutii pe baza lucrarilor si proiectului (Partea 3) Utilizator anonim

Topicul se inchide aici, va multumesc tuturor  :)

 


Go to page:  1  ... 96 97 98 99 100 101 102
 
 

📖 Pagination options
Home page  • 
Parent forum: Pasajul Suprateran Basarab (INAUGURAT 18.06.2011)  • 
Choose destination

Since our 2278 forum members have written 420650 posts in 5242 topics and 513 subforums.

 

© 2009 - 2024 Asociația „Metrou Ușor”

Powered by PhpBB In DotNet

The Terms Of Use